הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ כאן

להצטרף לחברים באתר!
קבל ייעוץ בכל תחום!
ישירות מאליעד כהן!
אין בעיה! יש פתרון!
לקבלת ייעוץ חייג:
050-3331-331
הדף Facebook
הקבוצה Facebook
הדף Facebook
הקבוצה Facebook

דיונים גם בפייסבוק בקבוצה שלנו: וגם בדף שלנו:


מה דעתך ומה אתה חושב? תגובות / שאלות / הארות - זה המקום...

▲14 תגובות פורסמו:

זה נושא שהוא "מכליל" קבוצות מסויימות

של בני אדם בעלי אופי \ יופי \ ותכונתיות שונה.

מאחר וקיימים בשני המינים מכל - וכל

אין שאלה לגבי המשכות לגבר \ אשה מסויימים עפ"י מונחים

העונים על התיאור של יכולות האדם לכל אחד בפני עצמו

ההימשכות עליה מדובר יכולה להתבטאות בדרכים רבות

ולאו דווקא חייבות לענות על הסטנדרטים שאנו מציבים לעצמנו ממילא

בבחירת בן \ בת הזוג.

כמו כן - יש נשים שנראות טוב ויוצאות עם גברים שלא

יש נשים שנראות לא טוב ויוצאות עם גברים שנראים טוב

וכך ההיפוכיות נמשכת בכל אשר נבחר להגדיר מילה העונה לקטגוריה

"יופי, אופי, יכולת, שכל"

וכו..

מה בכך שבמהלך הזוגיות עצמה אנו מגלים יכולות גם להשתנות

בכדי להתאים את עצמנו לכל אשר יהיה, כך שהכל "רגעי" ויכול

להשתנות בהתאם לנסיבות

התגובות שלכם / כן, מגוונות ומאפשרות לי הסתכלות רחבה בנושא אשר העלתי. כשהעלתי את השאלה, התשובה במוח שלי היתה מצומצמת, בעזרת התשובות האפשריות אותן העלתם כאן, אני זוכה לאפשרות להתבונן בשכל רחב יותר על הבעיה=שאלה ששאלתי, בעצם אני מתיחסת לתשובות שלכם כתשובות של המוח שלי, ומה שאני עושה כשלב נוסף בתוכי זה מבררת את התשובות שלכם כאילו הן מחשבות שעולות במוחי. ככה אני לא שופטת וקוטלת את התשובה אלא מחזקת את ההבנה שהשכל שמתגלה מולי הוא שלי.

אני מופתעת ומתרשמת מכל תשובה אשר צצה לה כאן... פשוט הנאה להסתכל על כל מה שיש באמת כרגע בתוכי=מחוצה לי.

גלית אהבתי את הפירוט של התמהיל המנצח לגבר חכם ואני חושבת, שאם הגבר "יוצא" שובב (=משובב), לא - צפוי (=מפתיע), לעיתים רך (=מפנק) ולעיתים חותך (=גברי), אז זה מה שמושך. התכונות שלו שבאות לידי ביטוי דרך הכתיבה. וגם החוכמה כשלעצמה מושכת.

ריקי, מה מושך אותך לגברים?

לפי מה שאת אומרת בכלל לא משנה עם הוא בעל יכולת ביטוי בכתב או בעל פה אז מה נשאר לנו מדוע גבר מושך נשים? באמת נו מדוע? ואם בכל זאת נפרק את השאלה אז כל אחת והדרישות שלה לא? אחת תרצה אתגור שכלי אחת לא

פולי, נכון. רק שמשיפז שאלה למה נשים ייטו להימשך לגברים מסוג מסוים?

אפשרות נוספת יכולה להיות שבגלל שהכל השתקפויות של תכונות שלנו, אחרת איך היינו מזהים זאת מחוצה לנו? אז אישה מורכבת תמיד תראה יחסים זוגיים כיחסים מורכבים, ואשה אם פשטות תראה את הפשטות ביחסים.

ותגובה אחרת - איכשהו בהמשך למה שאורי אמר:

מי שמחפשת מורכבות (מי שמורכבת בעצמה) תימשך למערכות - יחסים מורכבות, מי שפשוטה - תימשך למערכות יחסים פשוטות, כל החוכמה המוצגת וכו' לא תעשה עליה רושם - היא לא תרצה אותה לעצמה, כי היא פשוטה.

מי שחשה צורך להיות חכמה, להבין את החיים, לזרום, וכו', יכולה מאד להימשך לאדם ש'מגלה' את התכונות האלה בעצמו.

לא כל גבר בעל יכולת ביטוי ימשוך באותה המידה. חשוב מה התכונות הבאות לידי ביטוי ביכולת הביטוי. ואני חושבת, שאם הגבר "יוצא" שובב (=משובב), לא - צפוי (=מפתיע), לעיתים רך (=מפנק) ולעיתים חותך (=גברי), אז זה מה שמושך. התכונות שלו שבאות לידי ביטוי דרך הכתיבה. וגם החוכמה כשלעצמה מושכת.

גבר חכם עדיף על גבר טיפש. זה שייך לתחום הציוד. האם הגבר מצויד במה שצריך? ויש משהו, בעיני, שקשור בנשיות - גבריות, שאישה שהיא נשית במהותה, צריכה את הגבר שלה חכם.

+ החוכמה שמושכת אותנו, היא לא מילולית במהותה, במקורה. פשוט בעידן שלנו, הרבה מהמערכות הפכו להיות מילוליות. במקום דו - קרב עם חרבות אמיתיים, הדו / רב - קרב הפכו למילוליים. ואם אתה מושחז היטב היכן שצריך ורך ומתמסר במקומות אחרים - זה מושך.

לגבי האתגר, זה תלוי באישה. אם אישה מחפשת אתגר, אז היא תימשך למערכות כאלה. ושוב - אישה נשית במהותה, מחפשת את הקוטביות, את העניין. היא הרוך, הוא הקושי.

צריך רק לבדוק שאין יותר מידי קושי.

אהבה זו תרופה שרשומה על שם האל. כל אחד והתרופה שלו.

משיפז, פולניות דווקא נמשכות לגבר שתקן ועצוב. אישה מהסוג ההפוך רוצה מישהו מעניין ולא משעמם, לרוב חברותי. השעמום זה אחד הדברים הכי קשים לעיכול.

אני חושב שלא את כולם מושכים אותם הדברים אבל בד"כ אדם נמשך למה שהוא לחסר.

נושא לדיון:

מדוע גבר בעל יכולת ביטוי בכתב או בעל פה, נחשב לחכם מושך נשים ומאתגר אותן להיות איתו בקשר זוגי?

ואפשר גם לדון בהפוך: מדוע גבר ללא יכולת ביטוי בכתב או בעל - פה, נחשב לחכם ומושך נשים ומאתגר אותן להיות איתו בקשר זוגי?

קובי, הבה נעשה תרגיל - נשכח מהעבר נתעלם מהעתיד - נשאר הרגע הזה. איך זה מתקשר לדעתך לזוגיות? נעים לי? טוב לי? למה לחפש מישהי אחרת אם נעים לי? נכון, סקס - אך סקס טוב מזווית של להרגיש באמת את האישה, את המגע, את חיבור האנרגיות - אז אין מה לרוץ לחפש אחרת. מחפשים אחרת כשחושבים על העתיד, אולי תהיה עיסקה טובה יותר... החיים בכלל נראים אחרת לגמרי מזווית זו. זה נכון גם למי שמחפש את האמת המוחלטת, את השלם. אפשר להתחיל בקטנה, עם האישה.

אני רוצה להעלות דיון / ים לגבי ההרצאות האחרונות בנושא הזוגיות, ואני אשמח שתסתרו / תגיבו / תכפרו / תסכימו איתי וכו'. כמה דברים:

לגבי הססמא המכונה "קשר מצליח" האם אותם אנשים שמחפשים קשר מצליח מבינים על מה הם מדברים? לפי הדינאמיקה בשיחות, מבחינתם קשר "מצליח" הוא קשר שאין בו פרידה בסוף ובידיוק על העניין הזה אני רוצה לערער. לצורך ההמחשה נתן דוגמא:

זוג שנמצא ביחד 20 שנה ונפרד, ומיד לאחר כך כל אחד מהם מוצא זוגיות חדשה, מתחתנים, נשארים ביחד שנתיים, ואז אחד מהם מת / שניהם מתים. עכשיו לכאורה, לפי ההגיון דלעיל, הקשר השני "הצליח" והקשר הראשון עקב הפרידה "נכשל", אבל האם זה באמת כך? אולי בכלל אין כזה דבר קשר ש"נכשל" וקשר ש"הצליח"? אולי כל קשר שהתחיל, בין אם נמשך שלושה חודשים, ובין שנמשך שנתיים, הוא קשר ש"הצליח" רק הגיע למיצוי? המיצוי של הקשר אינו כישלון בהכרח. אולי המדד הוא נישואין? אולי קשר שמגיע למיצוי מאוחר ככל שאפשר הוא המוצלח? אבל גם זה לא מדויק, לעתים יש לנו זיכרון מיני / ריגושי חזק הרבה יותר מקשר שמוצה אחרי שנה, מזה שמוצה לאחר שלוש שנים.

בנוסף שמתי לב שהרבה פעמים, הניסיון לפצח את סוד המשיכה למין השני הוא קשה. כבר הועלו הרבה טענות על הרצון להרגיש טוב, כי השגנו את ה"קשה להשגה", או כל מיני סיבות כאלו, שבפנימיות הדברים הכל נכון, בסוף הרצון הוא להרגיש טוב. השאלה היא אחרת - האם באמת אותן נשים עליהן דובר בהרצאה לא מבינות שבסיס המשיכה שלהן אל הגבר הוא התשוקה המינית? הרי התשוקה המינית מעוורת כ"כ שהיא אפילו תגרום לאישה / גבר לשקר במצח נחושה, ולומר שהאדם שמולם הוא "אינטילגנט וטוב לב" רק בגלל אותה תשוקה מסמאת עיניים. הרי כל התירוצים של - משכיל, כריזמטי, וכו', הם רק לבושים של התשוקה המינית, כי לא חסרות נשים כריזמטיות ומשכילות איתן אפשר לדבר, השאלה פשוטה, מה יש במין השני שמושך ואין במין שלנו?


מה דעתך ומה אתה חושב? תגובות / שאלות / הארות - זה המקום...


קבל את הספרים המומלצים עבורך שיביאו גם לך הצלחה ואושר אמיתיים בכל תחומי החיים!
לזמן מוגבל!   1 ספר 125 ש"ח   2 ספרים 200 ש"ח   4 הספרים 250 ש"ח   050-3331-331
שקט נפשי אמיתי - הספר על: איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? איך להתמודד עם עצבות? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? דיכאון? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? איך להתמודד עם אכזבות? איך להתמודד עם בדידות? איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם לחץ? איך להתמודד עם ocd / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? כעס ועצבים? איך להשיג איזון נפשי? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית ועוד...

הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך להעביר ביקורת בונה? איך להיגמל מהימורים? איך להאמין בעצמך? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך לחנך ילדים? איך להעריך את עצמך? איך לפרש חלומות? איך לעשות יותר כסף? איך להצליח בזוגיות? איך לפתח יכולות חשיבה? איך להתמודד עם גירושין? איך לנהל את הזמן? איך להשיג ביטחון עצמי? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך לא להישחק בעבודה? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך ליצור אהבה? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך למצוא זוגיות? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך להצליח בראיון עבודה? איך למכור מוצר ללקוחות? איך להיות מאושר ושמח? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך לשפר את הזיכרון? איך לשתול מחשבות? איך לקבל החלטות? איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך? איך לשנות תכונות אופי ועוד...

להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: למה לא להתאבד? האם המציאות היא טובה או רעה? האם יש אמת מוחלטת? האם יש או אין אלוהים? בשביל מה לחיות? האם באמת הכל לטובה? איך להיות מאושר? האם יש משמעות לחיים? האם אפשר לדעת הכל? איך להיות הכי חכם בעולם? מי ברא את אלוהים? האם יש בחירה חופשית? האם יש הבדל בין חלום למציאות? איך נוצר העולם? איך נוצר העולם? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? למה יש רע וסבל בעולם? מהי תכלית ומשמעות החיים? מה יש מעבר לזמן ולמקום? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? למה העולם קיים? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? מה המשמעות של החיים? האם לדומם יש תודעה? האם הכל אפשרי? אולי אנחנו במטריקס? למה יש רע בעולם? איך להנות בחיים? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט ועוד...

לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?

זוגיות ומערכות יחסים: זוגיות - ראשי זוגיות - כל הנושאים בגידות - כל הנושאים זוגיות טיפול זוגי בעיות בזוגיות גירושים להתגרש לגרום לבחורה פרידה לשכוח מישהו בגידות אחרי בגידה אקסים - כל הנושאים אקסים והחזרת אהבה - ראשי לגרום למישהו לאהוב אותך להתחיל עם בחורה פחד גישה דייטים למצוא זוגיות התאמה זוגית סקס מיניות חשק מיני משיכה פורנו התמכרות למין גמילה מסקס זהות מינית נטייה מינית הומוסקסואליות טרנסקסואליות טיפולי המרה א מיניות
חרדות ופחדים: חרדות ודיכאון - ראשי חרדות / פחדים - כל הנושאים חרדות פחדים פוביות פרנויה התקף חרדה תרופות נגד חרדה פחד קהל חרדת בחינות פחד מדחייה חרדת מוות פחד למות פחד מנטישה חרדה חברתית חרדה דתית פחד גישה פחד להתחיל עם בחורה פחד מכישלון
ביטחון הערכה ואהבה עצמית: ביטחון והערכה - ראשי אהבה עצמית הערכה עצמית ביטחון עצמי כעס עצמי שנאה עצמית קבלה עצמית אמונה עצמית ביישנות רגשות אשם אמונה עצמית
שכנוע / מכירות: שכנוע - ראשי איך לשכנע מישהו - כל הנושאים שכנוע לשכנע לקוחות מוצר למכור מכירות לקרוא מחשבות מניפולציות התנגדויות מכירה למכור מוצר יקר לשתול מחשבות להשפיע רטוריקה לגרום ללקוח הזדהות אנשי מכירות שכנוע עצמי דיבייטינג סוגסטיות לשכנע בחורות לשכנע ילדים התניה ראפור Nlp
ניהול למנהלים: ניהול למנהלים - כל הנושאים ניהול עובדים ניהול עובדים לשכנע עובדים לפטר עובדים משכורת לקוחות לשכנע לקוחות לסגור עסקה מוצרים לתמחר עסקים הקמת עסק לראיין ולהתראיין קריירה יעוץ פוליטי יעוץ תקשורתי ניהול משא ומתן קבלת החלטות - ראשי החלטות ולהחליט - כל הנושאים איך לקבל החלטה
יום יומי: התמודדות / להתמודד - כל הנושאים רגשות / תחושות - כל הנושאים להרגיש טוב / להרגיש רע - כל הנושאים רגשות הרגלים שינוי התנהגות שינוי הרגלים שינוי חשיבה אובססיות התמכרויות גמילה מחשבות טורדניות עישון - כל הנושאים עישון דיאטה ספורט תזונה בריאות התמכרות למין Ocd טורדנות כפייתיות דחיינות עצלנות שעמום סמים - כל הנושאים סמים ייאוש כעס לחץ מתח נפשי עצבנות דיכאון התאבדות אובדנות בדידות בעיות התמודדות כאבים אובדן התמודדות עם בעיות עצבות שליליות חשיבה שלילית ביקורת החלטות איך להחליט
חינוך ילדים והורות: חינוך ילדים - ראשי הדרכת הורים הורים יחסי הורים וילדים לחנך ילדים לשכנע ילדים להביא ילדים ילדים מתבגרים הפרעות קשב וריכוז של ילדים התנהגות של ילדים ענישה אלימות ילדים חרדות ילדים אוטיזם
אושר חיוביות ואהבה: אושר - ראשי חשיבה חיובית - ראשי אהבה - ראשי אהבה והתאהבות - כל הנושאים שמחה אושר להיות מאושר הנאה חיוביות חשיבה חיובית אהבה לאהוב אהבה עצמית התאהבות לגרום למישהו לאהוב אותך להתאהב להפסיק לאהוב החזרת אהבה
הפרעות נפשיות: הפרעות נפשיות - כל הנושאים הפרעות נפשיות פסיכיאטריה מחלות נפש פסיכוזה סכיזופרניה הפרעת אישיות טראומה פוסט טראומה אוטיזם טיפול תרופתי כדורים אישיות גבולית פיצול אישיות דה פרסונליזציה דיסוציאציה שמיעת קולות קשב וריכוז מאניה דיפרסיה ניתוקים פרנויות משוגע שיגעון גדלות הפרעת...
רוחניות ומודעות: רוחניות ומודעות - ראשי רוחניות מודעות עצמית הארה הארה רוחנית מורים רוחניים מורה רוחני תת מודע חומריות גשמיות חיפוש רוחני משמעות החיים - ראשי משמעות החיים מטרת החיים משחק החיים תכלית החיים צמחונות
התפתחות והצלחה: הצלחה - ראשי הצלחה / להצליח - כל הנושאים לפתח את השכל התפתחות אישית מוטיבציה כישלון מטרות הצלחה להצליח התמדה השגת מטרות יצירתיות לפתח שיחה תקשורת בין אישית
כסף ולהתעשר: כסף - ראשי כסף - כל הנושאים כסף אושר וכסף לעשות כסף להתעשר כסף בקלות להרוויח שוק ההון בחירת קריירה
סודות החיים: אלוהים - ראשי בריאת העולם - ראשי בחירה חופשית - ראשי להיות אלוהים - ראשי אלוהים - כל הנושאים בחירה - כל הנושאים אלוהים להיות אלוהים האם יש אלוהים מי ברא את אלוהים בריאת העולם המפץ הגדול פיזיקה החושים מי ברא את העולם יקומים מקבילים בחירה חופשית האם יש בחירה דטרמיניזם הספר להיות אלוהים מה זה להיות אלוהים
מושגים כללי: מילון מושגים מחשבות - כל הנושאים רצונות - כל הנושאים אין הבדל בין יש לאין מהות מהות וצורה מחוייב ואפשרי הנחות יסוד להטיל ספק אחדות ונפרדות אחדות שקרית שלמות אין סוף זמן ומקום הרצון שורש הרצון הכל אחד חסרונות ויתרונות מוחלטות צמצום פרדוקס קבלה מחוייב המציאות אפשרי המציאות עובדה ופירוש סיבה ותוצאה סיבתיות אקראיות ניתוח סיבתיות לוגיקה אמת שקר להיצמד לאמת אמת מוחלטת אובייקטיביות וודאות מציאות אחדות נפרדות טוב ורע יש ואין הפכים פוטנציאל
יהדות ודת: דת ויהדות - ראשי יהדות שמירת מצוות שכר ועונש חזרה בתשובה חזרה בשאלה דתיים אמונה באלוהים אתאיזם אמיתות התורה תורה מול מדע מי כתב את התורה
רבי נחמן וברסלב: רבי נחמן מברסלב ליקוטי מוהרן סיפורי מעשיות ברסלב
שיטות טיפול: טיפול - כל הנושאים טיפול cbt טיפול nlp טיפול ocd טיפול בדמיון מודרך טיפול בהיפנוזה טיפול בהצפה טיפול בחשיפה טיפול דינמי טיפול היפנוטי טיפול הכרתי טיפול התנהגותי טיפול נפשי טיפול עצמי טיפול פסיכדלי טיפול פסיכולוגי טיפול פסיכותרפי טיפול פסיכיאטרי טיפול קוגניטיבי טיפול קצר מועד טיפול רגשי טיפול שכלי טיפול תרופתי Nlp אימון אישי תת מודע גישור הילד הפנימי חשיבה חיובית ביירון קייטי האופונופונו טיפול זוגי פסיכולוגיה פסיכיאטרים היפנוזה מיסטיקה גרפולוגיה אסטרולוגיה תקשור נומרולוגיה סיינטולוגיה


נושאים מומלצים לעיונך...

הדף ב: Facebook      הקבוצה ב: Facebook
YouTube
בכל דבר ועניין, ניתן ליצור קשר בווצאפ 050-3331-331
 
‏אליעד כהן - להיות אלוהים - EIP.co.il‏
קבוצת פייסבוק · ‏1,712‏ חברים
הצטרף לקבוצה
 

קבל תכנים נוספים שיעניינו אותך...
האתר www.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא אימון אישי לעסקים, מטפל, מטפל קוגניטיבי התנהגותי, אימון אישי לבני נוער, מאמן אישי לילדים, אימון אישי לפרישה, מאמן למציאת עבודה, מאמן אישי קואצ'ינג, מטפל אישי ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה / ייעוץ טלפוני / הזמנת הספרים - חייג: 050-3331-331

© כל הזכויות שמורות לאתר www.EIP.co.il בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים, ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.

האתר נבנה על ידי אליעד כהן
דף זה הופיע ב 0.1563 שניות
עכשיו 22_09_2019 השעה 20:14:33
wesi1