הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ כאן

להצטרף לחברים באתר!
קבל ייעוץ בכל תחום!
ישירות מאליעד כהן!
אין בעיה! יש פתרון!
לקבלת ייעוץ חייג:
050-3331-331
הדף Facebook
הקבוצה Facebook
הדף Facebook
הקבוצה Facebook

דיונים גם בפייסבוק בקבוצה שלנו: וגם בדף שלנו:


מה דעתך ומה אתה חושב? תגובות / שאלות / הארות - זה המקום...

▲20 תגובות פורסמו:

אורי, כמה מחשבות:

קודם - כל, זה כיף לזרום עם מישהי שנעים לך איתה או עם מישהו שנעים איתו. לא תמיד מכירים בקלות מישהו / י כזה, וכשכבר מכירים, אז זה נעים להיסחף. זה לא בדיוק סותר את השכל. אנו גם רוצים ליהנות. אפילו אם במהלך הקשר יש ייסורים שקשורים לחוסר - ההתאמה וגם בסיומו. לא מעט פעמים התחושה היא ש"זה היה שווה". זה מתאים לנו לאותו זמן, בהיעדר משהו "יותר טוב" או בגלל שהיכולת / רצון שלנו לקשר יותר רציני או מבוסס אינם נכחים במידה גבוהה, מספקת, כדי שהשכל יתערב, כדי לוותר על קשר שנראה מבטיח "כימית", אך בעייתי "שכלית".

בהמשך להודעה הקודמת, במידה ואנו כן רציניים, אז אולי נצליח להימנע מלהיכנס לסערה - כימית וכו', מהשכל + הרגש, כי אנו לא באמת - באמת הכי רוצים את זה. אנו יותר רוצים משהו אחר, רציני יותר, מבוסס יותר.

כלומר: השכל כן נכנס, וזאת בהתאם לרצון שלנו. אם הרצון החזק שלי הוא ליהנות, אז זה שאיני מפעילה שיקולים שכליים מסוג אחר, זה לא ויתור על השכל, במובן ה"רע", אלא זה ויתור על השכל שיש בו שכל.

כיוון נוסף - הבעייתיות שיכולה להיגרם מזה שאנו שמים תשומת - לב יתרה על החסרונות היחסיים, למיטב זכרוני, נדונה בסדנת - הזוגיות האחרונה. כשאנחנו מאוהבים, זה לא שהשכל לא רואה את החסרונות של בת - הזוג (עשו על זה מחקר. לקחו גברים ונשים מאוהבות ונתנו להם לכתוב רשימה של החסרונות, והם לא התקשו), אלא המערכת - הרגשית גוברת ובוחרת להתעלם מהם, ובזכות זה אולי בכלל אנחנו מצליחים להתחבר למישהו. אחרי כמה חודשים, כשיש בינינו כבר היקשרות כלשהי והכרות כלשהי, אנו יכולים יותר לקבל חלק מהחסרונות, ואז אולי השכל פועל בצורה מיטיבה יותר, ולא בשיפוטיות חסרת - רסן.

דבר נוסף - הבדל בין בנים לבנות. בנות מאד "עובדות עם השכל" בזמן שהן מאוהבות. למעשה, זה חלק ממנגנון ההתאהבות. במחקרים בהם הכניסו בנות מאוהבות למכשיר FMRI,מצאו שכניתן להן להתבונן על תמונה של אהובן, מיד הזיכרון האפיזודי שלהן נכנס לפעולה ("מה הוא אמר לי" "האם הוא פתח לי את הדלת" "האם שילם עליי" וכו') - המנגנון האבולוציוני של גברים, גורם להם לחפש אישה שנראית בריאה כדי לשרוד הריון, ואילו המנגנון האבולוציוני של נשים גורם להן לחפש גבר שנראה שיישאר איתן לאחר הלידה. ולכן לכל אחד יש שכל שונה.

אורי, הטבע הרבה יותר חכם מאיתנו, רוב המידע שאנחנו קולטים ומעבדים, במיוחד ביחסים בין נשים וגברים, הוא לא מודע. כימיה בין גבר ואישה לא קורית סתם, משהו בגנים שלך מזהה את ההתאמה (אפילו ברמה הבסיסית של חוש הריח - פורומנים שזה האינסטיקטים הכי קדמונים שלנו). לשכל יש מקום כמובן, אך כפי שאני רואה זאת הוא בא אח"כ בבירורים שאנחנו עושים מתוך האופן שבו פעלנו באינטראקציה. השכל משרת את הרצון ולא ההיפך, גם אם תשכנע את עצמך בשכל שאותה אישה נכונה בשבילך, אם לא יהיה לזה גיבוי של הטבע זה לא יעבוד.

אורי, עזוב את האסטרטגיות לעסקים ולך עם הלב

פעמים רבות גורמי הבלימה נמצאים מול העניים אך לא רואים או לא רוצים לראות - נגררים חודשים, מקווים - אך ממה שהתעלמנו - זה לא יתעלם מאיתנו.

השאלה המרכזית - האם האסטרטגיה שהצגתי יכולה לעבוד - קודם כימיה בינונית + נתוני טובים (שכל) כימיה משופרת בהמשך.

כי אולי מתחת לפסילה הראשונית עקב אי התאמה לסטריאןטיפ אנחנו יוצאים מהקופסה ומאפשרים פתיחות לדברים שממלאים אותנו יותר ולא היינו מגלים אותם בפסילה ראשונית

למה שתתני צ'אנס פנימי לאנדרדוג? ממה זה נובע? סיבה אפשרית היא רחמים. אשמח שתעלי אפשרויות נוספות, ומפורטות.

אני לא מדברת על רחמים קובי... בכלל לא. אני צדברת על לתת צ'אנס פנימי לאנדרדוג... ואצלי זה עבג

אתה מוזמן לנסות לשנות אותה

אני מנסה לבדוק את הנחות היסוד של ההודעות שאת כותבת. תגובות כמו "יחסים זה מכלול" "דברים קשורים שהופכים שלם" אלו משפטים מאד מופשטים שאי אפשר לעבוד איתם, במילים אחרות - את מעדיפה להתקע עם הנחות היסוד שלך, וזו גם בחירה טובה כשלעצמה, תתפלאי.

הנושא פשוט - או שהמציאות מורכבת הרבה יותר מסתם פרגמנטים ומקטעים ולכן אי אפשר לדבר עליה, אז שותקים, או שכן אפשר לדון עליה ברמה חלקית. אם את כבר טורחת להביא דיון כלשהו, טענה כלשהי על דבר מסוים, אל תתפלאי שמנסים לסתור אותו, ואל תגידי שאותו אדם "מפשיט לחלקים" כי את עשית את אותו הדבר עם הטיעון שהחל את הדיון הזה מלכתילה.

קובי אתה מפשיט יחסים לחלקים חלקים וזה לא נכון יחסים זה מכלול של דברים קשורים שהופכים שלם ואני לא מדברת על עם זה טוב או לא.

ריקי, בחייך, את באמת חושבת שהתשוקה מסמאת את עיננו רק בשניות הראשונות ואחר כך זה תהליך שכלי? הרי מהרגע שהיא מתחילה לסמא את עיננו, עד שהיא "מפסיקה", עוברים שנתיים שלוש, זה לא עניין של "מסמאת" ואז "הכל שכלתני" ואם את לא מאמינה בכך - אז אמרתי לך - אשרייך, אני שמח בשבילך. אורי דיבר על אותם אנשים ש"מפשיטים בדמיון" את הדייטים שלהם, ורק אחר כך מפעילים את השכל, רק כמה חבל שהשכל שהם מפעילים, הרבה פעמים לא אותנטי בגלל אותו עיוורון של השניות הראשונות. וורדה, את לא חייבת להסכים, למעשה את חייבת לא להסכים! אבל כן, כשאת מרחמת על מישהו אחר, שלא ביקש את רחמייך, את מרחמת בעיקר על עצמך, לפחות את אמורה.

אצ צודקת ריקי... כשמדברים על חודשים נכנספה לדעתי מרכיב ההתאהבות שיש לו גם מרכיבים מסמאים

קובי שאורי מדבר על השכל הוא לא יכול לדבר על תשוקה מסמאת את עינינו כי זה קורה רק במפגש הראשון ורק בשניות הראשונות שלה אחר כך אמורים להיות מהלכים נוספים אורי מדבר על חודשים אתה אומר חודשים התשוקה מסמאת את עיניך לא מקובל עלי ולא מאמינה בכך

לא מסכימה עם הההנחה שלרחמים עלעצמינו... לעיתים וזה רק לעיתים... אוצה תחושה"מוטעית"נותנת צ'אנס ומקימה מערכת יחסים שבעולם האתרים ההיפראקטיבי לא היה מתאפשר...

כן, מתוך "רחמים", למרות שאולי האדם הזה בכלל לא זקוק לרחמים שלנו, ולא זקוק לכך שייחסו לו תכונות טובות. בעצם אנחנו מרחמים על עצמנו: ) יפה לראות לאיזה מחוזות השיחה נגררת: )

קובי, כמה נכון... וההיפך גם נכון וגם ההיפך שלההיפך... לעיתים בהפוך על הפוךאנחנו מעניקים תכונות טובוצ יותר למישהו שנראה בעינינו רע או לא מושך... כמעין פיצוי

כשהוא אומר מוותרים על השכל, הוא מתכוון לכך שהתשוקה מסמאת את עיננו, ואנחנו לא רואים את הפגמים שבהמשך נראה כ"חסרונות", אם אצלך זה לא המצב - אז אשרייך.

ואת טועה, נכון שהשיחה כביכול קודמת להתפשטות, אבל יש "התפשטות בדמיון", כשאישה מביטה על גבר, ורוצה אותו למערכת רומנטית, היא מדמיינת אם היא בכלל מסוגלת להתקרב אליו גופנית, לא חייבים להתפשט בפועל, כדי לבחון קודם כל את המראה, לפני השיחה.

ובנוסף, הרבה פעמים בגלל שמשהי יפה, או מישהו יפה, אנחנו מעניקים לו תכונות שכביכול "נרכשו בשיחה" ולא באמת קיימות אצלו, רק בגלל המשיכה.

אורי מה זה מוותרים על השכל אין דבר כזה אנחנו מכירים אדם קודם כל שכלית הרי אנו לא פוגשים אדם ברחוב מתסכלים עליו שניה ומתפשטים נכון? אז קודם מדברים וזה שכלתני לחלוטין וגם אם יש כימיה באויר לא ממשים אותה. אגב אורי אני מזל תאומים אתה עם כל הרוחניות שלך בטח מאמין בכוכבים אז אני מזל תאומים ולעולם אני לא אסתפק בכימיה אני אדם שחייב אתגרים רגשיים ושכלתניים וכימיים כדי לשרוד יחסים כשהדגש הוא על שכלתניים

תשובות אפשריות. 1. לא מוותרים מבחירה, ולא מתוך שכל, שהרי אם כך אז לא באמת מוותרים על השכל. דהיינו - המשיכה גורמת לנו לוותר על השכל בלי שכל. 2. השכל נכנס לפעולה כשהייחום המתמיד נחלש, קח תשובה מדעית, או תנסה למצוא תהליך שכלי, זה לא משנה. (או שכן, ואני מחכה להיפוכים). 3. אפשר לחשוב על אסטרטגיה, אבל אז זה אומר שהמשיכה לא באמת שולטת בך באופן חסר רסן, ואז זה אומר שממילא ה"ויתור על השכל", היה גם תהליך שכלי, כך שמעולם לא באמת ויתרת על השכל, לכן השאלה לא קיימת. ואם אתה מסכים שאבדן השכל בהתחלה, לא נבע משיקול שכלי, אז ממילא לא משנה כמה אסטרטגיות תתכנן, זה שוב יחזור לשלוט בך.

למה מוותרים על השכל בשלבים הראשונים של הקשר בין גבר לאישה ומסתמכים רק על "כימיה מושכת"? הרי באיזה שלב השכל יכנס לפעולה, למה לא קודם?

מה הסיכוי שרק כימיה / משיכה פיזית תחזיק מים ליותר ממספר חודשים שחלקם מייסרים בלי השכל?

אולי אפשר לחשוב על אסטרטגיה חדשה: קודם שכל + "כימיה לא דוחה" בהנחה שהצירוף הזה יהפוך בהמשך ל "כימיה מושכת" - אולי אסטרטגיה זו יש לה שרידות ארוכה יותר?


מה דעתך ומה אתה חושב? תגובות / שאלות / הארות - זה המקום...


קבל את הספרים המומלצים עבורך שיביאו גם לך הצלחה ואושר אמיתיים בכל תחומי החיים!
לזמן מוגבל!   1 ספר 125 ש"ח   2 ספרים 200 ש"ח   4 הספרים 250 ש"ח   050-3331-331
להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: מי ברא את אלוהים? איך להיות הכי חכם בעולם? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה? מהי תכלית ומשמעות החיים? למה לא להתאבד? האם יש משמעות לחיים? למה יש רע בעולם? למה העולם קיים? מה המשמעות של החיים? איך נוצר העולם? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? מה יש מעבר לזמן ולמקום? בשביל מה לחיות? למה יש רע וסבל בעולם? איך נוצר העולם? האם באמת הכל לטובה? איך להנות בחיים? אולי אנחנו במטריקס? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? האם יש או אין אלוהים? האם המציאות היא טובה או רעה? איך להיות מאושר? האם לדומם יש תודעה? האם יש אמת מוחלטת? האם יש בחירה חופשית? האם יש הבדל בין חלום למציאות? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? האם הכל אפשרי? האם אפשר לדעת הכל? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם ועוד...

שקט נפשי אמיתי - הספר על: דיכאון? איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? איך להתמודד עם אכזבות? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? כעס ועצבים? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? איך להתמודד עם עצבות? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? איך להשיג איזון נפשי? איך להתמודד עם לחץ? מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם בדידות? איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם ocd / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד ועוד...

הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך? איך לשפר את הזיכרון? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך להעריך את עצמך? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך להשיג ביטחון עצמי? איך להיגמל מהימורים? איך לפרש חלומות? איך להצליח בזוגיות? איך להיות מאושר ושמח? איך ליצור אהבה? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך לקבל החלטות? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך להצליח בראיון עבודה? איך לשנות תכונות אופי? איך להעביר ביקורת בונה? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך להאמין בעצמך? איך לשתול מחשבות? איך לפתח יכולות חשיבה? איך להתמודד עם גירושין? איך לעשות יותר כסף? איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך לחנך ילדים? איך לנהל את הזמן? איך למצוא זוגיות? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך לא להישחק בעבודה? איך למכור מוצר ללקוחות ועוד...

לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?

זוגיות ומערכות יחסים: זוגיות - ראשי זוגיות - כל הנושאים בגידות - כל הנושאים זוגיות טיפול זוגי בעיות בזוגיות גירושים להתגרש לגרום לבחורה פרידה לשכוח מישהו בגידות אחרי בגידה אקסים - כל הנושאים אקסים והחזרת אהבה - ראשי לגרום למישהו לאהוב אותך להתחיל עם בחורה פחד גישה דייטים למצוא זוגיות התאמה זוגית סקס מיניות חשק מיני משיכה פורנו התמכרות למין גמילה מסקס זהות מינית נטייה מינית הומוסקסואליות טרנסקסואליות טיפולי המרה א מיניות
חרדות ופחדים: חרדות ודיכאון - ראשי חרדות / פחדים - כל הנושאים חרדות פחדים פוביות פרנויה התקף חרדה תרופות נגד חרדה פחד קהל חרדת בחינות פחד מדחייה חרדת מוות פחד למות פחד מנטישה חרדה חברתית חרדה דתית פחד גישה פחד להתחיל עם בחורה פחד מכישלון
ביטחון הערכה ואהבה עצמית: ביטחון והערכה - ראשי אהבה עצמית הערכה עצמית ביטחון עצמי כעס עצמי שנאה עצמית קבלה עצמית אמונה עצמית ביישנות רגשות אשם אמונה עצמית
שכנוע / מכירות: שכנוע - ראשי איך לשכנע מישהו - כל הנושאים שכנוע לשכנע לקוחות מוצר למכור מכירות לקרוא מחשבות מניפולציות התנגדויות מכירה למכור מוצר יקר לשתול מחשבות להשפיע רטוריקה לגרום ללקוח הזדהות אנשי מכירות שכנוע עצמי דיבייטינג סוגסטיות לשכנע בחורות לשכנע ילדים התניה ראפור Nlp
ניהול למנהלים: ניהול למנהלים - כל הנושאים ניהול עובדים ניהול עובדים לשכנע עובדים לפטר עובדים משכורת לקוחות לשכנע לקוחות לסגור עסקה מוצרים לתמחר עסקים הקמת עסק לראיין ולהתראיין קריירה יעוץ פוליטי יעוץ תקשורתי ניהול משא ומתן קבלת החלטות - ראשי החלטות ולהחליט - כל הנושאים איך לקבל החלטה
יום יומי: התמודדות / להתמודד - כל הנושאים רגשות / תחושות - כל הנושאים להרגיש טוב / להרגיש רע - כל הנושאים רגשות הרגלים שינוי התנהגות שינוי הרגלים שינוי חשיבה אובססיות התמכרויות גמילה מחשבות טורדניות עישון - כל הנושאים עישון דיאטה ספורט תזונה בריאות התמכרות למין Ocd טורדנות כפייתיות דחיינות עצלנות שעמום סמים - כל הנושאים סמים ייאוש כעס לחץ מתח נפשי עצבנות דיכאון התאבדות אובדנות בדידות בעיות התמודדות כאבים אובדן התמודדות עם בעיות עצבות שליליות חשיבה שלילית ביקורת החלטות איך להחליט
חינוך ילדים והורות: חינוך ילדים - ראשי הדרכת הורים הורים יחסי הורים וילדים לחנך ילדים לשכנע ילדים להביא ילדים ילדים מתבגרים הפרעות קשב וריכוז של ילדים התנהגות של ילדים ענישה אלימות ילדים חרדות ילדים אוטיזם
אושר חיוביות ואהבה: אושר - ראשי חשיבה חיובית - ראשי אהבה - ראשי אהבה והתאהבות - כל הנושאים שמחה אושר להיות מאושר הנאה חיוביות חשיבה חיובית אהבה לאהוב אהבה עצמית התאהבות לגרום למישהו לאהוב אותך להתאהב להפסיק לאהוב החזרת אהבה
הפרעות נפשיות: הפרעות נפשיות - כל הנושאים הפרעות נפשיות פסיכיאטריה מחלות נפש פסיכוזה סכיזופרניה הפרעת אישיות טראומה פוסט טראומה אוטיזם טיפול תרופתי כדורים אישיות גבולית פיצול אישיות דה פרסונליזציה דיסוציאציה שמיעת קולות קשב וריכוז מאניה דיפרסיה ניתוקים פרנויות משוגע שיגעון גדלות הפרעת...
רוחניות ומודעות: רוחניות ומודעות - ראשי רוחניות מודעות עצמית הארה הארה רוחנית מורים רוחניים מורה רוחני תת מודע חומריות גשמיות חיפוש רוחני משמעות החיים - ראשי משמעות החיים מטרת החיים משחק החיים תכלית החיים צמחונות
התפתחות והצלחה: הצלחה - ראשי הצלחה / להצליח - כל הנושאים לפתח את השכל התפתחות אישית מוטיבציה כישלון מטרות הצלחה להצליח התמדה השגת מטרות יצירתיות לפתח שיחה תקשורת בין אישית
כסף ולהתעשר: כסף - ראשי כסף - כל הנושאים כסף אושר וכסף לעשות כסף להתעשר כסף בקלות להרוויח שוק ההון בחירת קריירה
סודות החיים: אלוהים - ראשי בריאת העולם - ראשי בחירה חופשית - ראשי להיות אלוהים - ראשי אלוהים - כל הנושאים בחירה - כל הנושאים אלוהים להיות אלוהים האם יש אלוהים מי ברא את אלוהים בריאת העולם המפץ הגדול פיזיקה החושים מי ברא את העולם יקומים מקבילים בחירה חופשית האם יש בחירה דטרמיניזם הספר להיות אלוהים מה זה להיות אלוהים
מושגים כללי: מילון מושגים מחשבות - כל הנושאים רצונות - כל הנושאים אין הבדל בין יש לאין מהות מהות וצורה מחוייב ואפשרי הנחות יסוד להטיל ספק אחדות ונפרדות אחדות שקרית שלמות אין סוף זמן ומקום הרצון שורש הרצון הכל אחד חסרונות ויתרונות מוחלטות צמצום פרדוקס קבלה מחוייב המציאות אפשרי המציאות עובדה ופירוש סיבה ותוצאה סיבתיות אקראיות ניתוח סיבתיות לוגיקה אמת שקר להיצמד לאמת אמת מוחלטת אובייקטיביות וודאות מציאות אחדות נפרדות טוב ורע יש ואין הפכים פוטנציאל
יהדות ודת: דת ויהדות - ראשי יהדות שמירת מצוות שכר ועונש חזרה בתשובה חזרה בשאלה דתיים אמונה באלוהים אתאיזם אמיתות התורה תורה מול מדע מי כתב את התורה
רבי נחמן וברסלב: רבי נחמן מברסלב ליקוטי מוהרן סיפורי מעשיות ברסלב
שיטות טיפול: טיפול - כל הנושאים טיפול cbt טיפול nlp טיפול ocd טיפול בדמיון מודרך טיפול בהיפנוזה טיפול בהצפה טיפול בחשיפה טיפול דינמי טיפול היפנוטי טיפול הכרתי טיפול התנהגותי טיפול נפשי טיפול עצמי טיפול פסיכדלי טיפול פסיכולוגי טיפול פסיכותרפי טיפול פסיכיאטרי טיפול קוגניטיבי טיפול קצר מועד טיפול רגשי טיפול שכלי טיפול תרופתי Nlp אימון אישי תת מודע גישור הילד הפנימי חשיבה חיובית ביירון קייטי האופונופונו טיפול זוגי פסיכולוגיה פסיכיאטרים היפנוזה מיסטיקה גרפולוגיה אסטרולוגיה תקשור נומרולוגיה סיינטולוגיה


נושאים מומלצים לעיונך...

הדף ב: Facebook      הקבוצה ב: Facebook
YouTube
בכל דבר ועניין, ניתן ליצור קשר בווצאפ 050-3331-331
 
‏אליעד כהן - להיות אלוהים - EIP.co.il‏
קבוצת פייסבוק · ‏1,712‏ חברים
הצטרף לקבוצה
 

קבל תכנים נוספים שיעניינו אותך...
האתר www.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא מאמן אישי להרזייה, מאמן אישי בתל אביב, ייעוץ פילוסופי, אימון אישי לקריירה, מאמן שיווקי, מאמן אישי לירידה במשקל, מאמן אישי למנהלים, טיפול הוליסטי, פסיכותרפיה הוליסטית ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה / ייעוץ טלפוני / הזמנת הספרים - חייג: 050-3331-331

© כל הזכויות שמורות לאתר www.EIP.co.il בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים, ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.

האתר נבנה על ידי אליעד כהן
דף זה הופיע ב 0.1250 שניות
עכשיו 22_09_2019 השעה 19:02:11
wesi1