הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ כאן

להצטרף לחברים באתר!
קבל ייעוץ בכל תחום!
ישירות מאליעד כהן!
אין בעיה! יש פתרון!
לקבלת ייעוץ חייג:
050-3331-331
הדף Facebook
הקבוצה Facebook
הדף Facebook
הקבוצה Facebook

דיונים גם בפייסבוק בקבוצה שלנו: וגם בדף שלנו:


מה דעתך ומה אתה חושב? תגובות / שאלות / הארות - זה המקום...

▲18 תגובות פורסמו:

ויולט, לפי איך שתיארת את הנשים שמבינות עיניין, זה נשמע שדווקא הן הציידות... האם המציאות הזאת של ציידים וציידות מחוייב? אנחנו בני אדם לא ארוחת ערב. מה לגבי יחסים כנים ואמיתיים, מבלי הרצון ל"צוד" את בן המין השני, אלא לאהוב אותו? גם אם זה לא מחוייב ליחסים ארוכי טווח..

אני אתן את אחת ההנחות שלי לגבי התופעה.. גברים הם ציידים במהותם. גברים הם טיפוסים תחרותיים... אוהבים לתקן.. לפתור בעיות ולמצוא פתרונות. עבור נשים מסויימות, המטרה הסופית של כל מערכת יחסים היא סוג של התחייבות, בעוד בשביל הגברים, הדבר החשוב ביותר היא הדרך לשם ולא המטרה לכשעצמה. ישנה אישה שיודעת שכאשר הגבר רוצה משהו.. הוא יילך על זה עד הסוף.. ואם הוא לא מצליח.. הוא רק ירצה בזה יותר.. ולכן יש נשים שמכירות את השפה ויודעות מה מכבה או מדליק את כפתור התשוקה. ישנם נשים שמכבות את זה כבר מההתחלה.. כך שאין ממש לאין ללכת וזה לא מחייב ממש אך הן מתמסרות מהר מדי ואז כל יצר הכיבוש או החיזור ממש מתקצר ובשביל הרבה גברים - אם הסקס זמין מדי, הוא גם לא משהו ששווה לחכות עבורו. אך יש נשים ואני מניחה שיש בזה אלמנט ארכיטיפי אבולציוני שבאמת רוצה להבטיח שאם יהיה סקס אז יהיה כאשר יש אולי קורטוב של ביטחון בתוכו שיכול להוות סוג של נחמה... גם אם זו אשלייה אחת גדולה...

משהו שקשור למה שפולי כתבה 'ולפעמים זה פשוט משהו באינטראקציה בינך לבינה שלא עובד' ולמה שלירן וייזמן כתב 'אך הבשורה הטובה היא שגם את זה ניתן לעקוף בצורה מניפולטיבית מעט':

כשאישה מרגישה שהיא 'צריכה לחכות' וגבר עוקף את זה באופן מניפולטיבי או מנסה לעקוף את זה באופן מניפולטיבי, לרוב זה רק מבשר את סיום הקשר ביניהם, גם אם הם ייכנסו למיטה או אפילו יתחתנו (-:

אף אישה לא אוהבת להיות מובלת בדרך מניפולטיבית. כן נשים, במיוחד הנשיות שבהן, ישמחו להובלה גברית, אבל לא למניפולציה.

הצורך להפעיל מניפולציה מול האישה, בעיקר אם זה לא הרגל לך, מראה על אי - הבנה בסיסית מסויימת בינך לבינה, וייתכן מאד שעל חוסר ההתאמה עליו פולי דיברה.

חוץ מזה, אפשר לתגל טאנארה בחודש הזה, להיות גבר ולהתאפק: - 9

אני חושב שיש איזה מנגנון הגנה אצל הנשים (אבולוציוני) שמונע מהן לעשות סקס כל עוד הן לא מרגישות סוג מסויים של בטחון, הסיבה לכך לדעתי היא עקב האפשרות שלהן להכנס להריון (בתת מודע) אפילו שהן ברציונאל הן יודעות שהן לא יכנסו. כלומר אתה מתעסק פה עם עניין אבולוציוני, אך הבשורה הטובה היא שגם את זה ניתן לעקוף בצורה מוניפולטיבית מעט, יש בזה יתרונות וחסרונות.

ולפעמים זה פשוט משהו באינטרקציה בינך לבינה שלא עובד, למרות שיכול להיות ששניכם כנפרדים מושלמים. זה כמו פנים של מישהו שאם תסתכל רק על העיניים או רק על האף, אז זה מושלם, אבל משהו בהופעה של שניהם יחד הופך אותו למכוער.. וההיפך, פנים יפות מאד, כאשר אתה מסתכל בכללות, אבל כשאתה מסתכל בנפרד אז האף קצת עקום, והעניים טיפה פוזלות (-:

לגבי השאלה, מה הקטע של הלא - מתמסרת, אז אני מסכימה עם פולי. זה מורכב ואין לדעת. בכל זאת: הנה עובדה: מין זה לא ה - דבר שהכי מעניין אותה. כרגע - איתך. עובדה.

(לא בטוח שהיא סובלת, כמוך, מהחלקיות. ואולי כן - אבל משהו אחר משפיע עליה חזק יותר).

כיוונים: היא נהנית יותר מהפינוק והאינטימיות, מאשר מחדירה / גמירה. כרגע או באופן כללי. - היא לא בטוחה שהיא מעוניינת בך (בוחרת בך), והמין המלא מסמל לה בחירה. עדיין נעים לה להיות איתך באופן אחר. - היא חוששת מביקורת שלך או התרחקות שלך ממנה, מרגע ש"כבשת" אותה, ולכן נמנעת מלשכב איתך. בגלל משהו שאתה כביכול משדר. - יש לה הרגל כזה, של לשחק את המשחק הזה, בגלל ניסיון קודם עם גברים דביליים. - יש לה מועמדים נוספים על הפרק. - היא רק סיימה מערכת - יחסים, ומחפשת מענקים רגשיים, ופחות נכונה להתחייב, להתמסר. - יש לה בעייתיות רגשית סביב מין

וזו שמתמסרת מיד: אין לה בעיה סביב מיניות או: היא לא מקשרת יותר מידי בין מיניות לבין יחסים / היא בוחרת בך / היא אוהבת מין / בדיוק באת לה טוב / היא מאוהבת בך / היא 'מנצלת' אותך... העובדה היא שהיא שוכבת איתך במלאות, וזה עושה לך טוב / לא. ולדעתי, זה (בדרך - כלל) ממילא לא יגיד כלום על ההתאמה שלכם העתידית.

הי אורי, קודם - כל, אתה ממש משעשע (-: זה כיף. לגבי מה ששאלת, האם עדיף לך אישה מסוג 1 או 2? זה מזכיר לי דבריו של מטופל לשעבר, דו - מיני, שהיה במערכת - יחסים ארוכת - טווח עם חבר גבר. הוא התלונן כנגד ההיגיון של הוריו, שטענו, שאם הוא דו - מיני, אז הוא יכול, הרי, לבחור בבחירה היותר נכונה (אישה). והוא אמר - מה זה שייך? אני כרגע במערכת - יחסים איתו! כך, נראה לי, שאתה מנסה להכניס נשים ספציפיות לתוך משוואות, ואי - אפשר.

זה לא נכון לשאול - אישה מסוג 1 או 2? זה נכון לשאול - האם אני רוצה לחכות לדנה?

ולגבי העיניין של מין כבסיס לקשר בין הגבר לאישה, אני לא מסכימה איתך, זה נכון שבמובן מסויים זה מה שמבדיל בין בני זוג לסתם חברים. אבל בחיבור בין גבר לאשה יש כל כך הרבה יותר ממין. כמדומני ביון כתב מאמר הדן בבלבול השפות בין הגבר לאישה, לדבריו, גבר יפרש את דברי האישה לכיוון המיני בעוד האשה מדברת יותר מהכיוון הרגשי... גברים חושבים שאם הם שכבו עם האישה הם כבשו אותה, מהבחינה המינית הם צודקים, אבל ע"מ לכבוש אישה באמת ידרש קצת יותר מסקס טוב.

אורי שבת שלום, חשבתי על השאלות ששאלת, והאמת שאין לי תשובה. אני חושבת שבני אדם פועלים באופן לא רציונלי באופן כללי ונשים בפרט (-: אתה מנסה להבין את הנשים מתוך היגיון לינארי של סיבה ותוצאה, מתוך השכל שלך, לפחות מהצד השמאלי שלו, אצל נשים כל העיניים הרבה יותר מורכב, הקשרים בין האונה השמאלית הלוגית רציונלית לבין האונה הימנית היציריתית גדולים ורבים יותר, ולכן ע"מ להבין נשים אתה צריך להתבונן בהן מתוך תמונה שלמה, הוליסטית, אם תפריט לפרטים לא תבין לעולם את המניעים של האישה.

כמובן שיש אסטרטגות אפשריות נוספות - אולי האישה סוג - 2 לא שלמה ב 100% וממתינה שמה דעתה תשתנה לכאן או לכאן? אולי יש לה כמה מחזרים במקביל והיא מושכת זמן? אולי היא סדיסטית? - האם בכל האפשרויות הנ"ל עדיף אישה סוג - 1 שמקבלת אותי בשלמות, רק אותי וגם לא סדיסטית?

הבנת אותי

הבנתי אותך. מסכימה

שוש, טעות - תורת המשחקים זה לחיים. הטכניון ודומיו רק מסבירים. כמו שאלקטרונים זה בחיים ובטכניון מסביר אותם.

כן. עומד

שוש, בכל מקרה אישה סוג - 2 לא מוותרת על מין, אפילו מוכנה להתמזמז מעורטלת בהתלהבות רבה במשך שעות. כלומר האישיו הרגשי לא כל כך עומד לרועץ?

לא בהכרח הודו. פנימיות קשר אמת אמת

תורת המשחקים זה לטכניון

שוש, חברות ילדות? לתנועת הצופים?

נדמה לי שקובי דיבר רבות שבשורש הזוגיות זה מין.

מעבר למין - זה אשרם בהודו?

יש עוד סוגי נשים שמוכנות להתמסר רגשית לדברים שמעבר למין

שאלה מהנפרדות (גבר נפרד מבת זוג) -

* נתקלתי בנשים משני סוגים (לצורך הדיון) - הסוג האחד שמיד מתמסר עד הסוף, ללא דיחוי - הסוג השני - מוכנות להתמזמז עד המילימטר האחרון ואפילו עושות זאת בכישרון רב אך לא מוכנות ללכת עד הסוף (תורת הקוונטים?) מתוך עיקרון של לא להתמסר בפגישות / שבועות הראשונים.

* לכאורה בסוג השני יש קושי (ולא בגלל מה שאתם חושבים..). למה בכלל להתמזמז? זה רק מגרה בלי יכולת לסיים... ? אולי עדיף להעביר את החודש שלהם בשיחות בטלפון, בבית קפה וכו'? למה להתגרות ולסבול?

* נניח שהאישה מאד שווה (בסובייקט של הגבר) וכדאי לסבול ולהמתין - אך למה לסבול עוד יותר מהמגע הכמעט עד הסוף?

* ברור שאם האישה לא שווה המתנה ממושכת הרי חבל"ז. יש לעבור הלאה.

* אולי הגיוני להחזיק אישה לגיבוי (ידידה לתשמיש מזדמן) למצבים כאלו שתעזור לצלוח את החודש בקלילות?

* אולי דווקא האישה סוג - 1 - זו שמתמסרת מיד (בתקווה שרק לי ולא לכל דכפין) - היא רואה בי שאני שווה ולא מנסה לנקוט באסטרטגיה מעכבת - אולי יש להעדיף חיבור כזה?

* מה בכ"ז עומד בשורש האסטרטגיה של אישה סוג - 2 (תורת המשחקים) ? אמנם לדבריה יש גם עיקרון שלא קשור בכלום וגם "להכיר יותר טוב" (שתי טענות) אך האם יש כוונה (גם אם לא במודע) שמכוון את האסטרטגיה הזו - בהנחה שמה שאומרים זה לא בהכרח האמת או כל האמת? לדוגמה: אולי היא חוששת שיש בה פגמים (מי כבר מושלם..). שרק אם אעבור את תקופת ההסתגלות אתרגל אליהם? אולי היא חוששת מגברים שיש להם דפוס פעולה של מעבר מהיר מאישה לאישה ולדעתה מי שיהיה מוכן לעבור את התהליך שהגדירה - בכך בעצם יסוננו הגברים "הזריזים להחלפות"?


מה דעתך ומה אתה חושב? תגובות / שאלות / הארות - זה המקום...


קבל את הספרים המומלצים עבורך שיביאו גם לך הצלחה ואושר אמיתיים בכל תחומי החיים!
לזמן מוגבל!   1 ספר 125 ש"ח   2 ספרים 200 ש"ח   4 הספרים 250 ש"ח   050-3331-331
שקט נפשי אמיתי - הספר על: דיכאון? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? איך להתמודד עם לחץ? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? איך להתמודד עם עצבות? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? כעס ועצבים? איך להתמודד עם בדידות? איך להשיג איזון נפשי? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך להתמודד עם ocd / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית? איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? איך להתמודד עם אכזבות ועוד...

הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך לפתח יכולות חשיבה? איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך? איך להתמודד עם גירושין? איך לקבל החלטות? איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך לעשות יותר כסף? איך להיגמל מהימורים? איך לנהל את הזמן? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך להשיג ביטחון עצמי? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך לא להישחק בעבודה? איך להאמין בעצמך? איך למצוא זוגיות? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך להעביר ביקורת בונה? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך למכור מוצר ללקוחות? איך להצליח בראיון עבודה? איך לשנות תכונות אופי? איך להעריך את עצמך? איך לחנך ילדים? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך להיות מאושר ושמח? איך לשפר את הזיכרון? איך לפרש חלומות? איך ליצור אהבה? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך להצליח בזוגיות? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך לשתול מחשבות ועוד...

להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: האם יש משמעות לחיים? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? איך נוצר העולם? האם לדומם יש תודעה? האם יש בחירה חופשית? למה העולם קיים? האם באמת הכל לטובה? האם המציאות היא טובה או רעה? האם יש הבדל בין חלום למציאות? למה יש רע וסבל בעולם? מהי תכלית ומשמעות החיים? האם הכל אפשרי? מי ברא את אלוהים? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? האם אפשר לדעת הכל? האם יש אמת מוחלטת? איך להיות הכי חכם בעולם? מה יש מעבר לזמן ולמקום? בשביל מה לחיות? איך להנות בחיים? למה יש רע בעולם? למה לא להתאבד? מה המשמעות של החיים? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? אולי אנחנו במטריקס? איך להיות מאושר? האם יש או אין אלוהים? איך נוצר העולם ועוד...

לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?

זוגיות ומערכות יחסים: זוגיות - ראשי זוגיות - כל הנושאים בגידות - כל הנושאים זוגיות טיפול זוגי בעיות בזוגיות גירושים להתגרש לגרום לבחורה פרידה לשכוח מישהו בגידות אחרי בגידה אקסים - כל הנושאים אקסים והחזרת אהבה - ראשי לגרום למישהו לאהוב אותך להתחיל עם בחורה פחד גישה דייטים למצוא זוגיות התאמה זוגית סקס מיניות חשק מיני משיכה פורנו התמכרות למין גמילה מסקס זהות מינית נטייה מינית הומוסקסואליות טרנסקסואליות טיפולי המרה א מיניות
חרדות ופחדים: חרדות ודיכאון - ראשי חרדות / פחדים - כל הנושאים חרדות פחדים פוביות פרנויה התקף חרדה תרופות נגד חרדה פחד קהל חרדת בחינות פחד מדחייה חרדת מוות פחד למות פחד מנטישה חרדה חברתית חרדה דתית פחד גישה פחד להתחיל עם בחורה פחד מכישלון
ביטחון הערכה ואהבה עצמית: ביטחון והערכה - ראשי אהבה עצמית הערכה עצמית ביטחון עצמי כעס עצמי שנאה עצמית קבלה עצמית אמונה עצמית ביישנות רגשות אשם אמונה עצמית
שכנוע / מכירות: שכנוע - ראשי איך לשכנע מישהו - כל הנושאים שכנוע לשכנע לקוחות מוצר למכור מכירות לקרוא מחשבות מניפולציות התנגדויות מכירה למכור מוצר יקר לשתול מחשבות להשפיע רטוריקה לגרום ללקוח הזדהות אנשי מכירות שכנוע עצמי דיבייטינג סוגסטיות לשכנע בחורות לשכנע ילדים התניה ראפור Nlp
ניהול למנהלים: ניהול למנהלים - כל הנושאים ניהול עובדים ניהול עובדים לשכנע עובדים לפטר עובדים משכורת לקוחות לשכנע לקוחות לסגור עסקה מוצרים לתמחר עסקים הקמת עסק לראיין ולהתראיין קריירה יעוץ פוליטי יעוץ תקשורתי ניהול משא ומתן קבלת החלטות - ראשי החלטות ולהחליט - כל הנושאים איך לקבל החלטה
יום יומי: התמודדות / להתמודד - כל הנושאים רגשות / תחושות - כל הנושאים להרגיש טוב / להרגיש רע - כל הנושאים רגשות הרגלים שינוי התנהגות שינוי הרגלים שינוי חשיבה אובססיות התמכרויות גמילה מחשבות טורדניות עישון - כל הנושאים עישון דיאטה ספורט תזונה בריאות התמכרות למין Ocd טורדנות כפייתיות דחיינות עצלנות שעמום סמים - כל הנושאים סמים ייאוש כעס לחץ מתח נפשי עצבנות דיכאון התאבדות אובדנות בדידות בעיות התמודדות כאבים אובדן התמודדות עם בעיות עצבות שליליות חשיבה שלילית ביקורת החלטות איך להחליט
חינוך ילדים והורות: חינוך ילדים - ראשי הדרכת הורים הורים יחסי הורים וילדים לחנך ילדים לשכנע ילדים להביא ילדים ילדים מתבגרים הפרעות קשב וריכוז של ילדים התנהגות של ילדים ענישה אלימות ילדים חרדות ילדים אוטיזם
אושר חיוביות ואהבה: אושר - ראשי חשיבה חיובית - ראשי אהבה - ראשי אהבה והתאהבות - כל הנושאים שמחה אושר להיות מאושר הנאה חיוביות חשיבה חיובית אהבה לאהוב אהבה עצמית התאהבות לגרום למישהו לאהוב אותך להתאהב להפסיק לאהוב החזרת אהבה
הפרעות נפשיות: הפרעות נפשיות - כל הנושאים הפרעות נפשיות פסיכיאטריה מחלות נפש פסיכוזה סכיזופרניה הפרעת אישיות טראומה פוסט טראומה אוטיזם טיפול תרופתי כדורים אישיות גבולית פיצול אישיות דה פרסונליזציה דיסוציאציה שמיעת קולות קשב וריכוז מאניה דיפרסיה ניתוקים פרנויות משוגע שיגעון גדלות הפרעת...
רוחניות ומודעות: רוחניות ומודעות - ראשי רוחניות מודעות עצמית הארה הארה רוחנית מורים רוחניים מורה רוחני תת מודע חומריות גשמיות חיפוש רוחני משמעות החיים - ראשי משמעות החיים מטרת החיים משחק החיים תכלית החיים צמחונות
התפתחות והצלחה: הצלחה - ראשי הצלחה / להצליח - כל הנושאים לפתח את השכל התפתחות אישית מוטיבציה כישלון מטרות הצלחה להצליח התמדה השגת מטרות יצירתיות לפתח שיחה תקשורת בין אישית
כסף ולהתעשר: כסף - ראשי כסף - כל הנושאים כסף אושר וכסף לעשות כסף להתעשר כסף בקלות להרוויח שוק ההון בחירת קריירה
סודות החיים: אלוהים - ראשי בריאת העולם - ראשי בחירה חופשית - ראשי להיות אלוהים - ראשי אלוהים - כל הנושאים בחירה - כל הנושאים אלוהים להיות אלוהים האם יש אלוהים מי ברא את אלוהים בריאת העולם המפץ הגדול פיזיקה החושים מי ברא את העולם יקומים מקבילים בחירה חופשית האם יש בחירה דטרמיניזם הספר להיות אלוהים מה זה להיות אלוהים
מושגים כללי: מילון מושגים מחשבות - כל הנושאים רצונות - כל הנושאים אין הבדל בין יש לאין מהות מהות וצורה מחוייב ואפשרי הנחות יסוד להטיל ספק אחדות ונפרדות אחדות שקרית שלמות אין סוף זמן ומקום הרצון שורש הרצון הכל אחד חסרונות ויתרונות מוחלטות צמצום פרדוקס קבלה מחוייב המציאות אפשרי המציאות עובדה ופירוש סיבה ותוצאה סיבתיות אקראיות ניתוח סיבתיות לוגיקה אמת שקר להיצמד לאמת אמת מוחלטת אובייקטיביות וודאות מציאות אחדות נפרדות טוב ורע יש ואין הפכים פוטנציאל
יהדות ודת: דת ויהדות - ראשי יהדות שמירת מצוות שכר ועונש חזרה בתשובה חזרה בשאלה דתיים אמונה באלוהים אתאיזם אמיתות התורה תורה מול מדע מי כתב את התורה
רבי נחמן וברסלב: רבי נחמן מברסלב ליקוטי מוהרן סיפורי מעשיות ברסלב
שיטות טיפול: טיפול - כל הנושאים טיפול cbt טיפול nlp טיפול ocd טיפול בדמיון מודרך טיפול בהיפנוזה טיפול בהצפה טיפול בחשיפה טיפול דינמי טיפול היפנוטי טיפול הכרתי טיפול התנהגותי טיפול נפשי טיפול עצמי טיפול פסיכדלי טיפול פסיכולוגי טיפול פסיכותרפי טיפול פסיכיאטרי טיפול קוגניטיבי טיפול קצר מועד טיפול רגשי טיפול שכלי טיפול תרופתי Nlp אימון אישי תת מודע גישור הילד הפנימי חשיבה חיובית ביירון קייטי האופונופונו טיפול זוגי פסיכולוגיה פסיכיאטרים היפנוזה מיסטיקה גרפולוגיה אסטרולוגיה תקשור נומרולוגיה סיינטולוגיה


נושאים מומלצים לעיונך...

הדף ב: Facebook      הקבוצה ב: Facebook
YouTube
בכל דבר ועניין, ניתן ליצור קשר בווצאפ 050-3331-331
 
‏אליעד כהן - להיות אלוהים - EIP.co.il‏
קבוצת פייסבוק · ‏1,712‏ חברים
הצטרף לקבוצה
 

קבל תכנים נוספים שיעניינו אותך...
האתר www.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא מאמן אישי, ייעוץ פילוסופי, אימון אישי להצלחה, יועץ פילוסופי, אימון אישי לפרישה, מורה רוחני, מאמן שיווקי, אימון אישי לילדים נוער והורים, מאמן קריירה ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה / ייעוץ טלפוני / הזמנת הספרים - חייג: 050-3331-331

© כל הזכויות שמורות לאתר www.EIP.co.il בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים, ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.

האתר נבנה על ידי אליעד כהן
דף זה הופיע ב 0.0938 שניות
עכשיו 22_09_2019 השעה 22:13:16
wesi1