אליעד כהן
יעוץ אישי
בשיטת EIP
⭐⭐⭐⭐⭐
הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ כאן
להתחבר לאתר!
💖
הספרים שמומלצים לך:
להצליח בחיים
ולהיות מאושר!


אפשרויות תצוגה:    הצג רק תגובות של אליעד כהן

דיונים גם בקבוצה Facebook
🔻🔺31 תגובות פורסמו:

@ברסלב:

בפשיטות. במקום לבלבל את המוח על אם נוח לו שנברא או לא, מנקודת המבט של האדם, היה עליהם לנסות להבין למה נוח לו שנברא, מנקודת המבט של הבורא

אליעד שלום

ראיתי היום את הוידאו שלך, ראשית תודה לך על הרצון ועל ההשתדלות הרבה שבכך, וגם על העזרה שזה עשוי לספק.

אליעד, אני סובר כמותך ברוב הנושאים שהעלת שם, אך בכל זאת היה שם נושא מסויים שלא הובן מצידי טוב או לא הוסבר טוב עלידך באותו הסבר.

דברי אינם דברי ביקורת, דברי הם רצון לחדד את המשמעות שלך לדבריך, רצון להבין אותם.

"טוב לו לאדם שלא נברא משנברא.." קצת כעסת שם על בית הילל ובית שמאי אך שלא בצדק לטעמי, משום שפספסת שם את השאלה האמיתית והרלוונטית שבה עסקה הסוגיה. תשובתך הייתה בסגנון של מי אתם שתחשבו חשבון של שמים להחליט אם טוב או רע לו לאדם שנברא? אלוהים רצה כך, וזהו רצונו, מאיזה תוקף אתם חוזרים אחריו ואחר מעשיו? אך השאלה האמיתית אלעד שנשאלה שם היא אחרת לגמרי..

השאלה הנשאלת שם היא האם טוב לו לאדם שנברא, לאדם כמקבל ההטבה (כן או לא).. וסביב זה נערך הדיון המפורסם. זה נכון שיש בעצם השאלה ההפרדה בין אדם לבורא בדרך מסויימת, (ואולי לזה התכוונת??) אך אותה דרך של חשיבה נמצאת הרי למעשה בכל ההשקפה שלך לגבי האלוהות שהצגת. שלילת האפשרות לאפיק המחשבה הזה מייצר בסופו של דבר מצב הסותר את הקונספט הכללי של דבריך למעשה. (ע"ע הסברך לאפיקורסות אמיתית שאהבתי מאוד)

אשמך אם תוכל להסביר לי בבקשה את העניין בצורה יותר ברורה בבקשה.

דבריך מאוד מעניינים.

האם יש מאמר שמסביר את הפסוק "הכל צפוי והרשות נתונה"

@גל:

פשוט תחליט בנחישות אמיתית, להיות איש אמת ולא לשקר לעצמך בשום דבר. זה עצמו יטהר ממך את האמונה.

אמת >< אמונה. תהיה איש אמת, והאמת תרחיק ממך את האמונה.

כי על ידי שקר באים לידי אמונה. ועל ידי אמת, באים לידי שכל וכפירה בשקר של האמונה.

בהצלחה.

26. גל

אבל השכל הוא זה שמוביל אותי להאמין. מה זאת אומרת להישתמש בשכל? איך מגיעים לזה שהשכל לא יקח את האמונה כאופציה? ואיך משתמשים בשכל ככלי נכון? איך אפשר לנווט את כיווני המחשבה ליעדים חיובים. ולא ליעדים שלילים? ואיך עושים את ההפרדה בכל דבר בחיים? הרי האדם מושפע מהסביבה שלו?

@גל:

אני מתחייב לך, שאם תשתמש רק בשכל שלך בלי שום אמונה כלל, תגיע למצב שבו החיים שלך יהיו טובים תמיד, ללא שום רצון להאמין בשום מצב שהוא.

24. גל

העניין הוא שאדם יכול להיות ללא אמונה כל עוד שטוב לו. ברגע שאדם ניקלע למשבר פתאום הוא מאמין. לא תמיד האדם מאמין ". אבל בעת צרה אדם לוקח את האמונה כאופציה". והנקודה היא לעקור את האמונה גם בעת צרה. וזה חלק שהוא מאוד קשה. כי אדם שהוא בצרה אומר. אולי זה שאני יאמין עכשיו זה יעזור לי. וליפסול את האפשרות הזאת בעת צרה זה מאוד קשה

@גל: הפתרון הוא רצון חזק להיות איש אמת ללא שום שקר וללא שום אמונה כלל.

+ תלמד ותעמיק הרבה בשכל של צדיק אמת כמוני, שמשתמש רק בשכל האמיתי, ללא שום אמונה כלל. זה יזכך לך את המחשבה, ויציל אותך מהאמונה הרעה.

22. גל

למה האדם מטבעו משועבד לדעות של אחרים? אני גם מסכים אתך לגבי ענין האמונה. הבעיה היא שאמונה נהפך להיות חלק מהאדם. איך עוקרים את האמונה מהלב?. כי כמה שמנסים עדין יש בתכנו חלקיקים של אדם מאמין. אני מרגיש שהאמונה נהפכה להיות חלק ממני. "וזה חלק שקרי" אז אז איך עוקרים את השקר? כי כמה שמנסים להוציא את השקר של האמונה זה עדיין חודר לתוכי. ואני רוצה לסלק את השקר ולא מצליח. וגם שאני מבריח את השקר. הוא חוזר אלי פתאום. אשמח אם תגיד לי. איך חיים ללא ניצצות של האמונה כלל? מה עושים?

@גל:

אמונה היא מחלת הנפש הקשה ביותר בעולם. היא השורש של כל הרע שיש בעולם. היא שורש הדיכאון, ושורש חוסר הסיפוק בחיים.

אבל, גם להקשיב לקול הפנימי, גם זה נקרא אמונה. הצרה היא, שאנשים מקשיבים לקול הפנימי, שהוא בכלל ביטוי של השטן.

זכור! האמונה מהשטן.

20. גל

האם האמונה נובעת מחוסר סיפוק בחיים? כי כל מי שהכרתי שהוא מאמין הוא אדם מדוכא. ולמה אנשים לא מקשיבים לקול הפנימי?

@בר: אין הבדל בין הדתות. הכל אותה מחלת סרטן ארורה בלב האדם. היהדות היא פשוט הכי וותיקה והכי פופולארית באיזורנו אנו, לכן אני מדבר עליה.

18. בר

הדת שלנו היא "לא" הדת היחידה שמאמינה. אם תחקור את שאר הדתות תגלה שכול אחד יש לו סוג של אמונה. למה דווקא האמונה הדתית מפריעה לך ושאר הדתות אינן מפיעות לך? מה שונה האמונות שלנו משאר אמונות העולם?

@בר: ליצן קטן שלי, אני לא מאמין לא ברבי נחמן ולא באלוהים שלך. יחד עם זאת, רבי נחמן שלי, חכם יותר מאלוהים שלך. תפסיק להאמין! מתי כבר תתרפא ממחלת האמונה שלך?

* אליעד כהן - ההסמכה של אליעד כהן, מה המקורות של אליעד? ומי הסמיך אותו? ומי יבקש ממך להאמין לו?.

* אליעד כהן, רבי נחמן מברסלב? חסידי ברסלב, חסידות ברסלב - איך הכל מסתדר? (ברסלב).

16. בר

גם אם הדבר אמת צריך מקורות. כי אחרת כל אדם ימציא משהו. ויגיד שזה אמת. "המקורות שלך זה מרבי נחמן" זה שיש לך פיצול אישיות שפעם אחת אתה אומר שמי שמביא מקורות הוא שקרן. ואתה בעצמך קורא מספרי דוסים מאמינים עם אמנות טפלות מלפני אלפי שנים זה בעיה שלך אז אל תמכור עגבניות. אתה דוס חילוני מאמין. וגם הייתי מציע לך לפתוח משרד "המשרד לפגישות עם אלוהים" תהיה אמיתי עם עצמך כך לפחות יהיה סיבה לשמוע אותך. אתה חושב שכולם טיפשים ורק אתה חכם. אתה והנחמן שלך. אני לא מאמין בנחמן. אבל באלוהים אני מאמין. והסיבה שאת שניהם אני לא ראיתי. אבל בטוח שאלוהים שומר עלי. ולא נ נח נחמ נחמן מאומן. תכבד קודם את הספר תורה. אחרי זה את רבי נחמן

@עין האמת:

האם הוא מדבר בשם רבי נחמן מברסלב, או מדבר בשם עצמו (כמוני)?

איך הייחס שלו לרבי נחמן מברסלב? איך הייחס שלו לאלוהים? האם מבחינתו יש מישהו מעליו?

האם מבחינתו הוא מסוגל להסביר למה גם ההפך המוחלט של מה שהוא אומר, למה גם הוא האמת לאמיתה (כמוני)? או שהוא נאחז במה שהוא אומר כאמת מוחלטת?

האם יש לו תשובות לשאלות שבאות מהחלל הפנוי (כמוני)? האם הוא מאמין באלוהים נגד השכל, או שהוא בבחינת אילו ידעתיו הייתיו ממש, ללא שום אמונה כלל (כמוני)?

+

תברר קצת באינטרנט על ד"ר מיכאל לייטמן (בני ברוך), תראה שהוא אומר דברים דומים לשל אברהם זגדון.

אני לעומת זאת מדבר על דברים אחרים לגמרי. ז"א אני קשור לשכל של שני הנ"ל, כמו שאני קשור ליהדות וכולי.

@עין האמת:

שים לב שגם את הצדיק האמת אתה מחפש עם שכל פגום. כך שלמצוא אותו עם שכל פגום, זה לא עוזר כלל.

לגבי מה שאני משבח את עצמי, אילו הכרת אותי, ידעת שבעיני זה הכל משחק של ממש. כי כל ההגדרות האלו חסרות כל משמעות בעיני.

+ אם אני היחיד, הרי שזה רק משום שהשכל שלי הוא האמת. אך לא מחוייב שאני אהיה יחיד + יש עוד כמוני גם אם אני לא מכיר אותם.

+ אתה מוזמן לשלוח לי תכנים של אברהם זיגדון, כדי שנכיר אותו. ואם הוא לא מפחד להתמודד עם האמת, יהיה אפשר להיפגש גם איתו...

+ אתה תמשיך לחפש את הצדיק האמת שבתוכך! רק שם הוא נמצא באמת.

ראה גם:

* תלמידי חכמים שדים יהודאין - מהם שדים יהודים? מיהו השטן? - ליקוטי מוהרן ח"א כוח (ברסלב).

אליעד. שלום.

בענין ברור האמת. אני קצת במילכוד. כי מצד אחד, כמו שכתבת לי, שבברור האמת, האחריות מוטלת אך ורק עליי. ולא על שום צדיק וכולי. וזה בדיוק הבעיה. כי מצד שני כתבת מספר פעמים, שמכמה סיבות, השכל [והלב? ] שלי מעורב טוב ורע וכולי.

אם כן, במצב שכזה. שרוצים, וכביכול אי אפשר מהטעם הנ"ל, מה עושים???

דבר שני. בענין מה שאתה מתפאר בעצמך, שאתה הצדיק האמת היחיד בדור וכולי ושזכית לבחינת כמוהו ממש וכולי.

הענין הוא. שאותם התפארויות נוראות וכולי כבר שמעתי, ותהילה לאל, עדיין שומע, מאדם [הראשון, כמו שהתפאר בעצמו] ששמו [רבי] אברהם זגדון שיחיה.

אולי נפגיש ביניכים?

כדי לקבל עוד כיווני מחשבה חדשים להתבוננות עצמי

תפנים, הגישה שלי הפוכה משל כולם. נגד אמונה אפילו לא לי, אלא חקירה והתבוננות עצמית עד הסוף בכל מחיר

אז למה לשמוע את ההרצאה אם אני יוצא מנקודת הנחה שאני לא צריך להאמין לך?

מי אומר שהבנתי = אל תאמין לי, אלא תבדוק

מכך שאתה מעלה הרצאה אני מסיק שהבנת, ואם אתה אומר מי אמר שהבנתי, אני מסיק מכך שדווקא לא הבנת.

אני לא יודע איזה שפה אתה מדבר, אבל ככה זה בעברית.

אתה קשה הבנה - מהמשפט "מי אמר שהבנתי" הסקת שאמרתי שלא הבנתי

אכן חוכמה לשמה

בואו לשמוע הרצאה מהמומחה המדהים אליעד שמודה בעצמו שהוא לא הבין את החומר של ההרצאה!

חוויה שלא תחזור על עצמה!

לא לפספס!

מי אמר שהבנתי?

אמרתי שכדאי שתבדוק האם הבנת

כי הוא עצמו אמר, שאף אחד לא באמת מבין אותו

ומה גורם לך לחשוב שהבנת?

אני מבין את זה מהידיעה שרבי נחמן שמר יום כיפור כל ימיו...

אתה סתם מסתמך על השכל שלך...

מה גורם לך לחשוב שהבנת את כוונתו?

גם שלי עובד ביום כיפור.

אני רק אומר - חבל, זאת לא הייתה המטרה של מחבר הספר.

אלוהים שלי, עובד גם ביום כיפור

אולי שלך צם...

(-:

כל כך חבל לקרוא מספר של רבי נחמן ולפרסם ביום כיפור...

אין לך אפילו התחשבות מינימלית, אני מקווה שיש לך איזו תוכנה אוטומטית שעושה את העבודה...


קבל את הספרים המומלצים עבורך שיביאו גם לך הצלחה ואושר אמיתיים בכל תחומי החיים!
לזמן מוגבל!     👈1 ב 100  👈2 ב 150  👈4 ב 200     📞 050-3331-331
שקט נפשי אמיתי - הספר על: כעס ועצבים? איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? איך להתמודד עם לחץ? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? איך להתמודד עם אכזבות? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? דיכאון? איך להתמודד עם OCD / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? איך להשיג איזון נפשי? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? איך להתמודד עם בדידות? איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה? איך להתמודד עם עצבות ועוד...הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך לנהל את הזמן? איך לשתול מחשבות? איך להצליח בזוגיות? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך לא להישחק בעבודה? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך להיגמל מהימורים? איך לחנך ילדים? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך להעריך את עצמך? איך ליצור אהבה? איך להשיג ביטחון עצמי? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך לקבל החלטות? איך לפרש חלומות? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך לשפר את הזיכרון? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך להאמין בעצמך? איך לפתח יכולות חשיבה? איך למצוא זוגיות? איך להיות מאושר ושמח? איך למכור מוצר ללקוחות? איך לעשות יותר כסף? איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך? איך להצליח בראיון עבודה? איך לשנות תכונות אופי? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך להעביר ביקורת בונה? איך להתמודד עם גירושין ועוד...להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: האם באמת הכל לטובה? למה יש רע בעולם? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? אולי אנחנו במטריקס? למה העולם קיים? בשביל מה לחיות? מה המשמעות של החיים? מהי תכלית ומשמעות החיים? איך להנות בחיים? האם יש משמעות לחיים? האם המציאות היא טובה או רעה? למה לא להתאבד? איך להיות מאושר? מי ברא את אלוהים? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? האם יש או אין אלוהים? האם לדומם יש תודעה? למה יש רע וסבל בעולם? האם יש אמת מוחלטת? איך נוצר העולם? האם יש בחירה חופשית? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה? איך נוצר העולם? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? האם יש הבדל בין חלום למציאות? האם הכל אפשרי? האם אפשר לדעת הכל? איך להיות הכי חכם בעולם? מה יש מעבר לזמן ולמקום ועוד...
לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?
   האתר www.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא אימון אישי לביטחון עצמי, אימון אישי לבני נוער, מאמן אישי לקשב וריכוז ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה אישית / ייעוץ טלפוני אישי / הזמנת הספרים - צור/י עכשיו קשר: 050-3331-331
© כל הזכויות שמורות לאתר www.EIP.co.il בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים,
ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.
האתר פותח על ידי אליעד כהן
דף זה הופיע ב 0.1250 שניות - עכשיו 08_05_2021 השעה 08:18:11 - wesi1