הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ כאן

להצטרף לחברים באתר!
קבל ייעוץ בכל תחום!
ישירות מאליעד כהן!
אין בעיה! יש פתרון!
לקבלת ייעוץ חייג:
050-3331-331
הדף Facebook
הקבוצה Facebook
הדף Facebook
הקבוצה Facebook
אתה כאן : שיטת EIP > תגובות
רשימת התגובות האחרונות באתר
דיונים גם בפייסבוק בקבוצה שלנו: וגם בדף שלנו:


אני חושבת, שאת התכלית אנחנו לעולם לא נדע מה היא.

כי הרי קיימים כלכך הרבה דברים עוד מעברנו..

ובעצם למה האדם נברא? כדי לחיות.

אז התכלית שלנו, של בני האדם היא פשוט לחיות.

וזה לא אומר "לקום בבוקר" וכו'

לחיות זה לאהוב, לקוות, לכאוב ואף לאבד..

אז פשוט תחיו, כי לזה נבראנו.

שלום לך אליעד.

רציתי להגיד לך, שבזכותך אני היום אדם אחר ביחס לאיך שהייתי כאשר דיברנו בהתחלה.

אתה ממש הצלת אותי מכל ההפרעות הנפשיות הקשות שהיו לי

ועל כך ברצוני לומר שוב תודה

תודה על הכל.

אדם שחושב שהסבלות תבוא מהחוזק של עצמו הוא יהיה האדם הכי לא סבלן. הסבלנות תבוא מענווה אמונה והכנעה שכל מה שעושה השם הכל לטובה. סבלנות נובעת מהיכולת לסבול את הזולת ואת כל מה שעובר עליך.

ואם אתה ישר אתה תפרסם את התגובה שהוזכר בה זה שאלהים זה לא השם של הבורא וכו..,

אלוהים זה רבים של אל והמלה אל בעברית פירושה כוח ואלוהים פירושו כוחות ותו לא! אלוהים זה לא השם של מי שברא את העולם. לכן אתה טועה טעות מרה כאשר אתה קורא למי שברא את העולם אלוהים, ואפילו שזה מופיע בתנ"ך רבות אין זה שמו של בורא העולם יש מאין. אין! אין! אין!

צריך ללמוד עברית באופן פשוט ונקי ולא לבוא עם המחשבות של ההמון או עם מה שהגננת לימדה בשביל להבין מושגים פשוטים אך עמוקים.

לאורך כל הדורות חכמי ישראל המובהקים ידעו ששם העצם של הבורא הוא אך ורק ולעולם ועד - יהוה - "זה שמי לעולם וזה זכרי ולדור ודור"

ובכל סידור פשוט לאורך הדורות הסבירו שהוא יהוה, היה הוה ויהיה, להיות היה הוה ויהיה, זה להיות בשלושת הזמנים בשווה וזה רק הבורא יכול להיות בשלושת הזמנים בבת אחת.

ואת זה קשה לך להבין, וגם אם זה קשה וגם אם לא, לא תוכל לעולם ועד לאינסוף - הוה אינסוף - זמן לסתור את זה, ותדע שאתה אליעד ההוכחה לזה שהלימוד האמיתי על האינסוף האחד היחיד האמיתי חייב לעבור מפה לאוזן, שהרי אתה לא קבלת איש מפי איש עד משה אדון הנביאים וזה ניכר בשיבושים שלך וביכולת הפעוטה להבין דברים פשוטים אך עמוקים שראויים לאינסוף האחד היחיד האמיתי הפשוט.

המילה בנאדם מכלילה את כל התכונות המשוייכות לאדם

בדוגמה שלך אתה מביא תכונה נוספת מחוץ לאדם.

ואז אתה מערער את ההגדרה בנאדם.

כלומר, כל זו קבוצה סגורה המכלילה את מכלול תכונותיו של אדם. תכונה חיצונית נוספת מחוץ לקבוצה זו תשנה את ההגדרה והוא כבר לא בנאדם ואז לא בן תמותה.

ניתן להגדיר זאת כך

אם ורק אם בנאדם אז בן תמותה.

משה בנאדם

לכן הכרחי שמשה בן תמותה

אינני מסכים עם טענתך משום שחשבני שהאל יתעלה שהוא מחויב המציאות לא יברא דבר שהוא אפשרי המציאות דהיינו, שהמציאות היא מחויבת כי אין להסיק מחוכמת הטבע וחוקיו שהם אפשרי המציאות

גם אני חשבתי בעבר כמוך, שמי שבוגד סימן שחסר לו משהו.

אבל הבנתי שיש אנשים שבוגדים לא בגלל שחסר להם משהו, אלא רק בגלל שהם אוהבים את הריגוש שבבגידה.

איך מתמודדים עם זה?

הרי אי אפשר לתת להם את הריגוש הזה בצורה אחרת

יש אנשים שבוגדים באמת אופן אקראי, רק כי הם אוהבים את הריגוש שבבגידה.

מה עושים עם זה?

פשוט מדהים להבין מה מסתתר מאחורי הניתוק.. מנסיון שום רופא אין לו מושג מאיפה נובעת הבעייה חוץ מלתת תרופה.. עצוב. רק עכשיו אני קיבלתי את התשובה שחיכיתי לה הרבה זמן. תודה לך אליעד. אני מרגישה שאני בדרך הנכונה להחלים.

מאוד אהבתי את ההרצאה הזו.. זה ענה לי על שאלות מציקות של האם אני בסדר שאני שונאת מישהי מהעבודה..? הבנתי את האיזון שברגשות.

הנה האור והדעת שיפתחו בפניך סוף סוף את הפיתרון לכל השאלות

כל דבר העשוי חומר, אינו יכול להיות אינסוף, חייב להיות לו התחלה וגם סוף, הן מבחינת מרחב והן מבחינת זמן, כלומר, הוא חייב היה להיווצר בזמן מסוים (נשאיר את נושא סוף הזמן, שמא החומר יוכל להיות אינסוף בעתיד בזמן)..

לעומת זאת דבר שאינו חומרי אלא רוחני, יכול להיות אינסוף, מספרים למשל כל עוד הם אינם מוצמדים לחומר מסוים, ספירה בעלמא, הם אינסופיים, והנה עוד משל לדבר רוחני - הלוגיקה ש1+1=2, המחשבה הזאת היא רוחנית, היא ללא מגבלת מרחב, בכל מקום אפשרי 1+1=2 היא גם ללא מגבלת זמן, תמיד היה 1+1=2

אלהים הוא רוחני לגמרי, וכמו שלא תוכל לשאול מתי נוצרה הלוגיקה של 1+1 כי היא תמיד היתה קיימת, אותו דבר אלהים שהוא רוחני, אי אפשר לשאול מתי הוא נוצר או מי יצר שהרי אין לו יצירה, וכאן חסכנו את החשבון המופרע שלך של בורא שהוא נברא

רק נשאר לפתור שאלה, אם אלהים הוא סך הכל איזשהו דבר רוחני, איך הוא שולט על החומר שביקום, תשובה לשאלה זו נמצא בדמות האדם עצמו, האדם שולט על ידי רוחו ורצונו שהוא רוחני לגמרי בגוף ובחומר שלו, כל מה שאתה / הרוח / הנשמה שלך רוצה אתה מיישם בחומר שלך שהוא הגוף, אותו דבר אלהים שולט שליטה מוחלטת בכל היקום

שאלה נוספת שעלתה על ידך, איך ייתכן בריאת יש מאין מוחלט

דווקא כאן נתנה המדע את התשובה, הוכח ללא ספק שאנרגיה יוצרת חומר

ובכן אלהים הוא אנרגיה עצומה שיצר את החומר

הפיזיקה יודעת היום שהמבנה של החומר הוא חיבור של יש ואין, יש חלקיק שמסתובב אבל אין אפשרות לתפוס אותו. המרחק בין הגרעין לחלקיקים הוא בעצם ריק. אתה מדבר במונחים של לוגיקה מתמטית כשהשפה של החכמים היא של קבלה וסודות התורה. אם יש לך שאלות באמונה, אני מכיר הרבה רבנים שלמדו פילוסופיה ויכלו לענות לך, יש לך כישרונות כדי לעזור אנשים אחרים בחיים, תצליח!

אז מה שלא יכול להיות זה שאין שום דבר שלא יכול להיות וגם זה יכול להיות?

יש בדבריך הנחה אחת שאפשר לסתור. אתה מניח שאלוקים רוצה ופועל בשני שלבים. דיי ברור שכשהוא רוצה הדבר קורה. הוא לא צריך להחליט אם לממש את רצונו. לכן ההוכחה שלך לא שלמה בלי ביסוס של ההנחה הזאת.

הי אליעד ישלי שאלה

לא הבנתי איך זה שאני יכול לדמיין שיש אופציה שלא תיהיה לי רגל אומר שאני לא בטוח שיש לי רגל כרגע?

אם יש רגע אחד של זמן איך נכניס אין סוף דברים זה גם לוקח זמן ואיפה מי שמכניס או שהם תמיד היו שם?

מצטערת לומר, אבל איני יכולה שלא להעיר שהתכלית הסופית של האדם היא אינה "להרגיש טוב" כפי שנאמר כאן...

אני לא יכולה לבחור מה לרצות, למשל: אני רוצה לשכב עם השכן שלי ואני לא יכולה לבחור לא לרצות בכך, אבל השכן נשוי ולי יש אפשרות בחירה האם להתנהג לפי מה ש"בא לי" או לפי ערכים ומוסר. אני בוחרת. או, לחלופין, בא לי לאכול עוגה אבל אני יודעת שזה לא בריא לכן אני בוחרת לא לאכול למרות שבא לי. בכל נקודה יש בחירה חופשית

אני לא מסכימה עם זה שאנשים רוצים משהו באופן שרירותי, אני חושבת שאנשים לא בהכרח עושים מה שכולם חושבים, אני חושבת שבמהלך החיים אנשים רואים שדברים חוזרים על עצמם לפי סיבתיות מסויימת שהם זוכרים, ולפי זה הם בוחרים מה הם רוצים או מה יעשה להם טוב

לדוגמא אם אני אראה במהלך חיי שבאמצעות כסף אפשר לקנות אוכל ובאמצעות אוכל אפשר לחיות

ואני אראה שהדבר הזה חוזר על עצמו הרבה פעמים, אז אני ארצה כסף

אם אני אראה במהלך חיי שקר בחורף ואני אראה שאנשים לובשים סוודר ולא קר להם, ואני ארצה סוודר ובאמצעות הסוודר יהיה לי פחות קר בחורף אז מחויב שאני ארצה סוודר, וזה לא קרה באופן אקראי מנקודת מבט מסויימת, זה קרה בגלל שראיתי סיבתיות שחוזרת על עצמה

עלה לי רעיון לעוד שיטה: למה טוב לך? למה אתה רוצה משהו? כי אתה הופך את היתרונות שלו למחוייבים. אם היית יכול להפוך את היתרונות של כל מציאות למחוייבים אז תמיד היה לך הכי טוב שיכול להיות.

למדתי במאמר הזה שמומלץ להסתכל במראה ולשאטל לעצמי אם הייתי רוצה בן - זוג עם התכונות שלי. אני עונה שכן, לגמרי. יש בי חיוניות, יצירתיות, רצון ללמוד ולהתקדם, אני יודעת מתי אני פנויה לאנשים ומתי לא. יש לי רגישות יתר, אני אומנית. אני אופטימית, אוהבת לצחוק ולהצחיק, מה שאני עושה מצויין אפילו ללא כוונה.

טענת בתחילת דבריך שאחרי נאומך אין שום סיכוי ולו קלוש לומר שיש אלוקים ובכן דבר ראשון על עצם דבריך יש לומר שאתה די טירון כי כמו שמחשב לא ידע יותר ממה שתכנתו אותו לדעת על אף שיש וקיים עוד דברים כך הדבר שאלוקים רצה להשאיר לנו את הבחירה החופשית ולכן לא נתן לנו את כל הנתונים אך זה לא אומר בכי הוא זה שאין עוד מידע וכן שאתה כגשמי לא סותר שלא תדע דברים שיוצרו יורע ועושה עוד נקודה שהרי אם היה מעמד הר סיני הרי זה מוכיח גם כן את המציאות האלוקים והרי התורה אומרת שהיה שש מאות אלף איש בארוע ואם הכל הומצא הראשון שסיפר את זכה לבנו הרי היה בודק מיד היכן כל הצאצאים של כל השאר היוצא מהנל שתפסיק להסתלבט ולדבר שטויות ויוד בכזה ביטחון

קראתי רק תכותרת חח ארוך לי אבל מה באמת עושים בחיים רק רוצה לדעת עקב חיפוש טחר השאלה הזו הגעתי לכאן, כאן אוכל למצוא תשובה?

כבדהו וחשדהו זה הנוסחה.

אתה לא יכול לתת הלוואה לאדם זר

ולהראות לו שאני מאמין לו שיחזיר ואז הוא לא יחזיר.

האמון הוא בדברים שקל להפסיד כלומר, האמון מוגבל.

גם בין חברים האמון מושתת על ערבויות. אף אחד לא יאמין כסוס עיוור. למעט תמימים ונאיבים. קלי דעת. פתיינים. חלשי אופי. וכדומה. נכון שהאמון כורח הכרחי אבל עם בטחונות.

כשאתה אומר שאין הבדל בין המצב שיש בו הבדל לבין המצב שאין בו הבדל זה פשוט להגיד כלום ממש

אליעד

רציתי להגיד לך תודה על הבלוג שלך

המידע שם כל כך מדהים ומקדם אותי אל החופש

אז תודה רבה

דבר ראשון

בדור הזה אין אהבה אמיתית

אל תתאמץ לחפש

הכל בתנאים, כסף ומראה.

לדוגמא:

אני נכה 12 שנה, אני גר לבד, עושה הכל לבד, אבל אם הליכון.

אני כבר גרוש אם ילד שהאישה לקחה אותו לרוסיה.

אף אחת לא זורמת

הכל תלוי המראה

אתה חנון? לא מתאים.

אתה בקשר טוב אם אמא? לא טוב.

אתה קמצן? לא טוב.

אתה עקשן? לא טוב.

אתה נותן לה חופשיות? לא טוב היא תבגוד.

יש לה כסף והיא מבקשת ממך?

לא תתן, לא טוב.

תתן איבדת את עצמך.

ועוד הרבה דברים כאלה.

תאמין לי, אתה לא צריך להתאמץ, תשאר אתה כמו שאתה, בחורה אם אהבה אמיתית רוצה אותך? אז כמו אנשים, מדברים על מה ומי, ותראה לאן זה הולך.

היי

אני נמצא בשנה וחצי האחרונה בהתעוררות עמוקה, ואני מוצא את העצמי בימים האחרונים קורא בלי סוף תכנים שלך.. ופשוט ואוו, החוכמה שאתה מביא לעולם והתובנות שלך הן משהו יוצא מגדר הרגיל, אתה לוקח את הנושאים הכי עמוקים ומסובכים בהיסטוריה האנושית ופשוט מפשט אותם עד היסוד, אני לא יודע איך הגעת לתובנות האלה אבל פתחת לך את התודעה לכיוונים חדשים.

תודה רבה מכל הלב

תודה רבה לך, אתה מתנה גדולה לעולם אני לגמרי אשתף הלאה

תודה

שלום רציתי להודות לך על הספר ועל תוכנו שמי שקורא אותו ומוריד אותו לפסים "מעשיים" ולוקח את אותה נקודה שמדובר ומחבר אותה לאותה נקודה שנמצאת בנפש, אז יכול להיתגבר על כל בעיה בחיים וממש לאפס את הראש.

ואפילו שאני אוחז מעצמי אדם חריף הבאתה לי קווי חשיבה חדשים ומרגיש שאני יותר קרוב לאותה שלמות.

בתודה ישי

נחמד איך נקבעת אבחנה על פי אילו אמות מידה מחלת הסכיזופרניה

אני מרגישה כיאלו משהו חסר לי בזמן האחרון

קרה לי איזה מקרה לפני כמה ימים וזה ממש עצוב אני לא רוצה לראות אך אחד לשמוע אך אחד ולא שיבקרו אותי ולא שידברו איתי. !!!

אתה אומר שאדם יגיד את האמת לעצמו ולאחרים ישקר כמה שרק ירצה, זה לא יתכן מאחר והדיסוננס יגרום לו מהר מאד להפסיק לשקר גם לסביבה, אלא אם כן לפני שהוא יספיק להתרגל להיצמד לאמת השקר שהוא משקר לאחרים יפריע לו בתהליך כי לפעמים המוח לא מבדיל ולא זוכר מקרה אם הוא שיקר לגביו או אכן קרה במציאות. כך שלא ניתן להשלים תהליך היצמדות אישית תוכית לאמת בלי לערב גם את החיצון.

הרעיון שריבוי הנכסים מקשה על העשירים לישון כבר נאמר ב'קהלת': "מתוקה שנת העובד אם מעט ואם הרבה, והשבע לעשיר אינו מניח לו לישון" וכן: "כי כל ימיו מכאובים וכעס ענינו, גם בלילה לא שכב ליבו, גם זה הבל הוא".

היה על כך כתבה בדה מרקר ראה קשיור מצורף: https://www.themarker.com/wallstreet/1.2611842

הסיבה שילד קטן לא מפחד זה כי הוא סומך על ההורים שלו שידאגו לו, ובתפיסת היהדות מי שבוטח בה' ולא בוטח בכסף יכול לישון רגוע בלילה גם כשיש לו הרבה כסף!

זו אחת ההרצאות הללא ספק הכי ריקות מתוכן ששמעתי. מי יתחייב לך שתוכל לתפוס מהות על טבעית, על חומרית, אלוהים "אין לו דמות גוף ואינו גוף" הצימצום שלך הוא המביא אותך לחשוב כי העובדה שאינך מסוגל לתפוס דבר מהותו של עצם כל שהוא היא ההוחכה לקיומו.

אתן לך דוגמה, "האור" מי שסיים בגרות בסיסית בפיסיקה יודע כי לא ניתן לתפוס את מהותו על פי הכלים הקיימים הדינו. האור איננו אנרגיה אךך גם אינו חומר, הוא מהות שאינה נתפסת על ידנו - ממליץ לך ללמוד מעט על תאוריית הקומפלמנטריות. הגיוני מאוד הוא שהמהות אשר מעבר לגבולות הטבע והשכל האנושי, בהיותה מי שבראה אותו, תהיה בלתי ניתנת לתפיסה בעצמה. כל שאנו מסוגלים לתפוס זה היכן שאנו נתקלים בה. זו לא הברקה גאונית אלא מאמר חז"ל מוכר: "לית מחשבה תפיסה ביה כלל"...קבל את הספרים המומלצים עבורך שיביאו גם לך הצלחה ואושר אמיתיים בכל תחומי החיים!
לזמן מוגבל!   1 ספר 125 ש"ח   2 ספרים 200 ש"ח   4 הספרים 250 ש"ח   050-3331-331
הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך לחנך ילדים? איך לפרש חלומות? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך לא להישחק בעבודה? איך לעשות יותר כסף? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך לנהל את הזמן? איך לקבל החלטות? איך למצוא זוגיות? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך לשפר את הזיכרון? איך להעביר ביקורת בונה? איך להיגמל מהימורים? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך? איך למכור מוצר ללקוחות? איך ליצור אהבה? איך להצליח בזוגיות? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך להצליח בראיון עבודה? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך להיות מאושר ושמח? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך לשנות תכונות אופי? איך לשתול מחשבות? איך להשיג ביטחון עצמי? איך להאמין בעצמך? איך להעריך את עצמך? איך לפתח יכולות חשיבה? איך להתמודד עם גירושין? איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות ועוד...

שקט נפשי אמיתי - הספר על: איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? איך להתמודד עם ocd / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? איך להתמודד עם לחץ? איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? איך להתמודד עם אכזבות? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה? כעס ועצבים? איך להתמודד עם בדידות? איך להתמודד עם עצבות? דיכאון? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? איך להשיג איזון נפשי? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש ועוד...

להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: האם יש בחירה חופשית? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? האם יש או אין אלוהים? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? למה לא להתאבד? האם לדומם יש תודעה? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה? האם יש הבדל בין חלום למציאות? האם הכל אפשרי? למה יש רע וסבל בעולם? האם יש אמת מוחלטת? האם באמת הכל לטובה? איך נוצר העולם? בשביל מה לחיות? איך להיות הכי חכם בעולם? אולי אנחנו במטריקס? איך להיות מאושר? למה העולם קיים? מה יש מעבר לזמן ולמקום? מי ברא את אלוהים? האם אפשר לדעת הכל? האם יש משמעות לחיים? האם המציאות היא טובה או רעה? איך נוצר העולם? למה יש רע בעולם? מה המשמעות של החיים? איך להנות בחיים? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? מהי תכלית ומשמעות החיים ועוד...

לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?

זוגיות ומערכות יחסים: זוגיות - ראשי זוגיות - כל הנושאים בגידות - כל הנושאים זוגיות טיפול זוגי בעיות בזוגיות גירושים להתגרש לגרום לבחורה פרידה לשכוח מישהו בגידות אחרי בגידה אקסים - כל הנושאים אקסים והחזרת אהבה - ראשי לגרום למישהו לאהוב אותך להתחיל עם בחורה פחד גישה דייטים למצוא זוגיות התאמה זוגית סקס מיניות חשק מיני משיכה פורנו התמכרות למין גמילה מסקס זהות מינית נטייה מינית הומוסקסואליות טרנסקסואליות טיפולי המרה א מיניות
חרדות ופחדים: חרדות ודיכאון - ראשי חרדות / פחדים - כל הנושאים חרדות פחדים פוביות פרנויה התקף חרדה תרופות נגד חרדה פחד קהל חרדת בחינות פחד מדחייה חרדת מוות פחד למות פחד מנטישה חרדה חברתית חרדה דתית פחד גישה פחד להתחיל עם בחורה פחד מכישלון
ביטחון הערכה ואהבה עצמית: ביטחון והערכה - ראשי אהבה עצמית הערכה עצמית ביטחון עצמי כעס עצמי שנאה עצמית קבלה עצמית אמונה עצמית ביישנות רגשות אשם אמונה עצמית
שכנוע / מכירות: שכנוע - ראשי איך לשכנע מישהו - כל הנושאים שכנוע לשכנע לקוחות מוצר למכור מכירות לקרוא מחשבות מניפולציות התנגדויות מכירה למכור מוצר יקר לשתול מחשבות להשפיע רטוריקה לגרום ללקוח הזדהות אנשי מכירות שכנוע עצמי דיבייטינג סוגסטיות לשכנע בחורות לשכנע ילדים התניה ראפור Nlp
ניהול למנהלים: ניהול למנהלים - כל הנושאים ניהול עובדים ניהול עובדים לשכנע עובדים לפטר עובדים משכורת לקוחות לשכנע לקוחות לסגור עסקה מוצרים לתמחר עסקים הקמת עסק לראיין ולהתראיין קריירה יעוץ פוליטי יעוץ תקשורתי ניהול משא ומתן קבלת החלטות - ראשי החלטות ולהחליט - כל הנושאים איך לקבל החלטה
יום יומי: התמודדות / להתמודד - כל הנושאים רגשות / תחושות - כל הנושאים להרגיש טוב / להרגיש רע - כל הנושאים רגשות הרגלים שינוי התנהגות שינוי הרגלים שינוי חשיבה אובססיות התמכרויות גמילה מחשבות טורדניות עישון - כל הנושאים עישון דיאטה ספורט תזונה בריאות התמכרות למין Ocd טורדנות כפייתיות דחיינות עצלנות שעמום סמים - כל הנושאים סמים ייאוש כעס לחץ מתח נפשי עצבנות דיכאון התאבדות אובדנות בדידות בעיות התמודדות כאבים אובדן התמודדות עם בעיות עצבות שליליות חשיבה שלילית ביקורת החלטות איך להחליט
חינוך ילדים והורות: חינוך ילדים - ראשי הדרכת הורים הורים יחסי הורים וילדים לחנך ילדים לשכנע ילדים להביא ילדים ילדים מתבגרים הפרעות קשב וריכוז של ילדים התנהגות של ילדים ענישה אלימות ילדים חרדות ילדים אוטיזם
אושר חיוביות ואהבה: אושר - ראשי חשיבה חיובית - ראשי אהבה - ראשי אהבה והתאהבות - כל הנושאים שמחה אושר להיות מאושר הנאה חיוביות חשיבה חיובית אהבה לאהוב אהבה עצמית התאהבות לגרום למישהו לאהוב אותך להתאהב להפסיק לאהוב החזרת אהבה
הפרעות נפשיות: הפרעות נפשיות - כל הנושאים הפרעות נפשיות פסיכיאטריה מחלות נפש פסיכוזה סכיזופרניה הפרעת אישיות טראומה פוסט טראומה אוטיזם טיפול תרופתי כדורים אישיות גבולית פיצול אישיות דה פרסונליזציה דיסוציאציה שמיעת קולות קשב וריכוז מאניה דיפרסיה ניתוקים הפרעת...
רוחניות ומודעות: רוחניות ומודעות - ראשי רוחניות מודעות עצמית הארה הארה רוחנית מורים רוחניים מורה רוחני תת מודע חומריות גשמיות חיפוש רוחני משמעות החיים - ראשי משמעות החיים מטרת החיים משחק החיים תכלית החיים צמחונות
התפתחות והצלחה: הצלחה - ראשי הצלחה / להצליח - כל הנושאים לפתח את השכל התפתחות אישית מוטיבציה כישלון מטרות הצלחה להצליח התמדה השגת מטרות יצירתיות לפתח שיחה תקשורת בין אישית
כסף ולהתעשר: כסף - ראשי כסף - כל הנושאים כסף אושר וכסף לעשות כסף להתעשר כסף בקלות להרוויח שוק ההון בחירת קריירה
סודות החיים: אלוהים - ראשי בריאת העולם - ראשי בחירה חופשית - ראשי להיות אלוהים - ראשי אלוהים - כל הנושאים בחירה - כל הנושאים אלוהים להיות אלוהים האם יש אלוהים מי ברא את אלוהים בריאת העולם המפץ הגדול פיזיקה החושים מי ברא את העולם יקומים מקבילים בחירה חופשית האם יש בחירה דטרמיניזם הספר להיות אלוהים מה זה להיות אלוהים
מושגים כללי: מילון מושגים מחשבות - כל הנושאים רצונות - כל הנושאים אין הבדל בין יש לאין מהות מהות וצורה מחוייב ואפשרי הנחות יסוד להטיל ספק אחדות ונפרדות אחדות שקרית שלמות אין סוף זמן ומקום הרצון שורש הרצון הכל אחד חסרונות ויתרונות מוחלטות צמצום פרדוקס קבלה מחוייב המציאות אפשרי המציאות עובדה ופירוש סיבה ותוצאה סיבתיות אקראיות ניתוח סיבתיות לוגיקה אמת שקר להיצמד לאמת אמת מוחלטת אובייקטיביות וודאות מציאות אחדות נפרדות טוב ורע יש ואין הפכים פוטנציאל
יהדות ודת: דת ויהדות - ראשי יהדות שמירת מצוות שכר ועונש חזרה בתשובה חזרה בשאלה דתיים אמונה באלוהים אתאיזם אמיתות התורה תורה מול מדע מי כתב את התורה
רבי נחמן וברסלב: רבי נחמן מברסלב ליקוטי מוהרן סיפורי מעשיות ברסלב
שיטות טיפול: טיפול - כל הנושאים טיפול cbt טיפול nlp טיפול ocd טיפול בדמיון מודרך טיפול בהיפנוזה טיפול בהצפה טיפול בחשיפה טיפול דינמי טיפול היפנוטי טיפול הכרתי טיפול התנהגותי טיפול נפשי טיפול עצמי טיפול פסיכדלי טיפול פסיכולוגי טיפול פסיכותרפי טיפול פסיכיאטרי טיפול קוגניטיבי טיפול קצר מועד טיפול רגשי טיפול שכלי טיפול תרופתי Nlp אימון אישי תת מודע גישור הילד הפנימי חשיבה חיובית ביירון קייטי האופונופונו טיפול זוגי פסיכולוגיה פסיכיאטרים היפנוזה מיסטיקה גרפולוגיה אסטרולוגיה תקשור נומרולוגיה סיינטולוגיה


נושאים מומלצים לעיונך...

קבל תכנים נוספים שיעניינו אותך...
האתר www.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא מאמן אישי בתל אביב, מאמן אישי למציאת זוגיות, מאמן אישי להרזייה, מאמן אישי לילדים נוער והורים, אימון אישי להצלחה, מטפל רוחני, מטפל אישי מומלץ, אימון אישי לירידה במשקל, מאמן שיווקי ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה / ייעוץ טלפוני / הזמנת הספרים - חייג: 050-3331-331

© כל הזכויות שמורות לאתר www.EIP.co.il בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים, ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.

האתר נבנה על ידי אליעד כהן
דף זה נוצר ב 0.4414 שניות
עכשיו 25_06_2019 השעה 16:53:48
wesi1