הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ כאן

להצטרף לחברים באתר!
קבל ייעוץ בכל תחום!
ישירות מאליעד כהן!
אין בעיה! יש פתרון!
לקבלת ייעוץ חייג:
050-3331-331
הדף Facebook
הקבוצה Facebook
הדף Facebook
הקבוצה Facebook
אתה כאן : שיטת EIP > תגובות
רשימת התגובות האחרונות באתר
דיונים גם בפייסבוק בקבוצה שלנו: וגם בדף שלנו:


כבדהו וחשדהו זה הנוסחה.

אתה לא יכול לתת הלוואה לאדם זר

ולהראות לו שאני מאמין לו שיחזיר ואז הוא לא יחזיר.

האמון הוא בדברים שקל להפסיד כלומר, האמון מוגבל.

גם בין חברים האמון מושתת על ערבויות. אף אחד לא יאמין כסוס עיוור. למעט תמימים ונאיבים. קלי דעת. פתיינים. חלשי אופי. וכדומה. נכון שהאמון כורח הכרחי אבל עם בטחונות.

כשאתה אומר שאין הבדל בין המצב שיש בו הבדל לבין המצב שאין בו הבדל זה פשוט להגיד כלום ממש

אליעד

רציתי להגיד לך תודה על הבלוג שלך

המידע שם כל כך מדהים ומקדם אותי אל החופש

אז תודה רבה

דבר ראשון

בדור הזה אין אהבה אמיתית

אל תתאמץ לחפש

הכל בתנאים, כסף ומראה.

לדוגמא:

אני נכה 12 שנה, אני גר לבד, עושה הכל לבד, אבל אם הליכון.

אני כבר גרוש אם ילד שהאישה לקחה אותו לרוסיה.

אף אחת לא זורמת

הכל תלוי המראה

אתה חנון? לא מתאים.

אתה בקשר טוב אם אמא? לא טוב.

אתה קמצן? לא טוב.

אתה עקשן? לא טוב.

אתה נותן לה חופשיות? לא טוב היא תבגוד.

יש לה כסף והיא מבקשת ממך?

לא תתן, לא טוב.

תתן איבדת את עצמך.

ועוד הרבה דברים כאלה.

תאמין לי, אתה לא צריך להתאמץ, תשאר אתה כמו שאתה, בחורה אם אהבה אמיתית רוצה אותך? אז כמו אנשים, מדברים על מה ומי, ותראה לאן זה הולך.

היי

אני נמצא בשנה וחצי האחרונה בהתעוררות עמוקה, ואני מוצא את העצמי בימים האחרונים קורא בלי סוף תכנים שלך.. ופשוט ואוו, החוכמה שאתה מביא לעולם והתובנות שלך הן משהו יוצא מגדר הרגיל, אתה לוקח את הנושאים הכי עמוקים ומסובכים בהיסטוריה האנושית ופשוט מפשט אותם עד היסוד, אני לא יודע איך הגעת לתובנות האלה אבל פתחת לך את התודעה לכיוונים חדשים.

תודה רבה מכל הלב

תודה רבה לך, אתה מתנה גדולה לעולם אני לגמרי אשתף הלאה

תודה

שלום רציתי להודות לך על הספר ועל תוכנו שמי שקורא אותו ומוריד אותו לפסים "מעשיים" ולוקח את אותה נקודה שמדובר ומחבר אותה לאותה נקודה שנמצאת בנפש, אז יכול להיתגבר על כל בעיה בחיים וממש לאפס את הראש.

ואפילו שאני אוחז מעצמי אדם חריף הבאתה לי קווי חשיבה חדשים ומרגיש שאני יותר קרוב לאותה שלמות.

בתודה ישי

נחמד איך נקבעת אבחנה על פי אילו אמות מידה מחלת הסכיזופרניה

אני מרגישה כיאלו משהו חסר לי בזמן האחרון

קרה לי איזה מקרה לפני כמה ימים וזה ממש עצוב אני לא רוצה לראות אך אחד לשמוע אך אחד ולא שיבקרו אותי ולא שידברו איתי. !!!

אתה אומר שאדם יגיד את האמת לעצמו ולאחרים ישקר כמה שרק ירצה, זה לא יתכן מאחר והדיסוננס יגרום לו מהר מאד להפסיק לשקר גם לסביבה, אלא אם כן לפני שהוא יספיק להתרגל להיצמד לאמת השקר שהוא משקר לאחרים יפריע לו בתהליך כי לפעמים המוח לא מבדיל ולא זוכר מקרה אם הוא שיקר לגביו או אכן קרה במציאות. כך שלא ניתן להשלים תהליך היצמדות אישית תוכית לאמת בלי לערב גם את החיצון.

הרעיון שריבוי הנכסים מקשה על העשירים לישון כבר נאמר ב'קהלת': "מתוקה שנת העובד אם מעט ואם הרבה, והשבע לעשיר אינו מניח לו לישון" וכן: "כי כל ימיו מכאובים וכעס ענינו, גם בלילה לא שכב ליבו, גם זה הבל הוא".

היה על כך כתבה בדה מרקר ראה קשיור מצורף: https://www.themarker.com/wallstreet/1.2611842

הסיבה שילד קטן לא מפחד זה כי הוא סומך על ההורים שלו שידאגו לו, ובתפיסת היהדות מי שבוטח בה' ולא בוטח בכסף יכול לישון רגוע בלילה גם כשיש לו הרבה כסף!

זו אחת ההרצאות הללא ספק הכי ריקות מתוכן ששמעתי. מי יתחייב לך שתוכל לתפוס מהות על טבעית, על חומרית, אלוהים "אין לו דמות גוף ואינו גוף" הצימצום שלך הוא המביא אותך לחשוב כי העובדה שאינך מסוגל לתפוס דבר מהותו של עצם כל שהוא היא ההוחכה לקיומו.

אתן לך דוגמה, "האור" מי שסיים בגרות בסיסית בפיסיקה יודע כי לא ניתן לתפוס את מהותו על פי הכלים הקיימים הדינו. האור איננו אנרגיה אךך גם אינו חומר, הוא מהות שאינה נתפסת על ידנו - ממליץ לך ללמוד מעט על תאוריית הקומפלמנטריות. הגיוני מאוד הוא שהמהות אשר מעבר לגבולות הטבע והשכל האנושי, בהיותה מי שבראה אותו, תהיה בלתי ניתנת לתפיסה בעצמה. כל שאנו מסוגלים לתפוס זה היכן שאנו נתקלים בה. זו לא הברקה גאונית אלא מאמר חז"ל מוכר: "לית מחשבה תפיסה ביה כלל"...

מרגישה שמאז שגיליתי את אליעד והתכנים שלו חל שינוי משמעותי בתפיסות ובהתמודדויות שלי עם קשיים. לי קשה להקשיב וללמוד מכל אחד, וכאן אצל אליעד סוף סוף יש למידה אמיתית, הגיונית, חכמה וסוחפת. אני כל חיי פעלתי אך ורק מהרגש, זה פגע בי המון עד שלא היה מקום יותר להכיל כלום. יש קשיים גם היום, והדרך עוד ארוכה להגיע אל השכל השלם בו לא יורגש יותר סבל, עם זאת בלמידה בשטח כל יום מחדש, אני מצליחה להפעיל את הרציונל ולאזן את החוסר ויסות רגשי בעקבות קריאת הספרים, התכנים באתר והתמדה.

כמעט כל מה שהוא מלמד נוגע בי ועוזר לי להחזיק קושי דרך הסתכלות אחרת על המצב. גם כיף שיש כאן הסברים חכמים לגבי כל בעיה אפשרית.

שמחה שגיליתי את האתר הזה, הכי חכם שנחשפתי!

תודה

שלום אליעד.

יש אמת בדברים אך אין דיוק.

ההפך ש ל אמת זה שקר.

אמונה זה משהוא מעל האמת והשקר.

כשאדם נברא וחטא באכיחה מעץ הדעת נכתב ויראו כי טוב.

לפני חטא האדם הראשון באמת היה מושגים של אמת ושקר.

לאחר החטא נכנס מושג חדש לבריאה טוב ורע.

וירא כי טוב.

הטוב והרע הוא דבר יחסי.

האמת והשקט הוא דבר מצאותי.

והאמונה היא אמונה כמשמעותה דבר ללא הוכחה משהוא שהאדם מאמין בלי אפשרות להוכיח זה לא אמת ולא שקר זה אמונה.

לכן לדעתי יש אמת בדבריך על משלחת נפש נובעת מאמונה.

אך האמונה של חולה נפש היא אמונה המתבססת על דבר שקר ולכן הוא חולה.

לדוגמא חולה נפש שאומר שהוא משיח.

במציאות הוא לא משיח זה שקר.

אך הוא מאמין שהוא משיח ולכן הוא חולה נפש.

האמונה שלו מתבססת על משהוא שאי אפשר לבסס אותה. ולכן הוא חולה.

אמונה באלוקים היא אמונה היא לא אמת ולא שקר היא אמונה שמתבסס על דברים שקרו.

עים הינו רואים את האלוקים לא היה צריך אמונה זה היה אמת.

ולכן יש פו ממימד נוסף באנשות מלבד שקר ואמת. שקוראים לה אמונה.

ויש מה שנקרא איש באמנתו יחיה

האדם לא חי לפי האמת שלו אלא לפי האמונה שלו ובדרך הוא פוגש אמת ושקר בחיו שמסבירים או מחלישים את האמונה.

החולה נפש מאמין באמונה עיוורת בדבריו ולכן זו מחלה.

וכן נמצא הרבה מאמנים באלוקים אמונה עיוורת ומתנהגים כחולים וזו אמונה חולנית.

לא כל אמונה היא חולנית.

אמונה היא בסיס לבריאות נפשית הרבה מהאנשות הרפאים בזכות האמונה.

והרבה אנשים נהיים חולים בזכות האמונה המעוות שלהם.

גם לאמונה יש גוונים רבים

אך היא לא ההפך מהאמת

והיא לא עומדת במשא ומתן עים השקר והאמת.

ולא במשא ומתן עים הטוב והרע.

אמונה זה מדד אחר בסקלה אחרת שמעל הטוב והרע ומעל האמת והשקט

היי אני בן 18, ויש לי שאלה שקצת מביכה אותי.

אף פעם לא יצא לי לגמור מלעשות ביד. הדבר היחיד שקורה כשאני מנסה לעשות ביד זה שיוצא הנוזל השקוף והדביק (טיפות אהבה), אבל לגמור ולהגיע לפורקן אף פעם לא הצלחתי. וזה לא שלא עומד לי או דברים בסגנון הזה, פשוט לא יוצא כלום כשאני מנסה לעשות ביד. מה שכן קורה לי הרבה פעמים (היו תקופות של אפילו פעמיים בשבוע) זה שיש לי קרי לילה וכל פעם שאני חולם חלומות אירוטים אני מרגיש הרגשה מוזרה ונעימה וחוסר יכולת לשלוט על מה מה שיוצא לי מאיבר המין (מאמין שזאת האורגזמה) ואז אני תמיד מתעורר. אני לא מצליח להבין למה אני לא יכול לגמור מלעשות ביד אבל כשאני חולם חלום ומדמיין שאני באקטים מיניים זה כן מצליח לי. אני מפחד ממש שאני אגיע לרגע שאני אשכב עם מישהי ואני לא אצליח לגמור וזה יהיה ממש מביך. תודה מראש

אני עדיין לא קולטת, למה פתאום נוצרת אהבה מכלום, כאילו נגיד ככה. יש למשל בן אדם שכבר 3 שנים מתגרה בך מציק לך או שר לך שירים מפגרים באמצע החיים מול כולם בהפסקה או בכיתה או אומר לך מחמאות שזה ניראה ציני. איך מדבר כזה יכול להיווצר אהבה? למה אי אפשר להפסיק לחשוב עליו ולחלום עליו, למה זה פתאום נכנס בך ובמחשבות שלך אחרי מלא זמן, מה הוא גם רוצה שעושה זאת? מה האינטרס. באמת כבר אני מבולבלת ולא מבינה, איך יכולה להיות אהבה במקרה הזה... ומה הילד רוצה שעושה זאת

מעולה, המון נקודות למחשבה. המעשי יגיע כשיתבשל כל המידע שנ יתן פה. תודה רבה! פשוט אהבתי!!

אז ככה, השאלה הראשונה היא מה בכלל פרס נובל מייצג אם החלטנו שהוא מייצג שכל אז כל האיזכור שרבנים לא זכו בפרס נובל הוא מיותר. ההתפלספות של רש"י דאז ונניח של הרב עובדיה כיום מבחינתי מעיד על שכל עליון יותר מזכיה בפרס נובל, הם פשוט לא חתרו לזכיה בתואר הזה אבל הקימו הררי היסטוריה שתיזכר לדורות.

לגבי המיקוד כיהודי ששומע על יהודים רק מפאת ההתעניינות הספציפית בלאום השייכותי, אז גם כאן - בכל העולם שים לב לאחרונה בגרמניה שקמו תנועה ניאונאצית שטוענת שהיהודים משתלטים על עמדות המפתח (אז גם עכשיו כמו שאני מכירה אותך תגיד שגם בגרמניה עדיין ממוקדים מאז השואה ביהודים ולכן שמים עלינו עין ולכן מזכירים את היהודים) בכל העולם, בייחוד אם דיברת על סטטיסטיקה של זוכי הפרס ביחס לכמות האוכלוסיה אין הלימה בין מדינתנו הקטנה לכמות הרעש שהיא מייצרת זהו נתון עובדתי שיהודים בכל העולם מגיעים לעמדות מפתח... אני לא מאמינה שמדובר בגן אלא בהלך רוח יש לנו מרפקים, אנחנו לא מתורבתים ואסרטיבים וכנראה זהו גורם מספיק כדי לכבוש עמדות גבוהות בהמון מישורים.. פשוט מנטליות לא גן.

לגבי היהודים האמיתיים שאלו בחורי הישיבות שתואמים יותר את היהדות הגרעינית, גם כאן אני לא מסכימה!! אתה מדבר על לבוש? על קוד התנהגות? לפי מה הגדרת יהודי של פעם מול יהודי של היום? נניח שהתייחסת לסדר היום בישיבה האם בהכרח הבחור יתאים יותר להגדרה יהודי של פעם? היהדות בעבר יצגה הרבה מעבר ללימוד תורה הם היו ממולחים ואנשי מסחר לא רעים בכלל ולמרות לימוד התורה שירתו מלכים בחצרות והיו בתפקידי מפתח. אני מהמרת שאם בזמן הרמבם היה פרס נובל הוא היה זוכה בו. ולכן גם יהודי שלא לומד תורה וזכה בפרס נובל דומה בדמו ובמבנה שלו ליהודים של פעם... יצא לי קצת מסורבל.

מקווה שתבין פחות או יותר מה ניסיתי לחדד.

האדם העצלן לא המציא לעצמו קיצורי דרך אלא החרוצים המציאו בשביל העצלן. השאלה אם העצלן יכול להמציא משהוא לא נראה לי.

ואיך בדיוק אדע מה לשאול ומה לא לשאול מיפה לי לדעת שלא הולך לו טוב בעבודה אם הוא לא סיפר לי מה אני אמור לקרוא מחשבות?!

אליעד. תודה רבה לך. בזכותך התחלתי חיים חדשים. החרדה שהיתה לי ושעמדתי להשתגע ממנה, נעלמה לי בתוך שיחה אחת איתך. אתה לא מבין כמה חשוב לי מה שעשית בשבילי. אני מודה שהייתי סקפטי ולא הייתי מאמין שאפשר לצאת מזה, אבל היום הוכחת לי אחרת. הצלת אותי. תודה רבה.

צביעות היא תכונה פסולה אשר מטעה ומכסה על האמת " הצבועים יכולים ליהנות מן הרגע או לתקופה ארוכה יותר" הצביעות מטעה את המציאת וגורמת למצג שוו וזה נחשב ההפך מאצילות, ולפי דעתי זה זהה לשרר בצורה הדיפלומטית"

מדהים! זה ממש נכון אני מוצא את עצמי הרסה פעממם בתור גיק, עומד מול לקוח ומסביר לו על פרטים טכנים שמבחינתי הם לא םחות ממדהימים ובעצם זה גורם לי לחשוב שעצם זה שהסברתי לו על הטכנולוגיה של המוצר וא יעשה בעצמו 1+1 ויבין לבד אם זה יענה על הצרכים שלו ולא פעם, אני ניתקל בלקוח שפשוט מבולבל ובוסף מוותר על הקנייה.

אני יבנה תסריט שיחה של המוצאים שלנו וינסה את סה מול הלקוח וניראה איך זה יעבוד.

אי אפשר להעלים את השום דבר כי הוא שום דבר אז הוא תמיד יהיה קיים חחחחחחחח ואם כל המקום והזמן יעלמו מה ישאר שום דבר ומהזה המקום והזמן גםםם שום דבר

כלום מוחלט=משהו

משהו=כלום מוחלט

משהו יחסי=כלום מוחלט

כלום מוחלט=משהו יחסי

הכרתי משהו שוחחנו שבוע בטלפון והוא בקש להיפגש עשיתי טעות שהסכמתי ושהגעתי עד אליו. הטעות שלי שבמקום לאתגר אותו הראתי שאני רוצה והגעתי. ויותר מדי הייתי ממנו בעניים פשוט מטומטמת. אין פלא שלא רוצה אותי בתירוץ שאני לא משהי שמחפש קיצר אחד המתנשאים מאוד אבל בפנים עדייו ומדהים. א י רוצה אותו איך להשיג אותו?

מאוד אהבתי את ההרצאה שלך על בעיות השינה, אך מאוד אשמח לשמוע ממך מה דעתך על כך שאני כבר שבוע ערה ולא רק ערה אלא ערנית מלאה אנרגיה, ואני מנסה הכל רק שארדם, כבר התייאשתי ובלעתי כדור שינה ונישאתי ערה חח, ממש מבוהלת מזה שאני כבר לא אנושית, אני ממש מדוכאת מזה, כי אני לא מסוגלת להתרכז יותר, ורק נשכבת מחקה שתגיע כבר השינה,

היי אליעד, אשמח לעזרה

התגובה שלי היא בהקשר לדקה 11:49 בסירטון

הטענה: אם אתה עושה שמח אתה תמני

אמרת שודאי 3 דברים וגם חזרת על זה פעמיים ולא הצלחתי להבין..

הטענה הובילה ל3 מסקנות:

1. אם אתה תמני אתה עושה שמח.

2. אם אתה לא תמני אתה לא עושה שמח.

3. אם אתה תמני אתה אולי עושה שמח.

נכון לעכשיו לא הבנתי את מסקנה מס' 3 שאומרת "אם אתה תמני אתה אולי עושה שמח" כי זה סותר מבחינתי מסקנות מס' 1 ומס' 2.

כי אם ודאי שתמני עושה שמח, אז אם אתה תמני מחויב שתעשה שמח, ולכן לא הבנתי למה תמני אולי עושה שמח?

ואם ודאי שאם אתה לא תמני אתה לא עושה שמח אז עדיין מחויב שתמני עושה שמח.. אז לא הבנתי למה אולי

זה לא ברור לי

יכול להיות שאני לא קולטת משהו אשמח להסבר

תודה (-:

תודה על הכתבה היה נחמד לקרוא למרות שהייתי מחפשת משהו יותר מעשי

בן המלך המטפלת ונכנס מתחת לשולחן, והתחיל לצעוק: קורוריגו!. המלך מיואש ומציע חצי המלכות למי שירצה את בנו. באים מומחים מכל קצוות תבל, וביניהם, בחור צעיר שמבקש לנסות... הרשות ניתנת, והוא נכנס לחדר בן המלך, מתפשט גם הוא, נכנס מתחת לשולחן, ומתחיל ב - קוקוריגו! בהמשך לאט ולאט משכנע את בן המלך לאכול, ולצאת מתחת לשולחן, ולשבת על הכיסא, ולהשתלב וכו...

אליעד רציתי להודות לך מקרב לב על הסירטונים שלך. אתה היחיד בישראל מסוגך, הפרספקטיבה השונה על החיים שמקבלים אחרי שמיישמים את דבריך היא המתנה הגדולה ביותר שאדם יכול לקבל. תודה

ואם ביומיום הכל טוב, לא מרגיש בודד בכלל ולהפך - טוב לו להיות לבד. אבל בלילה, כל לילה מתעורר בתחושות קשות של " אני לבד". ובבוקר - לא מבין על מה ולמה התחושות האלה שקורות רק בלילה כשמתעורר מהשינה באמצע הלילה ומרגיש מאוד מאוד לבד בעולם.

איך נסביר את זה?

היי אליעד הגעתי במיקרה לדף הזה ואני חייבת להודות שאני פשוט מוקסמת ממה שהצלחתי להבין על עצמי ועל החיים תוך שעה של קריאה

איך ומאיפה רוכשים את הספר דחוףףף

לדעתי מנהלת הפחד מהפחד מדהימה ונותנת לנו כלים ותקווה שכן אפשג לצאת מהחרדה והדיכאון תודה עזרת לי מאוד וחיי השתנו אודות לך

ראשית אתה מבצע כמה קפיצות לוגיות בבת אחת למסקנה שלא בהכרח מתבקשת. הלוגיקה הקשיחה שאתה מפעיל יכולה לייצר שגיאות בתפישה באותהצורה שהיא יכולה לחשוף שגיאות קיימות. כאשר אתה מפעיל לוגיקה קשיחה אתה מוגבל לעולם השפה, שהיא בעצם רצף של סמלים. סמלים הם רצף של תמונות סטאטיות שאנו מייצרים בעיני רוחינו. מכיון שהטבע אינו סטאטי החשיבה בצורה הזאת יוצרת שגיאות בתפישה מכיוון שהיא מנוגדת לצורה שגופנו והטבע בכללותו עובד, ללא הפסקה בשינוי מתמיד על רצף של זמן. זה שאתה מגביל את יכולות הבורא בגלל מגבלות התפישה שלך לא אומר, שהוא אינו מעבר לזמן.

אחרי הכל אדם נקשר ברמה הכי גבוהה ועדיין נפגש בבחורה ועדיין מאוהב והדפוס חשיבה של אני אינטרסנט לא בדיוק עובד כי היה חיבור וכימיה אז מה אפשר לעשות כדי לשכוח רגעים יפים ולמחוק אהבה ראשונה או שמא אהבה ראשונה זה שונה??????

שאלתי את עצמי מה התועלת שיצאה לי עד עכשיו מכל הלימוד אצל אליעד, והתשובה הייתה בסופו של דבר שהדבר העיקרי שלמדתי ממך זה לחשוב ואיך לחשוב ואיך להבין דברים, וככל שעובר הזמן אני מבין כמה זה חשוב.

אז זה הזמן להגיד שוב תודה, אתה תותח

רצון לא חייב להיות סימן לחיסרון. אלא סיבה לחיסרון, דהיינו, מתוך הרצון נוצרת חיסרון למה שהוא רוצה. אך לא חייב להיות שהרצון באה מתוך חיסרון. לדוגמה ניקח שני אנשים עשירים באותה רמה ולא חסר להם כלום. ולאחד מהעשירים נוצר חשק ורצון לעוד וילה או רכב. מצד שני לשני לא התחשק זאת. הרי שאי אפשר לומר שלעשיר הראשון נוצר רצון מתוך חיסרון כי הרי לעשיר השני באותו מידה אין עכשיו חוסר כל שהוא. אך מה שכן שהרצון של הראשון גרם לחיסרון. כי אין לו מה שהוא רוצה, ואם כן כל זה אמור באדם שאינו יכול למלא את חסרונותיו. אך האלוקים הרי באותו רגע שהוא יוצר רצון ביכולתו למלא זאת. אם כן אין כאן חיסרון! מה גם שלא צריך להיות רווח בין הרצון למילוי הרצון. וזה בא ביחד כמו מסמר וחור,

טיעון השעון. לא באה לומר. שלא יכול להיות התיחסות אנושית לשעון כאל אבן אקראי, יכול אכן להיות. שאם היינו נבראים עם השעון. היינו מתייחסים איליו כאל טבעי. וזאת משום ההרגל האנושי, אך זה עדיין לא אומר שזה לא מתוכנן. מה שטיעון השעון כן בא לומר שאנחנו צריכים להתייחס לכל דבר שאנו מורגלים איליו כאל טבעי כדבר מתוכנן. כמו שהדברים הלא טבעיים אנו מבינים שהם לא יכולים להיווצר לבד. וזאת משום שדבר מתוכנן לא יכול להיות לבד. ויש לכך את הדוגמה המפורסמת שאם נזרוק כוס עם דיו. והדיו ישפך מעצמו על הדף. כמה סיכויים יש שיצא אות א מלוטשת כמו של דפוס? סיכויים קלושים! ואם נרצה שתצא לנו מפעולה כזאת כל האותיות כסידרן בלי פיספוסים באמצע? סיכויים אפסיים! ככה גם העולם שהוא מורכב הרבה יותר חייב להיות מתכנן!

החסרת בהגדרת הטוב שמושג בהיצמדות לחקר האמת בכל תנאי אשמח לשמוע באם הנך מודע לכך. בברכה. משה

אני נערה ובמאמר הזה מתואר בדיוק מה שאני מפחדת ממנו ומה שאני מרגישה אבל מהמאמר אני לא מצליחה להבין איך מטפלים בזה, ואני רוצה תשובה יותר ממשית לזה...

ואם מישהו אומר שאני טפשה, זה אומר שהוא בעצמו טיפש? שיש לו רגשי נחיתות והוא מנסה לחזק את עצמו דרך הורדת האחר?קבל את הספרים המומלצים עבורך שיביאו גם לך הצלחה ואושר אמיתיים בכל תחומי החיים!
לזמן מוגבל!   1 ספר 125 ש"ח   2 ספרים 225 ש"ח   4 הספרים 300 ש"ח 050-3331-331
שקט נפשי אמיתי - הספר על: איך להתמודד עם עצבות? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? איך להתמודד עם אכזבות? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? כעס ועצבים? איך להתמודד עם בדידות? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? דיכאון? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? איך להשיג איזון נפשי? מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? איך להתמודד עם לחץ? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך להתמודד עם ocd / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית ועוד...

הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך ליצור אהבה? איך לפרש חלומות? איך להעביר ביקורת בונה? איך למכור מוצר ללקוחות? איך להצליח בזוגיות? איך לשפר את הזיכרון? איך לנהל את הזמן? איך להתמודד עם גירושין? איך לא להישחק בעבודה? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך לשנות תכונות אופי? איך לפתח יכולות חשיבה? איך לחנך ילדים? איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך להיגמל מהימורים? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך להיות מאושר ושמח? איך לעשות יותר כסף? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך למצוא זוגיות? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך לשתול מחשבות? איך להעריך את עצמך? איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך? איך להשיג ביטחון עצמי? איך להאמין בעצמך? איך לקבל החלטות? איך להצליח בראיון עבודה ועוד...

להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: איך להנות בחיים? למה יש רע בעולם? האם הכל אפשרי? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? אולי אנחנו במטריקס? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? האם לדומם יש תודעה? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? האם יש הבדל בין חלום למציאות? האם יש אמת מוחלטת? בשביל מה לחיות? האם יש בחירה חופשית? איך להיות מאושר? למה לא להתאבד? מה יש מעבר לזמן ולמקום? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? מי ברא את אלוהים? האם יש משמעות לחיים? האם המציאות היא טובה או רעה? איך נוצר העולם? האם אפשר לדעת הכל? למה העולם קיים? מה המשמעות של החיים? האם באמת הכל לטובה? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? למה יש רע וסבל בעולם? איך נוצר העולם? איך להיות הכי חכם בעולם? מהי תכלית ומשמעות החיים? האם יש או אין אלוהים? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה ועוד...

לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?

זוגיות ומערכות יחסים: זוגיות ראשי זוגיות - רשימת כל הנושאים בגידות / בוגדים / נבגדים - רשימת כל הנושאים זוגיות טיפול זוגי בעיות בזוגיות גירושים להתגרש לגרום לבחורה פרידה לשכוח מישהו בגידות אחרי בגידה אקסים - רשימת כל הנושאים אקסים והחזרת אהבה ראשי לגרום למישהו לאהוב אותך להתחיל עם בחורה פחד גישה דייטים למצוא זוגיות התאמה זוגית סקס מיניות חשק מיני משיכה פורנו התמכרות למין גמילה מסקס זהות מינית נטייה מינית הומוסקסואליות טרנסקסואליות טיפולי המרה א מיניות
חרדות ופחדים: חרדות ודיכאון ראשי חרדות / פחדים - רשימת כל הנושאים חרדות פחדים פוביות פרנויה התקף חרדה תרופות נגד חרדה פחד קהל חרדת בחינות פחד מדחייה חרדת מוות פחד למות פחד מנטישה חרדה חברתית חרדה דתית פחד גישה פחד להתחיל עם בחורה פחד מכישלון
ביטחון הערכה ואהבה עצמית: ביטחון והערכה ראשי אהבה עצמית הערכה עצמית ביטחון עצמי כעס עצמי שנאה עצמית קבלה עצמית אמונה עצמית ביישנות רגשות אשם אמונה עצמית
שכנוע / מכירות: שכנוע ראשי איך לגרום למישהו / איך לשכנע מישהו - רשימת כל הנושאים שכנוע לשכנע לקוחות מוצר למכור מכירות לקרוא מחשבות מניפולציות התנגדויות מכירה למכור מוצר יקר לשתול מחשבות להשפיע רטוריקה לגרום ללקוח הזדהות אנשי מכירות שכנוע עצמי דיבייטינג סוגסטיות לשכנע בחורות לשכנע ילדים התניה ראפור Nlp
ניהול למנהלים: ניהול / לנהל / מנהל - רשימת כל הנושאים ניהול עובדים ניהול עובדים לשכנע עובדים לפטר עובדים משכורת לקוחות לשכנע לקוחות לסגור עסקה מוצרים לתמחר עסקים הקמת עסק לראיין ולהתראיין קריירה יעוץ פוליטי יעוץ תקשורתי ניהול משא ומתן קבלת החלטות ראשי החלטות / קבלת החלטה / להחליט - רשימת כל הנושאים איך לקבל החלטה
יום יומי: התמודדות / להתמודד - רשימת כל הנושאים רגשות / תחושות - רשימת כל הנושאים להרגיש טוב / להרגיש רע - רשימת כל הנושאים רגשות הרגלים שינוי התנהגות שינוי הרגלים שינוי חשיבה אובססיות התמכרויות גמילה מחשבות טורדניות עישון דיאטה ספורט תזונה בריאות התמכרות למין Ocd טורדנות כפייתיות דחיינות עצלנות שעמום סמים ייאוש כעס לחץ מתח נפשי עצבנות דיכאון התאבדות אובדנות בדידות בעיות התמודדות כאבים אובדן התמודדות עם בעיות עצבות שליליות חשיבה שלילית ביקורת החלטות איך להחליט
חינוך ילדים והורות: חינוך ילדים ראשי הדרכת הורים הורים יחסי הורים וילדים לחנך ילדים לשכנע ילדים להביא ילדים ילדים מתבגרים הפרעות קשב וריכוז של ילדים התנהגות של ילדים ענישה אלימות ילדים חרדות ילדים אוטיזם
אושר חיוביות ואהבה: אושר ראשי חשיבה חיובית ראשי אהבה ראשי אהבה / לאהוב / להתאהב - רשימת כל הנושאים שמחה אושר להיות מאושר הנאה חיוביות חשיבה חיובית אהבה לאהוב אהבה עצמית התאהבות לגרום למישהו לאהוב אותך להתאהב להפסיק לאהוב החזרת אהבה
הפרעות נפשיות: הפרעות נפשיות - רשימת כל הנושאים הפרעות נפשיות פסיכיאטריה מחלות נפש פסיכוזה סכיזופרניה הפרעת אישיות טראומה פוסט טראומה אוטיזם טיפול תרופתי כדורים אישיות גבולית פיצול אישיות דה פרסונליזציה דיסוציאציה שמיעת קולות קשב וריכוז מאניה דיפרסיה ניתוקים הפרעת...
רוחניות ומודעות: רוחניות ומודעות ראשי רוחניות מודעות עצמית הארה הארה רוחנית מורים רוחניים מורה רוחני תת מודע חומריות גשמיות חיפוש רוחני משמעות החיים ראשי משמעות החיים מטרת החיים משחק החיים תכלית החיים צמחונות
התפתחות והצלחה: הצלחה ראשי הצלחה / להצליח - רשימת כל הנושאים לפתח את השכל התפתחות אישית מוטיבציה כישלון מטרות הצלחה להצליח התמדה השגת מטרות יצירתיות לפתח שיחה תקשורת בין אישית
כסף ולהתעשר: כסף ראשי כסף - רשימת כל הנושאים כסף אושר וכסף לעשות כסף להתעשר כסף בקלות להרוויח שוק ההון בחירת קריירה
סודות החיים: אלוהים ראשי בריאת העולם ראשי בחירה חופשית ראשי להיות אלוהים ראשי אלוהים - רשימת כל הנושאים בחירה - רשימת כל הנושאים אלוהים להיות אלוהים האם יש אלוהים מי ברא את אלוהים בריאת העולם המפץ הגדול פיזיקה החושים מי ברא את העולם יקומים מקבילים בחירה חופשית האם יש בחירה דטרמיניזם הספר להיות אלוהים מה זה להיות אלוהים
מושגים כללי: מילון מושגים מחשבות / מחשבה - רשימת כל הנושאים רצון / רצונות - רשימת כל הנושאים אין הבדל בין יש לאין מהות מהות וצורה מחוייב ואפשרי הנחות יסוד להטיל ספק אחדות ונפרדות אחדות שקרית שלמות אין סוף זמן ומקום הרצון שורש הרצון הכל אחד חסרונות ויתרונות מוחלטות צמצום פרדוקס קבלה מחוייב המציאות אפשרי המציאות עובדה ופירוש סיבה ותוצאה סיבתיות אקראיות ניתוח סיבתיות לוגיקה אמת שקר להיצמד לאמת אמת מוחלטת אובייקטיביות וודאות מציאות אחדות נפרדות טוב ורע יש ואין הפכים פוטנציאל
יהדות ודת: דת ויהדות ראשי יהדות שמירת מצוות שכר ועונש חזרה בתשובה חזרה בשאלה דתיים אמונה באלוהים אתאיזם אמיתות התורה תורה מול מדע מי כתב את התורה
רבי נחמן וברסלב: רבי נחמן מברסלב ליקוטי מוהרן סיפורי מעשיות ברסלב
שיטות טיפול: Nlp אימון אישי גישור הילד הפנימי חשיבה חיובית ביירון קייטי טיפול קוגנטיבי האופונופונו סיינטולוגיה טיפול בהצפה טיפול פסיכולוגי טיפול תרופתי טיפול רגשי טיפול זוגי טיפול התנהגותי טיפול cbt פסיכולוגיה פסיכיאטרים היפנוזה מיסטיקה גרפולוגיה אסטרולוגיה תקשור נומרולוגיה


נושאים מומלצים לעיונך...

קבל תכנים נוספים שיעניינו אותך...
האתר www.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא אימון אישי קואצ'ינג, אימון אישי להצלחה, מנטורינג, ייעוץ נפשי מומלץ, מאמן אישי לירידה במשקל, מאמן אישי לילדים נוער והורים, מטפל הוליסטי, אימון אישי לילדים, מטפל התנהגותי קוגניטיבי ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה / ייעוץ טלפוני / הזמנת הספרים - חייג: 050-3331-331

© כל הזכויות שמורות לאתר www.EIP.co.il בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים, ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.

האתר נבנה על ידי אליעד כהן
דף זה הופיע ב 0.1416 שניות
עכשיו 22_02_2019 השעה 03:01:44
wesi1