אליעד כהן
יעוץ אישי
בשיטת EIP
⭐⭐⭐⭐⭐
הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ כאן
להתחבר לאתר!
💖
הספרים שמומלצים לך:
להצליח בחיים
ולהיות מאושר!


רשימת התגובות האחרונות באתר
דיונים גם בקבוצה Facebook

כל עוד אתה ממוקד בלהפסיד א"א להחליט אבל לא להחליט זו גם החלטה וממילא צריך פשוט להחליט בין מה שבא לי למה שבא לי ולא בין מה אני מפסיד למה אני מפסיד - פשוט ועמוק

אליעד היקר

יש לי קובץ חשוב מאד על כפיתיות להעביר לך אנא תחזור אלי למייל

היי מה מקצר שרירים?

והאם זה נכון שפעילות אינטנסיבית על השרירי מקצרת אותו?

תודה על המאמר.

נאמר במאמר, שאם נתחיל להתנהג כדרך העולם, העולם ישנה את דעתו לגבנו.

בהכרח?

אולי זה כבר מאוחר מדי לשנות את ההתנהגות? אולי העולם כבר רגיל להתנהגות שלנו, ולא יבין את השינוי בהתנהגות, מתוך הנחת יסוד שיש הבדל בין אחד שמלכתחילה נוהג כדרך העולם, לאחד שנוהג ביותר מדי מוסריות ואז חוזר להתנהג כדרך העולם.

ומה אם יש עוד סיבות ללמה העולם נגדנו?

החיים שלי השתנו מקצה לקצה מאז שהכרתי את אליעד.

הפסקתי לפחד מהגיהנום, למדתי לחשוב יותר נכון ולהתמודד יותר טוב עם סיטואציות בזכות הסרטונים ובזכות השיחות שלי עם אליעד.

התוצאות מגיעות מהר מאד ולפעמים העצות מרגישות כמו קסם.

מומלץ בחום לכולם!

מה הקטע עם המאמר הטיפשי הזה? אתה סתם כותב כל מיני היפוכים רדודים למילים שגארי יורופסקי אמר, אולי אתה חושב שפרסום תוכן מטופש מועיל איכשהו ליקום על ידי זה שהוא מטופש, אבל במקרה הזה למה אתה לא מפרסם יותר תוכן מטופש כזה גם בנושאים אחרים? אם רצית להתפרסם בזכות שימוש בשם של גארי יורופסקי במאמר, לפחות אולי היית כותב מאמר עם קצת יותר עומק או משהו

האם באמת יכול להיות מצב שבו אין תלות רגשית בזוגיות בכלל?

ואם אפשר להגיע למצב של אהבה בזוגיות ללא תנאים?

זה בכלל לא קשור כל ההשערות האלה. יש לזה הסבר מדעי הורמונלי פשוט.

היי, עבדתי שנתיים בהוראה אחרי הסבה. ועם כל הרעיונות הגבוהים שבאתי איתם, יצאתי מתוסכלת והפסקתי לללמד.

אני נכנס לכיתה, והתלמידים לא שמים עליי, הם ממשיכים לדבר, לטייל, לשבת על השולחן, לעמוד.. כאילו שהם בהפסקה. אני מבקשת להתחיל את השיעור, אין עם מי לדבר.

רק מורים ותיקים שנכנסו באיומים וצעקות הצליחו לגרום לתלמידים להזכיר שהם בכיתה ונדרשים לשבת ולשמור על שקט.

כל כך רציתי להיות מורה, אבל איך אפשר ללמד תלמידים אמפתיה או חשיבה ביקורתית או מיומנויות המאה ה21 אם הם מתעלמים מנוכחות המורה וממטר המקום, מוסד חינוך??? קראתי, המון ספרים וכתבתי לי המון דרכים אבל שורה תחתונה כשלתי.

אשמח לתגובה. תודה

ראיתי בספר ליקוטי מוהרן וכתוב שם בדיוק להיפך שרק מי שיש לו אמונה בשלמות שאין לו שלמות אחריה הוא יכול להיות מנהיג אשמח אם אפשר להאיר את עניי

הכדור או המדיטציה כמו שנאמר בהרצאה עשויים לעזור לשכוח / לערפל את הבעיה אך אינם פותרים אותה בשורשה. כמו כן, לאחר לקיחת כדור או עשיית מדיטציה, קשה מאוד להרגיש טוב בלעדיהם. כלומר, נוצרת תלות של האדם במדיטציה או בכדור. אם מדובר במדיטציה קצרה שלא דורשת הרבה זמן אפשר לסבול זאת. לגבי כדורים, כמעט לכל כדור כימי יש תופעות לוואי בעייתיות. כך שאם אדם מואס בתופעות הללו, ורוצה להיפטר מהתלות בכדורים יהיה לו לא קל בכלל להיגמל מהם. לכן, מלכתחילה, עדיף לנסות לפתור את הבעיה בדרך שאליעד מציע בסרטון. כלומר, הבנה מעמיקה שלה והבנת הדרך לנטרלה.

כל הכבוד שפירסמת את זה. אני נעזרת להוציא את עצמי מהימורים. וזה נתן לי הבנה נובפת

שלום רב

התחלתי להקשיב לתכנים מאוד מעניין רציתי לברר איפה יש שיעורים פרונטלים וכמה עולה פגישת יעוץ?

סיכום תמציתי וגרוע - ככל שאדם יותר סובייקטיבי הוא יותר מבדיל בין טוב ורע וחי את החיים בעוצמת רגש יותר גבוהה לטוב ולרע, כתלות בפער שבין רצונו למתרחש במציאות. ולהפך. כאשר בפועל מהפרספקטיבה האובייקטיבית אין הבדל בין טוב ורע ואין משחק.

כמה שאלות:

מהו הסוד שמוזכר במאמר? ואיך הוא מתקשר?

ומדוע נאמר שלמשחק אין התחלה? הרי זו שאלה של הגדרה. אפשר להגדיר שהמשחק מתחיל בנקודת זמן כלשהי, שבה האדם מתחיל להבדיל בין טוב ורע, בין שזו תפיסה נרכשת או מולדת אינסטינקטיבית.

היחסים מכל הבחינות מעולים שנה חצי יחד, למה הןא ב, אפליקציות והתכתבות, וותאפ זה לא אומר שלא אוהב יש סיבות אחרות. שלגוון או אוהב סקס

מה במקרה של אדם שאתה כבר לא בקשר איתו ואין לו אינטרס להישאר איתך בקשר. הוא נפגע ולמה שיסכים לחזור לקשר שבעיניו הוא נפגע שם. איך לגרום לו לקחת את הדברים שעשיתי שבעיניו פירש לרעים ולגרום לו לפרש אותם כטובים ולרצות לחזור למקום שהוא מרגיש בו פגיע? בלי

14:24:

שים לב - אני לא אמרתי שזה אותו דבר... אמרתי, תשאל את עצמך מי אמר שהתחושה של יש לי משהו ביד... היא שונה מהתחושה של שום דבר ביד...

זה לא נכון אני לא מסכים איתך כבר שנים רבות שנים שיכולות לגשת לתפקידים בכירים ולגשת למוסד משכיל וברמה גבוהה אבל בכל זאת נשים נמצאות במעמד של להישאר בעמדות ה "מסכנה, חלשה ונתמכת" כמובן שיש לכל כלל יוצא מן הכלל אבל רוב הנשים ואני מדבר על כסדר גודל של 80 אחוז מהם מעדיפות להיתמך על ידי הגבר שלהם נשים לא רוצות גברים רגישים הם רוצות גברים מצליחים כדי לבסס את המעמד שלהם וזה הכרטיס ביקור שלהם "אני מצאתי גבר מצליח" ולא של אני הצלחתי בזכות עצמי נשים רוצות גבר חזק אחד שיגיד להם מה הם רוצות שאישה בדרך כלל שואלת "אני לא יודעת מה אני רוצה לאכול" היא לא באמת לחשוב. היא רוצה שאתה תגיד לה מה לאכול כי זה היעוד שלה שהיא נתמכת עושה את מה שאומרים לה ככה היא מרגישה מסופקת

ברגע שמניחים כמו יורובסקי שחיה היא בעלת יכולת סבל כמו של אדם + שיש לעשות צדק ושצדק אידיאלי מתבטא בעיקרון שן תחת שן ועין תחת עין - אין ברירה אלא להגיע למסקנה הזו. הדרך היחידה לשנות ליורובסקי ושכמותו את המחשבה הזו, היא להפריך אצלם את הנחת היסוד שחיה ואדם סובלים באותה רמה. או את ההנחה השנייה בדבר הצדק הראוי.

"מה הדבר הקטן ביותר שאני יכול לעשות אותו יותר טוב"

הי!

דיברת על רצון שככל שאינו ממומש כך מביא ריגוש או החלפת הרצון שומרת על הריגוש וכו'ושאין כל כך הבדל בין רדיפה לממון או רדיפה לתת לאחרים, אבל ברשותך נראה לי לומר שכן יש הבדל, מה שנתת לאחרים במיוחד בדברים חשובים כמו חכמה שעוזרת להם, או כל דבר שעזרת להם במשהו שעד היום הם כל הזמן נעזרים בזה ועצם זה גורם אולי לא ריגוש אבל סיפוק בהחלט כן, זה עושה לך טוב כל הזמן שאתה נזכר בזה, כי אתה משמעותי כל הזמן, לעומת הכסף שהוא מאבד כבר את המשמעות שלו מאבד את הערך ככל שגדל, אבל עזרה לאנשים ככל שזה גדל המשמעותיות של זה גדל כי עשית לבן אדם טוב שזה מטיב איתו כל יום בחייו, והסיפוק עולה ועולה, ובמובן מסויים זה מרגש לראות אחרי שנים רבות כמה טוב עשית לעולם, כמה החותם שלך נשאר בעולם כי זה ממשיך להתקיים עוד ועוד זה מביא לאדם משמעות ואיתה גם ריגוש וסיפוק.

נראה לי להוסיף שדווקא

האם הרצון יכל לעמוד בפני עצמו? כן הוא חייב!! כיוון שהוא טומן בחובו חוסר, והחוסר תמיד קיים גם לפני בריאת העולם!! כי אחרת העולם לא היה יכול להתקיים, "כי אין בו חוסר" או הוא לא היה חסר! ולכן הקב"ה נוצר יחד עם הרצון = זה אותו כוח! הקב"ה רצה להיות, להיות, להיות רצה הקב"ה, רצה הקב"ה להיות

מבקש לדעת מהוא דטרמיניזם רך לפי טיילור אשמח לדוגמאות שאלה? אורית קונה בגדים ב5000 כאשר היא יודעת שאין לה סכום כזה לאיזה קטגוריה זה נכנס הרך או הרגיל?

תודה על ההארה המקסימה והנכונה.

העולם הוא גשר צר עבור מי שחי בחלום. מי שמתעורר - יודע שהוא תמיד בטוח ומחובר לאל.

מגוחך מה שכתוב, האם הייתי עובדת בזה גם אם לא הייתי מרוויחה כסף? ברור שלא, אני לא אעבוד בשום עבודה שלא מכניסה לי כסף, יש תחביבים שניתן לעשות אבל לא עבודה. עבדתי 15 שנה במכירות, אני שונאת את זה, כשאתה במכירות ללקוח הישראלי יש הרבה פעמים תחושה שאם הוא קונה את המוצר הוא גם קוננ אותך וזה יוצר אינטרקציה לא נעימה. היה לי מאוד קשה לשכנע, לרדוף אחריי הלקוח, להישאר נחמדה ורגועה גם אחריי שהוא ביקש ממני 10 פעמים להוריד במחיר, תעשי משהו נו את יכולה, תפנקי אותי, תשדרגי אותי בחינם, תוסיפי פינוק נוסף ועוד... בעבודה קיבלתי שיחות גם של ישראלים וגם של תיירים ויש הבדל משמעותי במנטליות ישראלי יוציא לך את המיץ עד שיזמין ותייר אם לא מתאים לו יגיד תודה אני אחשוב על זה וינתק, הם כמעט ולא מתווכחים ומתחננים לעוד הנחה ודברים. שורה תחתונה העבודה זה פשוט חור בראש ואחריי 15 שנה החלטתי שאני עוזבת כי לא יכולה יותר.

אהלן מה נשמע קוראים לי דסטאו ואני אובחנתי עם או סידי בזמן האחרון האו סי די שלי החמיר והמחשבות הטורדניות שלי שולטות עליי ואני מפחד שהם יפגעו לי הדימיון אני מפחד לא לחשוב כמו כולם לא להתנהג נורמאלי ובקיצור אני מפחד להיות סכיזופרן יש משהו שאפשר לעשות בנוגע לזה?

היי אליעד

הרצאה מרתקת, הרבה מאד חוכמה ועומק מחשבתי.

ראוי גם להוסיף לה את דרך היישום, את הפרקטיקה, את הביצוע. וליתר דיוק: איך לעקוב אחר המחשבה ולשלוט בה.

אהלן, קודם כל סליחה מראש אם זה ירגיש לך סיפור של בן אדם שצריך אשפוז בכפייה חחח, אבל אמרתי למה לא לשאול.

אני בן 22 ויש לי בעיה די חמורה ולא הגיונית בעיקר בנושא החברתי. יש לי חרדה חברתית כבר 8 שנים בערך בתחילת התיכון שהתחילה בגלל המראה שלי וגררה אותי לבסוף לדיכאון תמידי כזה ובריחה מאינטרקציה עם אנשים ולא פיתחתי שום תחביבים או משהו, וגרמה לי לא לצאת מהבית המון שנים (נשמע הזוי ולא הגיוני אבל אף פעם לא יצאתי עם אנשים לסרט או הלכתי למסעדה) וככה נוצר מצב שלא היו לי חברים בכלל או ניסיון חברתי / חיים, כי לא היו לי בכלל אינטרקציות עם אנשים מחוץ למסגרות (כמו בית ספר וצבא).

עכשיו אני מודע לבעיה הזו, ואני רוצה לטפל בזה כי אני יודע שהכל בסוף מסתכם בעצמי, במוח שלי, ורוצה לצאת מהבית ולהתחיל להכיר אנשים אבל כל הזמן המוח חושב שלא כדאי בכלל, כי נתקעתי במחשבות ש - כי אין לי ניסיון חברתי, אין לי חברים באמת ואני לא מכיר בקושי אנשים, אין לי ביטחון, אין לי תחביבים או על משהו לדבר עם אנשים, אין לי ניסיון בחיים במשהו או עשיתי בכלל משהו מעניין בחיים, כי באמת באמת הייתי כל רוב הזמן בבית במחשב ובטלווזיה, ברחתי כל הזמן מאנשים, מעצמי.

אז אתה בבקשה יכול לעזור לי לסדר את המוח? איך לתקן את הבלגן הזה שנוצר לי במשך כל הזמן הזה.

דברי הבל וכפירה, רצונו של הבורא לברוא לעולם לא נבין מסיבה פשוטה שכל עוד אנו מוגבלים בתור נבראים לא תוכל לדעת מהות הבורא, אז ממילא מראש לא ניתן לקבל תשובה למהי סיבת רצונו לבריאת העולם, אבל אין זה הופך הקושי שלנו להבין להביא לטענה כפי שאתה אומר, היות וזה מדיע מכח מוגבלותך בתפיסה של הבורא, ובהקשר לגילוי ייחודו בבריאץ העולם שזה היה רצונו אין גאן משהו שמעיד על חסרונו, אלא הפוך הוא יש כאן רצון רק בייחס לנבראים כל הדיבור סביב רצונו הוא רק בייחס לאותו צמצום שבו הנבראים נמצאים, אך בו עצמו לא תיהיה לך השגה גם לא במושג רצון ודי למבין

הבעיה עם תיאוריית האבולוציה והמדע בכלל היא שאין להם שמץ של מושג לגבי הנפש או התודעה האנושית או מה שנקרא באנגלית mind. אין להם שום אפשרות להסביר איך מתוך עיסה אפרפרה של חומר (המוח) עולה נפש חושבת וחשה. זה פער בלתי ניתן לגישור עבור הפרדיגמה המדעית.

היי אליעד

תודה על המידע והחכמה שאתה מעניק

בעניין ההיגיון.

אמרת שהמקור למחלוקות הוא שלכל אחד יש היגיון שונה והפיתרון הוא שכל אדם יוסיף היגיון בעולם וכך אנשים יבינו יותר את האמת - אך פתרון זה יוצא מנקודת הנחה שהגיוני הוא ההגיוני יותר ולכן יובן בהרבה עבודה בסוף לשאר אחרת איך זה יפתור משהו כשכל אחד יקדם היגיון משלו הרי זו בדיוק המלחמה?

זו השאלה.

1) להבנתי לא ההיגיון בלבד הוא המקור אלא הרצונות השונים מתוך חוויות שונות במציאות - הרוב המוחלט מאוד לא הגיוני מתוך חוויה מצומצמת סובייקטיבית והיגיון תלוי באובייקטיביות / ראייה כללית וזה גורם גם לנתק רגשי במידה מסויימת

2) אתה אכן אדם הגיוני הרבה יותר מהממוצע זה ברור - גם אני להבנתי, אך אני פשוט בטוח שאתה הגיוני יותר ולכן הגיונך לא שווה להיגיון הממוצע אלא דעתך יותר נכונה משל אחרים - לכן נכון שתפתור בעיות בדעה כי אתה צודק יותר / אובייקטיבי יותר

רוב מוחלט של האנשים אין כשרונם בהיגיון אובייקטיבי אלא בכשרונות מאוד ספציפיים - וזו מהות נקבית יותר לדעתי: נגיד אישה שכל חייה הוא הגבר שלה או החברה או המשפחה או עצמה והיא תצדיק את האהבתה בכל מחיר וכך גם תצפה מאהוביה - בחוויה זו היא מקור אי ההיגיון אין זה משנה מה צודק באופן אובייקטיבי אלא מה אני חש רגשית ומה רצוני הרגשי מול כל דבר בחיים: הכל בי והעיקר הוא איך אני חווה את המציאות ומה אני לומד מכל עבור חיי הפרטיים: מה העובדות זה לא משנה

במהות הסובייקטיביות היא מקור כל המלחמות כי במבט האובייקטיבי אין סתירות כלל

שתדע לך, שמאז שיחתנו האחרונה

אני הרבה יותר מאושר.

כי אני מניח שהבנתי את המסרים שלך ולשם שינוי הפעם אני מרגיש גם שאת החלק שלי עשיתי בצורה הרבה יותר יעילה מבחינת תרגולים והלכה למעשה..

ואת הפירות קוטפים בדרך...

תדע גם, שהערכתי אליך הייתה מהווידאיו הראשון

ורק הלכה והתגברה ועדיין גדלה ובטוח שתמשיך לגדול עוד ועוד גם בהמשך הדרך...

אני אומנם ספקן. אבל אני לא יכול שלא להאמין ביושר שלך.

ואני שמח על היום שזכיתי להכיר אותך.

ואני בכנות מאחל לעצמי ללכת בדרך הזו בשיא הרצינות ולהתמסר אליה כדי לעזור לאחרים כמו שעזרת לי.

וזה רק ניסוח אחד מתוך המון..

כי ניסחתי המון פעמים איך להודות לך ולהביע הערכה ומשום מה לא הרגשתי בנוח לשלוח.

כדי לא להציק או לצאת רגשן מידי.

אבל מידי פעם לפחות.. ניראה לי שצריך..

למה אם אלוהים בחר לברוא את העולם בהתאם לרצונו זה אומר שהוא לא היה יכול לעשות אחרת? יש משהו מוזר בטענות פה.

הסברת יפה מהו הרצון ועניין האמת ועניין החכם שפועל ברחמנות, הסברת הכל בפירוט אבל איפה התשובה האמיתית לגבי שורש הרצון שבא מהעובדה שאנחנו חלק אלו... ממעל והרצון לכל דבר גשמי נמשך מהרצון של הנשמה לדבוק בבורא.

האין סוף זה בורא עולם בעצמו והרצון האינסופי בא מהנצחיות שלו שאנחנו נחצבנו ממנה ולכן אנחנו גם אינסופיים.

להסביר את כל העניין העמוק הזה בלי להזכיר את הבורא זה פספוס ענק ובכלל פספוס המטרה

אין עוד מלבדו!

פשוט אין מילים על היכולת לרדת לפרטי פרטים ועם זאת לפשט את התוכן שכל ילד יוכל להבין.

מדהים!

שלום, שעון כוכב או יקום להערכתך זו גזירה שווה? כלומר, אם לשעון אין בהכרח שען אז גם הכוכב או היקום אין בהכרח כוכבן (יוצרו) יהיה נכון לומר שכל המציאות אקראית.. אבל התיחכום לכשעצמו אינו עדות לאקראיות על כל דבר מתוחכם.. במקרה שלנו אפילו שעון... מתוחכם ככל שלא יהיה.. אנו מניחים שבוצעה חשיבה כלשהיא גם אם ניתן להניח שהאקראיות הובילה למציאות השעון כך סתם ביער הרי שהענקנו לאקראיות את שרביט היצירה של השעון.. ובכן תמיד חוזרים למאמר הסיבה והמסובב.. גם לשעון שאין שען יש אקראיות שהיא השען.. יהיה נכון לומר שמצאנו שם לשען?

הי אני רק לפני כמה זמן גילתי אני עם הפרעת דה ראליזציה במשך תקופה של כמה שנים וכשאני חווה ניתוקים פתאום אני מודעת אלהם וזה נהיה יותר חד ולא תמיד אני באמת מרגישה בתוך סרט או מסך אני פשוט לא כאן אני שומעת הכל אבל זה כן כמו בסרט רואה מטושטש פתאום שמשהו צועק זה חודר לי לראש ואני מרגישה צמרמורות אני מנסה לגעת בדברים כדי להרגיש כאן ורציתי גם לדעת אם יש אפשרות לצאת מיניתוק ביזמן ניתוק ואם בניתוק מיתנהלים רגיל לכל דבר קלפי חוץ אבל ביפנים הניתוק

דווקא בדיוק להיפך

האדם חי תמיד בעולם השקר בו הוא רודף אחרי תאוות ואין לחיים שלו משמעות

לאחר שהוא בוחר לראות את האמת, ולא להסתנוור להשקר, הוא רואה את המשמעות האמיתית לחייו ומתחיל לחיות חיים עם תכלית

איצקו מרמזור היה תלותי?

קמצן, לוזר, פרצוף של פראייר, חלש, נותן שידרכו עליו - אני מבין, אבל תלותי?

אולי רק בהקשר מיני.

אמנם יש לך שכל אבל לא כמו שאתה חושב כי אם היה לך קצת אבל ממש קצת יותר שכל היית מצליח למה אנשים נמשכים למעבירי תכנים שמשתמשים בטונציה גבוהה או/ו בשימוש בשפת גוף מוגברת... תתפלא גם אנשים שיש להם שכל וסביר שיותר משלך אוהבים, נמשכים ואף מקבלים מוטיבציה מאותם מרצים שמכונים "קופים" לדברך... אם אתה עדיין לא מבין אז אשמח לפרט, רק תודיע... בשו"ט.

קראתי את מה שכתבת והאמת שבדרך כלל אני לא טורח להגיב, אבל לא הבנת את הרעיון של הבושה, מכיוון שכל מה שאוהב השורש אוהב הענף וכל מה שלא סובל השורש לא יסבול הענף. לכן מגיע הבושה והבושה היא רק משל בהרגשת בני אדם שמפרשים זאת בגוף כבושה. בשורש, נקרא לזה באין סוף אין קבלה בכלל כי אינו חסר דבר, ולכן הענפים שהם בני האדם לא סובלים אף חיסרון ורודפים אחרי כבוד ממון גאווה וכל עניני שלמות שיש בשורש וכל מה שאין בשורש: עניות בזיון קבלה עצב את כל זה הבני אדם לא סובלים. ולכן כשאנחנו מקבלים יש לנו הרגשה לא נעימה שמפורשת על ידינו כבושהקבל את הספרים המומלצים עבורך שיביאו גם לך הצלחה ואושר אמיתיים בכל תחומי החיים!
לזמן מוגבל!     👈1 ב 150  👈4 ב 400     📞 050-3331-331    שליח עד אליך - בחינם!
להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: מהי תכלית ומשמעות החיים? מה יש מעבר לזמן ולמקום? האם הכל אפשרי? האם יש או אין אלוהים? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? האם יש הבדל בין חלום למציאות? האם יש משמעות לחיים? האם אפשר לדעת הכל? איך להיות הכי חכם בעולם? איך נוצר העולם? מי ברא את אלוהים? אולי אנחנו במטריקס? האם יש בחירה חופשית? למה יש רע בעולם? למה העולם קיים? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? מה המשמעות של החיים? האם באמת הכל לטובה? בשביל מה לחיות? איך להנות בחיים? האם יש אמת מוחלטת? האם לדומם יש תודעה? האם המציאות היא טובה או רעה? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? למה לא להתאבד? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? איך להיות מאושר? למה יש רע וסבל בעולם? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? איך נוצר העולם? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה ועוד...הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך למצוא זוגיות? איך להצליח בזוגיות? איך להאמין בעצמך? איך לשפר את הזיכרון? איך ליצור אהבה? איך לחנך ילדים? איך לפתח יכולות חשיבה? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך לפרש חלומות? איך להצליח בראיון עבודה? איך לשנות תכונות אופי? איך לא להישחק בעבודה? איך להעביר ביקורת בונה? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך להיות מאושר ושמח? איך לעשות יותר כסף? איך לנהל את הזמן? איך למכור מוצר ללקוחות? איך להעריך את עצמך? איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך? איך לקבל החלטות? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך להתמודד עם גירושין? איך להיגמל מהימורים? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך לשתול מחשבות? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך להשיג ביטחון עצמי ועוד...שקט נפשי אמיתי - הספר על: איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? דיכאון? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? איך להתמודד עם עצבות? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה? איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? איך להתמודד עם לחץ? איך להשיג איזון נפשי? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? איך להתמודד עם בדידות? איך להתמודד עם OCD / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית? מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? כעס ועצבים? איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? איך להתמודד עם אכזבות ועוד...
לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?
   האתר www.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא מאמן אישי מומלץ, מאמן אישי טלפוני, מאמן אישי למציאת זוגיות ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה אישית / ייעוץ טלפוני אישי / הזמנת הספרים - צור/י עכשיו קשר: 050-3331-331
© כל הזכויות שמורות לאתר www.EIP.co.il בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים,
ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.
האתר פותח על ידי אליעד כהן
דף זה הופיע ב 0.2500 שניות - עכשיו 21_04_2024 השעה 11:33:34 - wesi1