הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ כאן

להצטרף לחברים באתר!
קבל ייעוץ בכל תחום!
ישירות מאליעד כהן!
אין בעיה! יש פתרון!
לקבלת ייעוץ חייג:
050-3331-331
הדף Facebook
הקבוצה Facebook
הדף Facebook
הקבוצה Facebook

דיונים גם בפייסבוק בקבוצה שלנו: וגם בדף שלנו:


מה דעתך ומה אתה חושב? תגובות / שאלות / הארות - זה המקום...

▲27 תגובות פורסמו:

תגובה 26 אתה כל כך צודק... הפרדוקס הוא שמי שגונב מליארדים מכספי אזרחים שכבר שילמו עליהם מיסים, גונב במחירי המזון ועוד הוא ל א יסבול מנידוי.. אלא מעריצים את כוחם של הגנבים האלה והם מקבלים כבוד מלכים ואילו מי שלוקח מהגנבים (זו ההגדרה הנכונה) ה ו א יסבול מנידוי... אז פשוט לשים קצוץ ולתבוע את הצדק שלך ע ד ה ס וף... והאמת שכולם חושבים כך אבל לא מעיזים לחיות את האמת ולמה כ י ה ם שפנים / פחדנים ממה יגידו עליהם... ובגלל שלא יהיו מקובלים בחברה!

האמת שלי היא שאם כולם שמים יד בכיס שלי ולוקחים כספים שלא מגיעים להם בכל מיני תחבולות שהופכות אותם לחוקיות גם אני צריך לקחת מאלה שלקחו ממני מצד שני לעזור לאנשים שזקוקים לעזרה, אבל אנשים שחושבים כך ונתפסים מוקצים מבחינת חברתית, אז לפי המאמר כאן האדם צריך ללכת עם האמת שלו עד הסוף למרות שיסבול מנידוי...

הוא היה איש חכם מאד, אם היה. יש כמה אנשים שמטילים ספק בקיומו ההיסטורי, כולל הוא עצמו. (-:

הוא אמר: "אנחנו נאחזים בנקודת - הראות שלנו, כאילו הכל תלוי בה. ועדיין, לדעות שלנו אין כל קביעות. כמו סתיו וכמו חורף, הן חולפות בהדרגה".

: ) כן

"אילו ידעה העז שהיא עז, היו רגליה מסתבכות זו בזו. אילו ידע הדג שהוא דג, היה שוקע למעמקי הנהר כגוש עופרת. העז, הדג, ההר והנהר יודעים עצמם בידיעה שאינה יודעת. רק האדם מנסה ל"דעת" בידיעה היודעת. על כן אין האדם מצליח להיות אדם כשם שהעז היא עז, הדג הוא דג, ההר הוא הר, והנהר - נהר". (יואל הופמן)

אתגר, התכוונת אולי לצ'ואנג טסה?

אתגר, השתמשתי במילים שלך כשכתבתי מצילה (-:

חחח את לא יודעת שאנחנו הצרה של עצמנו? החיפוש הרוחני שלך הוא להיפטר מהעצמי שלך שעושה לך בעיות (-:

הוא לא נותן לך להיפתח לכל הכיוונים (-:

והיא לא מצילה אותי - היא מרחיבה אותי - כי החיים כוללים הכל - ואם אני לא מקבל חלק מהחיים - הוא גם לא מקבל אותי: )

מצחיק אתגר, בדיוק נפל לי האסימון לגבי מה שכתבת מקודם. תתקן אותי אם אני טועה, התכוונת שכל עוד אני נמצאת באמת יחסית, אז האמת שלי נמצאת בסכנה, כיוון שיש עוד אמיתות יחסיות שיכולות לבטל אותן. אבל אם הגעתי לאמת המוחלטת אז היא כוללת בתוכה את כל האמיתות האחרות ולכן היא מצילה אותי כיוון שהיא מראה לי שהאמת המוחלטת היא אחת, ואז באמת אין במי או במה להילחם.

אז האמת המוחלטת מצילה אותך בעצם מעצמך ומהאמת היחסית שלך (-:

מה פתאום פולי. ניכולת שלי לראות את האמת נותנת לי לחוות הרבה אמיתות. אני יכול להיתחבר להרבה מימדים כי האמת שלי אינה כפופה רק למימד אחד. כך שלמעשה האמת הכי גדולה היא האמת הכי מפוצלת. כי היא מתאימה את עצמה לכל שניה ושניה. היא יכולה להיתחבר לצדיק, ויכולה להיתחבר לחוטא - כי היא לא צדיקה ולא חוטאת. עכשיו לגבי להסוות את האמת - אתה לא מסווה אותה - כמו שזיקית האמת שלה שבכל מקום היא מקבלת את הצבע שלו - היא לא שקרנית - היא מתמזגת בטבע איפה שהוא נמצא והופכת להיות כמוהו. לכן היא שורדת. אחרת טורפים היו מזהים אותה וטורפים אותה. היא נותנת תרופה למכה.

נגיד ואת בסביבה של פאנטים ערבים - או יהודים לא משנה - היכולת שלך לראות את האמת - שהם פאנטים ויהרגו אותך אם דעתך תיהיה שונה משלהם - מצילה אותך. את מבינה שהאמת שלך אין לה ערך כאן - כי היא לא תתקבל - ולכן האמת הזו שהיא צופה את הנולד - היא חוכמה. אם היא לא צופה את הנולד ואומרת כל דבר - היא טיפשות.

אתגר, היכולת שלך לראות את האמת מצילה אותך כתבת. ממי או ממה היא מצילה אותך. למה להסוות את האמת? בפני מי צינג צונג שלך עמד בסכנה, כל מה שכתבת מפוצל לחלוטין.

אתגר, קראתי את מה שכתבת, עוד לא ממש הצלחתי לבטל את השכל שלי ברמה כזו שאוכל להבין אותך. כנראה שלא סתם קוראים לך אתגר (-:

מבחינתי הפנימי והעמוק ביותר אינו שונה מהחיצוני במובן "אחד".

ובמובן נוסף יש הבדל בין החיצוני לעמוק הפנימי.

אך מצד האמת השלם, אין הבדל בכך שיש הבדל...

אין שאלה, רק כל אחד בנפרד מהיכן הוא ברגע נתון מתייחס למה שעמוק ומה שחיצוני, זה לא מוחלט ולא יהיה מוחלט בשום צורה או אופן מוגדר, לכן הכל גם נכון (-:

יש טענה שרבי נחמן ידע את האמת של העולם הזה.. ושהוא הסוואה (אשמח לתיקון למילה) את עצמו בתוך הקהילה הדתית...

ענבל, אני ראשון ואני אחרון, לכן התהליך הוא דו כיווני, בהתחלה האחד התפצל לשניים והשתלשל עד לאינסוף, ולאחר מכן אינסוף הצורות מתחברות וחוזרות לאחד, עד האינסוף שהוא האחד הכולל. כמובן שזה דומה להיווצרות הגוף, שבו תא אחד מתפצל לשתיים ושתיים לארבע וכו... אבל עדיין הגוף הוא אחד, ובכל תא נמצא הד. נ. א. של הגוף כולו

בחויה שלנו הנפרדות היא תמיד של שניים, והחיבור הוא מבלי שאחד יבטל את השני, אלא מתוך האחד שכולל את שני הנפרדים. או אם תרצי המשותף נמצא במקום עמוק יותר, פנימי יותר..

אני שמעתי על אחד - צ'ונג צו' - שהגיע לאמת. אבל הוא תמיד הסתתר. לא נתן לאף אחד לשים עליו חותם שיש לו אמת. כי הוא אומר שברגע שיודעים שיש לך משהו אתה בסכנה. יהיו כאלה שיארבו לך. המשמעות היא שגם אתה נמצא במצב שיודע אמת מהי - אתה יכול להישתמש בה - ולפעמים אתה תצטרך לומר מה שאתה רואה - ולפעמים לא תצטרך לומר מה שאתה רואה אלא להיתמזג במה שיש. כמו פליט שיודע שאם הקבוצה שבה הוא נמצא יגלו מי הוא באמת - אז יהרגו אותו. הוא צריך לדעת להסוות. אם יש לך אמת - אך אתה לא בוחר אם לומר אותה או לא - זועדיין לא אמת אבסולוטית כי היא באמת רק צד אחד. פרספקטיבה אחת. אך אם אתה רואה את האמת מכל ההיבטים - אז גם כל האפשרויות לפעולה פתוחות וכל אפשרות שתבחר תיהיה טובה. כי היכולת שלך לראות את האמת - מצילה אותך. ואם היא אינה מצילה אותך - לרוב זו אמת יחסית. אמת מהצדשלך בלבד.

אותו ה"אחד" מתפצל לשני אחדים=שניים, אותם שניים, מתפצלים לעוד שניים וכן הלאה, ועדיין כל אחד הוא גם עולם ומלואו.

יש אחד שכולל בתוכו גם את הנפרדות, וגם את האחד. ההתפצלות הראשונית היא שניים בלבד, אני ואת, אני והמציאות, את או המציאות היא עזר כנגדי, מצד אחד את עומדת מולי עצמאית ונפרדת ממני, ומצד שני את משלימה אותי וזה רק מתוך האחד הכולל יכול לקרות.

כיוון שהם בודקים את הדברים מהמקום של עולם יחסי, ולא טוענים שמה שגילו זה מוחלט, ולכן כל גילוי תמיד יהיה ניתן להפריכו ולטעון עליו טיעונים שונים.

הדבר הוא פשוט לדעתי, בעולם היחסי, תמיד יש שקר כלשהו שלאחר זו תהיה אמת, וזה רק יחסי.

במקום של אין מקום "הוויה" אם תרצי להגדירו כך - כיוון שאין כלל להגדיר את ה"אחד" שהווה את כל הצורות.

- זה פשוט, אם אני מגדירה את האחד מול משהו, מול מישהו, אז "הוא" כבר לא "אחד" אלא שניים, ואז אין משמעות למילה אחד ואז תתכן בגידה כביכול.

אבל אם מתכוונים לאחד כולל כל המקיפים כולל הממלא, אין מי שיבגוד.

רק להבין שמפרספקטיבה מסויימת יש בגידה, ומנוספת אין דבר כזה ועוד אחת, יש ואין זה אחד, ועכשיו כל אחד לפי נקודת החוויה שנובעת ממנו כל רגע מחדש.

ככל שאנו מגדירות, זה גם נכון וגם לא נכון, על כל תיאוריה או רעיון יהיו היבטים נוספים.

האחד יכול לבגוד בעצמו, ולחיות בשקר. תחשבי לדוגמא על רוב המדענים המוערכים מאד עד כמה הם שקרנים וחוטאים לאמת. המדע עצמו הוכיח כי אין דבר כזה מציאות אוביקטיבית, המדע עצמו הוכיח שאנו משנים את המציאות רק בעצם ההתבוננות שלנו... אז למה הם לא סוגרים את הבסטה? למה הם ממשיכים לחקור בשיטות הישנות, ואף משכללים את השקר?

נכון, על כן אם אדם תופש את המציאות רק מזווית אחת כאילו זו ה"אמת", אז זו רק האמת שלו, הווה אומר אמת יחסית.

אבל המציאות היא כל ההיבטים והצורות והרעיונות, וכן אתה אחד איתה / את כצורה, גם אחת עם המציאות ביודעך את הוויה, ובידיעה הזו אין לבגוד (למרות שזה פראדוקס) כיוון שזו בגידה בעצמך.

- ניתן לשאול מה זו בכלל בוגד, האם יש במי לבגוד מצד המהות!

- בפרספקטיבה של עולם סיבה תוצאה, יש בגידות כל אחד לתפישתו מהי בגידה.

אצל "הוויה" אין מושג בגידה, כי האחד במי יבגוד?

המציאות כפי שאתה רואה אותה היא רק אפשרות אחת מיני רבות, היא רק צורה אחת הבאה לידי ביטוי, צורה אתה יכול לשנות, הויה לא משתנה (אני הויה לא שניתי), ולכן אתה יכול לכפור בכל רגע במציאות אותה אתה רואה, אך בעצמך, בכופר, אל תבגוד.

בנוסף, באומרך "שדים" שלא באמת קיימים, זה המציאות שלך כפי שאת רואה אותה, זאת לא האמת האבסולוטית, אין לך שום דרך לשפוט את תפיסתו של אדם, עד שלא תיכנסי לנעליו.

השאלה אם מבדילים את המציאות מעצמך

המציאות היא כפי שאתה "עצמך" תופס אותה

על כן בגידה בעצמך שווה גם לבגידה במציאות ולהפך מן הסתם.

החשוב אולי ביותר לדעתי, זה לדעת את ה"אמת" את המציאות כפי מה שהיא, להסתנכרן מתוך הבנה פנימית עם המציאות ולא להילחם במציאות או בעצמך, או ב"שדים" שלא באמת קיימים.

זוהי הבגידה האמיתית, הבגידה בעצמך.

ורבים בגדו בעצמם וויתרו על האמת בשל רצון לכבוד, הכרה, הערצה, כסף, שליטה.

אין לדיין אלא מה שעיניו רואות.

אתה יכול לכפור במציאות, אך איך אפשר לכפור בעצמך?

רבים שילמו בחייהם על ה"אמת"..

תחשבו על גלליאו, כמה אהבה אמיתית הוא חש לעצמו, שהיה מוכן לכפור בכל המציאות ולהישאר נאמן לאמת, על אף שזה עלה לו בחייו.

כמה אמונה בעצמו, במה שהוא רואה, נדרש לכך.

סיפור שכתבתי בהשראת שיר של לאונרד כהן

הם לובשים מדים ונפרדים מביתם, ממולדתם ומהוריהם. בטוחים בעצמם, הם התאמנו שנים רבות, מטרתם היא מטרה נעלה, אנשים ישרים, לוחמי צדק, מחפשי אמת. ביניהם שוררת אהבת אחים...

וגם הוא לובש מדים, חוגר את נשקו, התרגשות ויראה של כבוד אוחזת בו, הוא לא יכול היה לחלום שיום יבוא ומסביבו יהיו אנשים כל כך גדולים ואהובים, אנשי אמת.

והם יוצאים אל המסע, דרך ארוכה עוד לפניהם עד יעמדו ברגע האמת, בקרב האחרון...

ואחר ימים רבים הם מגיעים אל מקום אגם יפה עם עצי פרי מסביב, והם עוצרים שם למנוחה, ומקימים אוהלים לשינה.

ובלילה שכולם נרדמים הוא נשאר ער, והנה רואה באגם ברבור לבן יפהפה, אהבה מציפה אותו אל הברבור השט באגם, ליבו שר אליו, אווה אותו ואחד עימו.

ובבוקר הוא נפרד מחבריו, הוא יקרא בוגד בפיהם לעולמי עד בשל נטישתו, והם ימשיכו להילחם ולחפש צדק ואמת.

ולאחר שכולם נסתלקו, וערפל כיסה את האגם, והנה עולה ונישא מתוך האגם אור גדול ונורא המאיר את העולם מסופו עד סופו, והנה הוא ברבור המצטרף אל אהובתו.

סוף.

והסיפור בא ללמד, כי אף אם נראה שבבחירתך אתה בוגד וכופר באחרים ובקרובים לך, תשאר נאמן לעצמך.

מיג'ור טום, ספינת האם קוראת לך (-:


מה דעתך ומה אתה חושב? תגובות / שאלות / הארות - זה המקום...


קבל את הספרים המומלצים עבורך שיביאו גם לך הצלחה ואושר אמיתיים בכל תחומי החיים!
לזמן מוגבל!   1 ספר 125 ש"ח   2 ספרים 200 ש"ח   4 הספרים 250 ש"ח   050-3331-331
שקט נפשי אמיתי - הספר על: איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? דיכאון? איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? איך להתמודד עם בדידות? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? איך להתמודד עם לחץ? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? כעס ועצבים? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? איך להשיג איזון נפשי? איך להתמודד עם אכזבות? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? איך להתמודד עם ocd / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית? איך להתמודד עם עצבות? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש ועוד...

הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך להצליח בזוגיות? איך לחנך ילדים? איך להיות מאושר ושמח? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך למצוא זוגיות? איך לנהל את הזמן? איך לפתח יכולות חשיבה? איך להצליח בראיון עבודה? איך להיגמל מהימורים? איך לא להישחק בעבודה? איך לשפר את הזיכרון? איך לעשות יותר כסף? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך לשנות תכונות אופי? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך להאמין בעצמך? איך ליצור אהבה? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך להעריך את עצמך? איך לשתול מחשבות? איך למכור מוצר ללקוחות? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך להעביר ביקורת בונה? איך להשיג ביטחון עצמי? איך לקבל החלטות? איך להתמודד עם גירושין? איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך לפרש חלומות ועוד...

להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: האם יש הבדל בין חלום למציאות? בשביל מה לחיות? מה המשמעות של החיים? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה? האם הכל אפשרי? איך להנות בחיים? מי ברא את אלוהים? האם יש אמת מוחלטת? איך להיות מאושר? איך נוצר העולם? למה העולם קיים? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? איך להיות הכי חכם בעולם? למה יש רע בעולם? האם אפשר לדעת הכל? למה יש רע וסבל בעולם? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? מה יש מעבר לזמן ולמקום? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? איך נוצר העולם? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? מהי תכלית ומשמעות החיים? האם לדומם יש תודעה? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? אולי אנחנו במטריקס? האם יש משמעות לחיים? האם יש בחירה חופשית? האם יש או אין אלוהים? למה לא להתאבד? האם המציאות היא טובה או רעה? האם באמת הכל לטובה ועוד...

לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?

זוגיות ומערכות יחסים: זוגיות - ראשי זוגיות - כל הנושאים בגידות - כל הנושאים זוגיות טיפול זוגי בעיות בזוגיות גירושים להתגרש לגרום לבחורה פרידה לשכוח מישהו בגידות אחרי בגידה אקסים - כל הנושאים אקסים והחזרת אהבה - ראשי לגרום למישהו לאהוב אותך להתחיל עם בחורה פחד גישה דייטים למצוא זוגיות התאמה זוגית סקס מיניות חשק מיני משיכה פורנו התמכרות למין גמילה מסקס זהות מינית נטייה מינית הומוסקסואליות טרנסקסואליות טיפולי המרה א מיניות
חרדות ופחדים: חרדות ודיכאון - ראשי חרדות / פחדים - כל הנושאים חרדות פחדים פוביות פרנויה התקף חרדה תרופות נגד חרדה פחד קהל חרדת בחינות פחד מדחייה חרדת מוות פחד למות פחד מנטישה חרדה חברתית חרדה דתית פחד גישה פחד להתחיל עם בחורה פחד מכישלון
ביטחון הערכה ואהבה עצמית: ביטחון והערכה - ראשי אהבה עצמית הערכה עצמית ביטחון עצמי כעס עצמי שנאה עצמית קבלה עצמית אמונה עצמית ביישנות רגשות אשם אמונה עצמית
שכנוע / מכירות: שכנוע - ראשי איך לשכנע מישהו - כל הנושאים שכנוע לשכנע לקוחות מוצר למכור מכירות לקרוא מחשבות מניפולציות התנגדויות מכירה למכור מוצר יקר לשתול מחשבות להשפיע רטוריקה לגרום ללקוח הזדהות אנשי מכירות שכנוע עצמי דיבייטינג סוגסטיות לשכנע בחורות לשכנע ילדים התניה ראפור Nlp
ניהול למנהלים: ניהול למנהלים - כל הנושאים ניהול עובדים ניהול עובדים לשכנע עובדים לפטר עובדים משכורת לקוחות לשכנע לקוחות לסגור עסקה מוצרים לתמחר עסקים הקמת עסק לראיין ולהתראיין קריירה יעוץ פוליטי יעוץ תקשורתי ניהול משא ומתן קבלת החלטות - ראשי החלטות ולהחליט - כל הנושאים איך לקבל החלטה
יום יומי: התמודדות / להתמודד - כל הנושאים רגשות / תחושות - כל הנושאים להרגיש טוב / להרגיש רע - כל הנושאים רגשות הרגלים שינוי התנהגות שינוי הרגלים שינוי חשיבה אובססיות התמכרויות גמילה מחשבות טורדניות עישון - כל הנושאים עישון דיאטה ספורט תזונה בריאות התמכרות למין Ocd טורדנות כפייתיות דחיינות עצלנות שעמום סמים - כל הנושאים סמים ייאוש כעס לחץ מתח נפשי עצבנות דיכאון התאבדות אובדנות בדידות בעיות התמודדות כאבים אובדן התמודדות עם בעיות עצבות שליליות חשיבה שלילית ביקורת החלטות איך להחליט
חינוך ילדים והורות: חינוך ילדים - ראשי הדרכת הורים הורים יחסי הורים וילדים לחנך ילדים לשכנע ילדים להביא ילדים ילדים מתבגרים הפרעות קשב וריכוז של ילדים התנהגות של ילדים ענישה אלימות ילדים חרדות ילדים אוטיזם
אושר חיוביות ואהבה: אושר - ראשי חשיבה חיובית - ראשי אהבה - ראשי אהבה והתאהבות - כל הנושאים שמחה אושר להיות מאושר הנאה חיוביות חשיבה חיובית אהבה לאהוב אהבה עצמית התאהבות לגרום למישהו לאהוב אותך להתאהב להפסיק לאהוב החזרת אהבה
הפרעות נפשיות: הפרעות נפשיות - כל הנושאים הפרעות נפשיות פסיכיאטריה מחלות נפש פסיכוזה סכיזופרניה הפרעת אישיות טראומה פוסט טראומה אוטיזם טיפול תרופתי כדורים אישיות גבולית פיצול אישיות דה פרסונליזציה דיסוציאציה שמיעת קולות קשב וריכוז מאניה דיפרסיה ניתוקים פרנויות משוגע שיגעון גדלות הפרעת...
רוחניות ומודעות: רוחניות ומודעות - ראשי רוחניות מודעות עצמית הארה הארה רוחנית מורים רוחניים מורה רוחני תת מודע חומריות גשמיות חיפוש רוחני משמעות החיים - ראשי משמעות החיים מטרת החיים משחק החיים תכלית החיים צמחונות
התפתחות והצלחה: הצלחה - ראשי הצלחה / להצליח - כל הנושאים לפתח את השכל התפתחות אישית מוטיבציה כישלון מטרות הצלחה להצליח התמדה השגת מטרות יצירתיות לפתח שיחה תקשורת בין אישית
כסף ולהתעשר: כסף - ראשי כסף - כל הנושאים כסף אושר וכסף לעשות כסף להתעשר כסף בקלות להרוויח שוק ההון בחירת קריירה
סודות החיים: אלוהים - ראשי בריאת העולם - ראשי בחירה חופשית - ראשי להיות אלוהים - ראשי אלוהים - כל הנושאים בחירה - כל הנושאים אלוהים להיות אלוהים האם יש אלוהים מי ברא את אלוהים בריאת העולם המפץ הגדול פיזיקה החושים מי ברא את העולם יקומים מקבילים בחירה חופשית האם יש בחירה דטרמיניזם הספר להיות אלוהים מה זה להיות אלוהים
מושגים כללי: מילון מושגים מחשבות - כל הנושאים רצונות - כל הנושאים אין הבדל בין יש לאין מהות מהות וצורה מחוייב ואפשרי הנחות יסוד להטיל ספק אחדות ונפרדות אחדות שקרית שלמות אין סוף זמן ומקום הרצון שורש הרצון הכל אחד חסרונות ויתרונות מוחלטות צמצום פרדוקס קבלה מחוייב המציאות אפשרי המציאות עובדה ופירוש סיבה ותוצאה סיבתיות אקראיות ניתוח סיבתיות לוגיקה אמת שקר להיצמד לאמת אמת מוחלטת אובייקטיביות וודאות מציאות אחדות נפרדות טוב ורע יש ואין הפכים פוטנציאל
יהדות ודת: דת ויהדות - ראשי יהדות שמירת מצוות שכר ועונש חזרה בתשובה חזרה בשאלה דתיים אמונה באלוהים אתאיזם אמיתות התורה תורה מול מדע מי כתב את התורה
רבי נחמן וברסלב: רבי נחמן מברסלב ליקוטי מוהרן סיפורי מעשיות ברסלב
שיטות טיפול: טיפול - כל הנושאים טיפול cbt טיפול nlp טיפול ocd טיפול בדמיון מודרך טיפול בהיפנוזה טיפול בהצפה טיפול בחשיפה טיפול דינמי טיפול היפנוטי טיפול הכרתי טיפול התנהגותי טיפול נפשי טיפול עצמי טיפול פסיכדלי טיפול פסיכולוגי טיפול פסיכותרפי טיפול פסיכיאטרי טיפול קוגניטיבי טיפול קצר מועד טיפול רגשי טיפול שכלי טיפול תרופתי Nlp אימון אישי תת מודע גישור הילד הפנימי חשיבה חיובית ביירון קייטי האופונופונו טיפול זוגי פסיכולוגיה פסיכיאטרים היפנוזה מיסטיקה גרפולוגיה אסטרולוגיה תקשור נומרולוגיה סיינטולוגיה


נושאים מומלצים לעיונך...

הדף ב: Facebook      הקבוצה ב: Facebook
YouTube
בכל דבר ועניין, ניתן ליצור קשר בווצאפ 050-3331-331
 
‏אליעד כהן - להיות אלוהים - EIP.co.il‏
קבוצת פייסבוק · ‏1,712‏ חברים
הצטרף לקבוצה
 

קבל תכנים נוספים שיעניינו אותך...
האתר www.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא מאמן אישי לבני נוער, מאמן לכלכלת המשפחה, פסיכותרפיסט, מאמן משפחתי, טיפול נפשי, אימון אישי להפרעות קשב, פסיכותרפיה הוליסטית, ייעוץ נפשי מומלץ, מאמן אישי מומלץ ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה / ייעוץ טלפוני / הזמנת הספרים - חייג: 050-3331-331

© כל הזכויות שמורות לאתר www.EIP.co.il בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים, ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.

האתר נבנה על ידי אליעד כהן
דף זה הופיע ב 0.0938 שניות
עכשיו 19_09_2019 השעה 07:12:53
wesi1