אליעד כהן
יעוץ
אישי ועסקי
בשיטת EIP
⭐⭐⭐⭐⭐
הדפסה איך ל... 📌איך להתמודד עם חוסר הסכמה? איך לא ליצור עוגן שלילי? איך ליצור עוגן חיובי? איך לא ליצור התניה שלילית? איך להתמודד עם מריבה? איך להתנהג ...
הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ 💖 כאן
להצטרף לחברים באתר!
קבל ייעוץ אישי
ישירות מאליעד כהן!
אין בעיה! יש פתרון!
צור קשר:
050-3331-331
הספרים שמומלצים לך:
📚
להצליח בחיים
ולהיות מאושר!🖶 איך ל... :איך להתמודד עם חוסר הסכמה? איך לא ליצור עוגן שלילי? איך ליצור עוגן חיובי? איך לא ליצור התניה שלילית? איך להתמודד עם מריבה? איך להתנהג בזמן מריבה? איך להגיב כשפוגעים בך? איך להגיב כשמסרבים לך? מה לעשות כשאתה מקבל לא? מה לעשות כשלא מסכימים איתך? איך להקטין מריבות? איך לצמצם קונפליקט? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך לא להחליש אהבה? איך ליצור כימיה אישית? איך להגיב להתנגדות?

וכאן אבאר עוד שיטה לאיך ליצור מערכת יחסים טובה עם מישהו, באמצעות תגובה נכונה, לתגובה לא רצויה שלו כלפיך. כי צריך לדעת לא רק איך לגרום למישהו להגיב כלפיך איך שאתה רוצה שהוא יתייחס אליך ויגיב כלפיך, אלא צריך גם לדעת, איך להגיב כאשר מישהו לא מגיב כלפיך כפי שרצית מראש.

והרעיון הוא, שאם ברצונך שמישהו יאהב אותך, עליך לוודא שבתת המודע שלו, הוא יהיה כמה שפחות בתחושה של קונפליקט והתנגדות מולך. ושהוא יהיה כמה שיותר בתחושה של הרמוניה ושל הסכמה איתך. וכבר הסברתי הרבה מאוד שיטות ודרכים, לאיך לגרום למישהו להרגיש קרוב אליך ואיך לגרום למישהו להסכים איתך. אבל מה לעשות במידה ומישהו לא מסכים איתך ורב איתך?

אז הרעיון הוא שגם במקרה הזה, במידה ואתה רוצה ליצור אווירה חיובית כמה שיותר, עליך לדעת לצמצם את רגעי הקונפליקט וחוסר ההתאמה, לא רק על ידי זה שתנסה למנוע אותם מראש, אלא גם על ידי זה, שאם הם כבר קרו, תנסה לצמצם אותם כמה שיותר. וזאת, על ידי זה שתשדר כמה שיותר הכלה והסכמה עם הקונפליקט, כדי לשדר לאדם השני שהוא לא בקונפליקט איתך.

לדוגמא, נניח שאתה מציע למישהו לטייל איתך. ונניח שהוא מסרב. אז במקרה כזה, ככל שתראה יותר שאתה מבואס מזה ולא מרוצה מזה, ככה אתה גורם לאדם השני יותר לשנוא אותך. כי אתה יוצר אצלו בראש התניה, שהוא לא באמת אוהב אותך ושהוא מסוגל רגשית להיות איתך בקונפליקט רגשי. ולכן, אם תדע להכיל את חוסר ההסכמה ולשדר, שזה בסדר מבחינתך שלא תלכו לטייל, הרי שבעצם העברת לאדם השני מסר, שאומר, שהוא לא נמצא איתך בקונפליקט.

כי אתה לא רוצה להרגיל את האדם השני שאתה רוצה שהוא יאהב אותך, אתה לא רוצה להרגיל אותו להרגיש שהוא נמצא איתך בניגוד אינטרסים ובניגוד רצונות. ולכן בכל פעם שנוצר קונפליקט כלשהו וחוסר הסכמה כלשהי, עליך מיד לשדר שהכל בסדר ושאין שום קונפליקט.

עוד דוגמא: נניח שאתה רוצה לפגוש מישהו ולא מסתדר לו. אז ככל שתשדר לו שיש כאן יותר קונפליקט וחוסר הסכמה ביניכם, ככה אתה יוצר לו התניה יותר גדולה, שהוא לא מסתדר איתך ושהוא בחוסר הסכמה איתך. ושעושה לו רע להיות איתך ושיש ניגוד אינטרסים ביניכם ושיש פוטנציאל יותר גדול, לכך שלא תסתדרו בעתיד וכיו"ב. ולכן עליך לשדר, שזה בסדר גמור מבחינתך רצונו של האדם השני, כדי לצמצם את תחושת הקונפליקט כמה שיותר.

ונכון שזה אולי עלול לגרום לך להרגיש שאתה מוותר על הרצון שלך ושאתה מבטל את הרצון שלך ועוד כל מיני תסביכים אחרים שהסברתי עליהם במקום אחר, אבל כאן אני מתמקד בלהסביר משהו פשוט ביותר. והוא, שכדי שמישהו ירצה אותך, צריך להיות לו טוב איתך. וכדי שיהיה לו טוב איתך, הוא צריך להיות כמה שיותר בתחושת חיבור איתך ולא בתחושת קונפליקט איתך (למרות שצריך גם תחושת קונפליקט שתהיה, אבל זה רק במינון הנכון).

ואם יש סיטואציה שמישהו נמצא איתך בחוסר הסכמה / קונפליקט / מריבה, אז ככל שתעצים את המריבה, ככה אתה יוצר אצל האדם השני את התחושה, שהוא בריחוק ממך, עם כל ההשלכות של זה. ורצוי שתכיל / תשדר שאתה מכיל / תעביר כל מסר אפשרי, שישדר לאדם השני, שהוא לא באמת בחוסר הסכמה איתך, ושאתם תמיד בהרמוניה. כדי לא לחזק אצלו את תפישת המציאות, שהוא בקונפליקט איתך.

או לדוגמא, נניח שאתה מדבר עם מישהו על משהו, ואתה רוצה לדבר על נושא מסוים והוא מעביר לנושא אחר ואתה מרגיש לא בנוח מכך, עליך לזרום עם השיחה להיכן שהאדם השני רוצה שהיא תזרום. אחרת, תשדר לו קונפליקט ותחושת ריחוק וניגוד.

ועוד דוגמא, נניח שמישהו מספר עליך בדיחה, נניח שמישהו צוחק עליך, נניח שמישהו מסתלבט עליך, נניח שמישהו מקניט אותך, נניח שמישהו מעליב אותך, נניח שמישהו מנסה לפגוע בך, בכל המקרים האלו ושכיו"ב, אם תשדר שנפגעת ממה שקרה, בכך תגדיל אצל האדם השני את התחושה שהוא לא אוהב אותך. אבל אם תיקח את הסיטואציה ותגיב בהומור באופן כללי, או בהומור עצמי ותראה שלא באמת נפגעת ושאתה בסדר עם מה שקורה, בכך בעצם אתה מנטרל ומוציא את העוקץ של השנאה.

כי יש עובדה ויש פירוש. העובדה זה מה שקרה בפועל. אבל הפירוש הוא לא הכרחי. כי לא הכרחי לפרש את מה שקורה כמריבה בעוצמה גבוהה. ואפשרי לקחת את חוסר ההסכמה, ובאפשרותך לשדר שהוא הרבה פחות גרוע מבחינתך, מכפי מה שהאדם השני חושב שהוא גרוע מבחינתך. ז"א אפילו אם לא נפגעת מהאדם השני, אתה לא רוצה שהוא יחשוב שהוא פגע בך ושנפגעת ממנו. כי אז במוח שלך, הוא במצב של מריבה וחוסר אהבה איתך. ואתה רוצה להימנע מזה. ולכן קח את הסיטואציה, ותסובב את התגובה שלך, שתשדר לצד השני, שמבחינתך הכל בסדר / כמה שיותר טוב.

ובמאמר מוסגר, נניח שילד נכשל במבחן. אז העובדה היא שהוא נכשל במבחן. אבל האם הוא אמור להרגיש מכך שהוא כישלון וכיו"ב, לא בהכרח. וגם כאן לדוגמא, באפשרותך לשנות אצל הילד את הפירושים שיש לו בראש, לגבי עצמו. כדי להקטין את תפישת המציאות השלילית, שהוא חושב על עצמו.

ואתן עוד דוגמא: נניח שמישהו הכין לך אוכל. ונניח שהוא גילה שבטעות הוא שם לך יותר מידי מלח באוכל ושהאוכל יצא מלוח מידי. גם במקרה כזה לדוגמא, עליך לשדר לצד השני, שמבחינתך המצב בסדר גמור (במסגרת ההיגיון ושישמע אמין לצד השני). כדי לא לגרום לאדם השני להרגיש שהוא עשה לך רע, גם בלי כוונה.

כי יש מצב שבו האדם השני מרגיש שהוא עושה לך רע, באופן מודע. כגון שאתה רוצה משהו והוא מתנגד לכך. שאז הוא מודע לכך שהוא עושה לך רע. ואתה שואף להימנע ממצבים כאלו. ובנוסף, אתה שואף גם להימנע ממצבים שהאדם השני יחשוב שהוא עושה לך רע, גם בלי כוונה רעה. כגון לדוגמא שהוא שם לך יותר מידי מלח באוכל.

ולמה אתה שואף להימנע גם ממצבים כאלו? תשובה: משום שברגע שיש במוח של האדם השני, את המחשבה שאומרת, שהוא עשה לך רע בלי כוונה, זה עלול ליצור אצלו מחשבה שהוא עושה לך רע באופן כללי. ומכאן יותר קצר שהוא יחשוב שהוא עושה לך רע גם עם כוונה. מה שיגרום לו להרגיש יותר בנוח בטריטוריה המחשבתית שבה הוא עושה לך רע.

כי אם מישהו לדוגמא יתרגל למחשבה שהוא עושה לך רע בלי כוונה, זה יצור אצלו לגיטימציה לתחושה שהוא עושה לך רע בלי כוונה, מה שיצור אצלו לגיטימציה לזה שהוא עושה לך רע באופן כללי, מה שיגרום לו להרגיש יותר בנוח לעשות לך רע גם באופן מכוון. ואתה לא רוצה שהאדם השני ירגיש שהוא עושה לך רע, גם לא בלי כוונה. כי אתה רוצה שהאדם השני יחשוב בתת המודע שלו, שהוא עושה לך טוב. ושהוא לא ירגיש בנוח עם המחשבה שהוא עושה לך רע.

ועוד אעמיק ואסביר: כי נניח שמישהו רוצה להרגיש שהוא בסדר איתך ושהוא בהרמוניה איתך. אז במקרה שכזה, בכל פעם שתעבור לו בראש מחשבה שאומרת לו, שהוא עושה לך רע כלשהו ושהוא בקונפליקט כלשהו איתך, הרי שבעצם הוא ירגיש רע מהמחשבה הזאת שהוא עושה לך רע. ואז, או שהוא יתכחש אליה, או שהוא יקבל אותה ויאלץ להרגיש בנוח עם זה שהוא עושה לך רע. שזה מה שאתה לא רוצה שיקרה. ולכן, תעזור לו, להתכחש אליה.

ושוב, ברגע שמישהו לא רוצה לעשות לך רע, אז ברגע שהוא יחשוב שהוא עושה לך רע דהיינו, משהו נגד רצונך, אז הוא ירגיש מזה רע, מזה שהוא חושב שהוא בחוסר הסכמה איתך. ואז, או שהוא יתכחש לזה שהוא בחוסר הסכמה איתך, או שהוא יקבל את זה שהוא יכול להיות בחוסר הסכמה איתך. ומזה אתה רוצה להימנע.

ובאופן יותר כללי, ברגע שמישהו לא רוצה לחשוב משהו כלשהו, אז ברגע שהוא חושב את המחשבה הזאת, הוא יכול או להתכחש אליה או להשלים איתה ולהפוך אותה ללגיטימית, כדי לא להרגיש רע, מכך שהוא חושב את מה שהוא לא רוצה לחשוב. ולכן תנתב את זה להיכן שאתה רוצה. או שתעזור לו להתכחש למחשבה הזאת, או שתחזק אותה אצלו, כדי שהוא ישנה את הרצון שלו.

לדוגמא, נניח שאת רוצה שמישהו יפסיק לאהוב מישהו אחר. אז אם תחזק אצלו את המחשבה, שהוא עושה רע לאותו האדם האחר, רע שהוא לא יכול להפסיק אותו, אז ממילא כדי שהוא לא ירגיש רע, מכך שהוא חושב שהוא עושה רע לאותו האדם, אז מאחר שהוא לא יהיה מסוגל לחשוב שהוא לא עושה לו רע, אז הוא יאלץ לחשוב שלא אכפת לו לעשות רע לאדם השני. דהיינו, הוא יאלץ לאהוב פחות את האדם השני.

כי לפעמים דווקא תרצה שמישהו...

נושאים לעיונך: איך לגרום לבת להתאהב בך, להתמודד עם חוסר, לפרש, הכלה, לגרום לאנשים לרצות אותך, לגרום לגבר לאהוב אותך, מישהו להסכים איתך, איך לגרום לאנשים להתאהב בי, לא להחליש אהבה, להכיל, התניה, איך לגרום לה להתאהב בך, ליצור אווירה, לשכנע מישהו להסכים איתך, מחשבתית, להקטין מריבות, חכם, רוצה לעשות, לגרום לבחור לאהוב אותי, איך לגרום לבן לאהוב אותך, איך לגרום לה לאהוב אותי
כימיה, לגרום למישהי לרצות אותי, לגרום לה להתאהב בי, איך לגרום לאישה לאהוב אותי?, מה לעשות?, לגרום למישהו לאהוב אותך, לאהוב אותי, למישהו, לרצות אותך, איך לגרום לנשים לרצות אותך?, לגרום לאהוב אותי, להחליש אהבה, לגרום, לרצות אותי, איך לגרום לבחורה לאהוב אותך?, איך לא ליצור התניה שלילית?, איך לגרום?, איך לגרום לגבר לרצות אותי?, לשכנע מישהו לאהוב, לשכנע מישהו לאהוב אותך, איך לגרום למישהו לאהוב?, לגרום למישהו לרצות אותך, לגרום לבחורה להתאהב בי, איך לגרום לבת לאהוב אותי?, לגרום לבחורה לאהוב אותך, איך ליצור?, לגרום לאישה לרצות אותי, כשפוגעים בך, לגרום לבחור לרצות אותי, לשכנע מישהו, אישית, איך לגרום לנשים להתאהב בך?, ליצור כימיה אישית, איך לגרום למישהי לרצות אותך?, איך לגרום לרצות אותי?, לגרום לאישה לאהוב אותי, התניות, להגיב כשפוגעים בך, להתמודד, לרצות רק אותי, התמודדות עם..., לא להחליש, לגרום לגבר לאהוב אותך, להסכים, איך לגרום לבן להתאהב בך?, שליליות, לגרום לנשים להתאהב בך, איך לגרום לגבר להתאהב בך?, ליצור..., לגרום לגברים לאהוב אותי, איך להתמודד עם חוסר?, איך לגרום למישהו?, לגרום לנשים לרצות אותי, לגרום למישהו להתאהב בי, להתמודד עם..., לגרום לבן לרצות אותך, איך לגרום לנשים לאהוב אותך?, לגרום למישהו להתאהב בך, לאהוב אותך, איך לגרום לבת לאהוב אותך?, לגרום למישהו לאהוב, לגרום לבחור להתאהב בי, איך לגרום לאנשים להתאהב בי?, לגרום לבחורה להתאהב בך, איך לגרום לאנשים לאהוב אותך?, שלילי, לגרום לו לאהוב אותך, קונפליקטים, איך לגרום לאישה לרצות אותך?, לגרום לבן להתאהב בך, הסכמה, לגרום למישהי לרצות אותך, לגרום לבחורה לרצות אותי, לגרום לבת לרצות אותי, להתנהג, לגרום לנשים לרצות אותך, איך לגרום לבן להתאהב בי?, איך לגרום למישהי לאהוב אותי?, איך לגרום לבחורה לאהוב אותי?, לגרום למישהו לאהוב אותי, לגרום למישהי לאהוב אותך, איך לגרום לנשים לרצות אותי?, כימיה אישית, לגרום למישהו..., איך לגרום לבחור להתאהב בי?, לגרום להתאהב בך, לאהוב, איך לגרום למישהי להתאהב בך?, לגרום לבת לאהוב אותך, לגרום לו לאהוב אותי, עוגן, לא ליצור התניה, איך להתמודד עם..., איך לגרום לבת להתאהב בי?, איך לגרום לבחור לאהוב אותי?, איך לגרום לבן לרצות אותי?, לגרום לבחורה לרצות אותך, להתנהג בזמן מריבה, לגרום למישהו לרצות אותי, לגרום למישהי להתאהב בי, איך לגרום לאישה לאהוב אותך?, לגרום לבת להתאהב בי, כשאתה מקבל לא..., איך לגרום למישהו לא..., איך לגרום לבת להתאהב בך?, ליצור התניה, איך לגרום לבחורה לרצות אותך?, איך לגרום ל..., לגרום לבת לרצות אותך, איך לגרום לרצות אותך?, כשלא מסכימים איתך, לגרום לאהוב אותך, איך להתמודד?, איך לגרום לגברים להתאהב בך?, איך לגרום לבן לרצות אותך?, לגרום לגבר לרצות אותך, איך לגרום למישהי לרצות אותי?, איך לגרום לבת לרצות אותך?, להקטין מריבות, שלילית, איך לגרום לבת לרצות אותי?, איך לגרום למישהו לאהוב אותך?, לשכנע מישהו לא..., לגרום לגברים לאהוב אותך, לגרום לאנשים לאהוב אותי, איך לגרום לו לרצות אותי?, להגיב להתנגדות, לגרום למישהי להתאהב בך, איך לגרום לבחור לרצות אותך?, איך ל..., איך להתנהג?, איך לגרום לגבר לאהוב אותי?, לגרום לאישה לרצות אותך, התנגדות, לא להחליש אהבה, איך לגרום לגבר לאהוב אותך?, לגרום לנשים לאהוב אותי, איך לגרום למישהו לאהוב אותי?, איך לגרום למישהו להתאהב בי?, לגרום לנשים לאהוב אותך, לגרום לנשים להתאהב בי, לגרום לגבר, איך לגרום לגבר לרצות אותך?, איך לגרום לה להתאהב בי?, איך לגרום לה לרצות אותי?, איך להתנהג ב..., איך ליצור כימיה?, איך לגרום לנשים לאהוב אותי?, לגרום לבן לאהוב אותי, לגרום לגברים להתאהב בי, איך ליצור עוגן?, לגרום לאישה, לגרום לאנשים לאהוב אותך, לא ליצור התניה שלילית, איך לגרום לו לרצות אותך?, איך לגרום לאהוב אותי?, כשמסרבים לך, התמודדות עם מריבה, לגרום לה להתאהב בך, איך לגרום למישהו להתאהב בך?, איך לגרום למישהו לרצות אותי?, התמודדות עם מריבות, התמודדות, התמודדות עם חוסר, לגרום לגבר להתאהב בך, לאהוב רק אותי, להחליש, איך לגרום לגברים לאהוב אותך?, איך לגרום לבחור לרצות אותי?, לגרום לרצות אותי, איך לגרום להתאהב בך?, איך לשכנע מישהו?, לגרום למישהי, לגרום למישהי לאהוב אותי, לגרום לרצות אותך, לגרום לה לרצות אותי, איך לגרום לבחורה להתאהב בי?, לגרום לו לרצות אותי, מה לעשות כשאתה?, מאבק, איך לגרום לבחורה להתאהב בך?, לגרום לו, חיוביות, לגרום לבחור לרצות אותך, לא ליצור עוגן שלילי, איך לשכנע מישהו לאהוב אותך?, להתאהב בי, להתמודד עם חוסר, איך לגרום למישהו לרצות אותך?, איך לגרום לבחורה לרצות אותי?, איך לגרום לבחור להתאהב בך?, יש אהבה, להגיב, איך לגרום לאנשים להתאהב בך?, להגיב כשמסרבים לך, להתאהב בך, לגרום לבן לאהוב אותך, התמודדות עם חוסר הסכמה, מה לעשות כשאתה מקבל לא..., איך לגרום לה להתאהב בך?, להתאהב רק בי, לאהוב רק אותך, לעשות, אהבה, לגרום לה לרצות אותך, איך לגרום לגברים להתאהב בי?, לגרום לבן להתאהב בי, לגרום להתאהב בי, לגרום לגבר להתאהב בי, לגרום לאישה לאהוב אותך, ליצור התניה שלילית, ליצור כימיה, קונפליקטים, להתמודד עם חוסר הסכמה, לגרום לאישה להתאהב בי, איך?, לגרום לבחור להתאהב בך, להתמודד עם מריבה, לגרום לבן לרצות אותי, חוסר, איך לגרום לבן לאהוב אותי?, לרצות רק אותך, לגרום לאישה להתאהב בך, איך לא..., איך לגרום למישהי לאהוב אותך?, איך לגרום לאנשים לרצות אותי?, לגרום לאנשים להתאהב בי, לגרום לבת לאהוב אותי, לגרום לאנשים להתאהב בך, לגרום לגברים להתאהב בך, איך לגרום למישהי להתאהב בי?, עוגן חיובי, לגרום לאנשים לרצות אותי, בזמן מריבה, איך לגרום לה לרצות אותך?, איך לגרום לאהוב אותך?, להתאהב רק בך, לגרום לאנשים לרצות אותך, איך לגרום לאישה לרצות אותי?, איך לגרום לאישה להתאהב בי?, לגרום לבחור, לגרום לבחור לאהוב אותי, איך לגרום לאנשים לאהוב אותי?, התנהגות, לגרום לבחור לאהוב אותך, לגרום לגבר לאהוב אותי, להתמודד עם מריבות, לגרום לבחורה, לגרום לבחורה לאהוב אותי, איך לגרום לגבר להתאהב בי?, חוסר הסכמה, איך לא ל..., איך לגרום לגברים לאהוב אותי?, התניה, איך לגרום לבן לאהוב אותך?, להתנגד, התניה שלילית, לגרום לבת להתאהב בך, לגרום לגבר לרצות אותי, איך לגרום לגברים לרצות אותי?, לגרום לגברים לרצות אותי, ליצור עוגן, איך לגרום לגברים לרצות אותך?, איך לגרום לנשים להתאהב בי?, ליצור עוגן חיובי, לגרום לגברים לרצות אותך, איך לגרום לאנשים לרצות אותך?, לגרום לו להתאהב בי, איך לגרום לה לאהוב אותי?, איך לגרום להתאהב בי?, לגרום לה, לגרום לה לאהוב אותי, לגרום לה לאהוב אותך, מה לעשות כשלא מסכימים?, לגרום לו להתאהב בך, לצמצם קונפליקט, לגרום לו לרצות אותך, לגרום למישהו לא..., איך לגרום לבחור לאהוב אותך?, איך לא להחליש אהבה?, מה לעשות כשלא מסכימים איתך?, איך לגרום לה לאהוב אותך?, איך לגרום לו לאהוב אותך?, מריבה, מריבות, איך לא להחליש?, עוגן שלילי, איך לגרום לאישה להתאהב בך?, איך לגרום לו לאהוב אותי?, איך לגרום לו להתאהב בי?, איך לגרום לו להתאהב בך?
👈 1 2 3 4 ...5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
📚ספרים מומלצים עבורך 📚ספרים על איך להתמודד עם חוסר הסכמה? איך לא ליצור עוגן שלילי? איך ליצור עוגן חיובי? איך לא ליצור התניה שלילית? איך להתמודד עם מריבה? איך להתנהג בזמן מריבה? איך להגיב כשפוגעים בך? איך להגיב כשמסרבים לך? מה לעשות כשאתה מקבל לא? מה לעשות כשלא מסכימים איתך? איך להקטין מריבות? איך לצמצם קונפליקט? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך לא להחליש אהבה? איך ליצור כימיה אישית? איך להגיב להתנגדות?
📌לזמן מוגבל! הספרים:     👈1 ב 125  👈2 ב 200  👈4 ב 250     📞 050-3331-331
להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: איך ל..., למה יש רע וסבל בעולם? למה העולם קיים? בשביל מה לחיות? האם יש הבדל בין חלום למציאות? האם הכל אפשרי? האם יש או אין אלוהים? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? האם באמת הכל לטובה? מי ברא את אלוהים? מה המשמעות של החיים? למה יש רע בעולם? האם אפשר לדעת הכל? איך להיות מאושר? מהי תכלית ומשמעות החיים? איך נוצר העולם? האם יש אמת מוחלטת? האם יש בחירה חופשית? איך נוצר העולם? איך להיות הכי חכם בעולם? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? האם לדומם יש תודעה? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? איך להנות בחיים? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה? מה יש מעבר לזמן ולמקום? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? האם המציאות היא טובה או רעה? למה לא להתאבד? אולי אנחנו במטריקס? האם יש משמעות לחיים ועוד...

הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך ל..., איך לפתח יכולות חשיבה? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך ליצור אהבה? איך לא להישחק בעבודה? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך להצליח בזוגיות? איך להשיג ביטחון עצמי? איך לשנות תכונות אופי? איך לעשות יותר כסף? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך לנהל את הזמן? איך להתמודד עם גירושין? איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך להיות מאושר ושמח? איך להעריך את עצמך? איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך להיגמל מהימורים? איך למצוא זוגיות? איך להאמין בעצמך? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך להעביר ביקורת בונה? איך להצליח בראיון עבודה? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך לחנך ילדים? איך לשתול מחשבות? איך לפרש חלומות? איך לשפר את הזיכרון? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך למכור מוצר ללקוחות? איך לקבל החלטות ועוד...

שקט נפשי אמיתי - הספר על: איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? כעס ועצבים? איך להתמודד עם אכזבות? מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? איך להתמודד עם בדידות? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? דיכאון? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה? איך להתמודד עם לחץ? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? איך להשיג איזון נפשי? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? איך להתמודד עם OCD / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? איך להתמודד עם עצבות? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית ועוד...

לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?
נושאים נוספים לעיונך... לרצות שיכבדו אותך איך לגלות משהו? דרך קצרה וארוכה תפיסת חיים מה אתה רוצה? אימון אישי לחיים לפתוח דף חדש פחד להיעלם איך לא לפחד להתחיל עם האקסית? שנאה עצמית ואחריות אישית ביטחון עצמי במכירות תרגילים לאהבה עצמית איך להחזיר אהבה? לזהות מישהו מאושר להפסיק לרצות להיות מאושר למה לא לריב בזוגיות? אני בזוגיות רעה מאמן אישי המוח מקבל החלטה גילוי נאות בקבלת החלטה איך להתמודד עם הפחד? מטפל אישי התמודדות עם שינויים בארגון להצליח לעשות דברים שאתה לא אוהב לעשות מוטיבציה לכסף לנצח בדיבייטינג לשכנע את הלקוחות מוטיבציה לילדים 2 שיטות לטיפול בפחדים של ילדים רוחניות חומרית רוחניות ושנאת החיים טעויות בשמירה על גב זקוף פול אובר בפולי עליון האם יש כמה אלוהים? אלוהים לא עושה מי שהגיע להארה? הארה קורית באופן אקראי או רק עם מאמץ האם אפשרי להיות אלוהים? איך להפוך להיות אלוהים? מה הדרך הכי טובה לעשות כסף? אמונות מגבילות לגבי כסף משמעות החיים שגויה חיפוש משמעות החיים ליהנות מהנאה שקרית זיכרון חיובי לזיכרון שלילי אין לו בחירה בבחירה מלאה אלוהים לפני הבריאה אימון אישי ועסקי חורבן העולם עוד נושאים ...

עדכונים בערוץ ב: YouTube
עדכונים בדף ב: Facebook      עדכונים בקבוצה ב: Facebook
בכל דבר ועניין, ניתן ליצור קשר בווצאפ 050-3331-331
האתר www.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא מאמן אישי למתבגרים, מאמן אישי להרזיה, אימון אישי לחיים, מאמן לחיים, מאמן אישי רוחני, אימון אישי בסקייפ, מאמן אישי בסקייפ, מאמן אישי לאורח חיים בריא, מאמן רוחני בתחום איך ל - ללא הגבלה! לקביעת פגישה / ייעוץ טלפוני / הזמנת הספרים - צור/י עכשיו קשר: 050-3331-331

© כל הזכויות שמורות לאתר www.EIP.co.il בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים, ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.

האתר נבנה על ידי אליעד כהן
דף זה הופיע ב 1.2656 שניות - עכשיו 28_03_2020 השעה 21:24:41 - wesi1