הצטרף לחברים באתר!
שם
סיסמא
לחץ כאן

להצטרף לחברים באתר!
קבל ייעוץ בכל תחום!
ישירות מאליעד כהן!
אין בעיה! יש פתרון!
לקבלת ייעוץ חייג:
050-3331-331
הדפסה איך להתמודד עם חוסר הסכמה? איך לא ליצור עוגן שלילי? איך ליצור עוגן חיובי? איך לא ליצור ...
הדף Facebook
הקבוצה Facebook
הדף Facebook
הקבוצה Facebook

איך להתמודד עם חוסר הסכמה? איך לא ליצור עוגן שלילי? איך ליצור עוגן חיובי? איך לא ליצור התניה שלילית? איך להתמודד עם מריבה? איך להתנהג בזמן מריבה? איך להגיב כשפוגעים בך? איך להגיב כשמסרבים לך? מה לעשות כשאתה מקבל לא? מה לעשות כשלא מסכימים איתך? איך להקטין מריבות? איך לצמצם קונפליקט? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך לא להחליש אהבה? איך ליצור כימיה אישית? איך להגיב להתנגדות?

וכאן אבאר עוד שיטה לאיך ליצור מערכת יחסים טובה עם מישהו, באמצעות תגובה נכונה, לתגובה לא רצויה שלו כלפיך. כי צריך לדעת לא רק איך לגרום למישהו להגיב כלפיך איך שאתה רוצה שהוא יתייחס אליך ויגיב כלפיך, אלא צריך גם לדעת, איך להגיב כאשר מישהו לא מגיב כלפיך כפי שרצית מראש.

והרעיון הוא, שאם ברצונך שמישהו יאהב אותך, עליך לוודא שבתת המודע שלו, הוא יהיה כמה שפחות בתחושה של קונפליקט והתנגדות מולך. ושהוא יהיה כמה שיותר בתחושה של הרמוניה ושל הסכמה איתך. וכבר הסברתי הרבה מאוד שיטות ודרכים, לאיך לגרום למישהו להרגיש קרוב אליך ואיך לגרום למישהו להסכים איתך. אבל מה לעשות במידה ומישהו לא מסכים איתך ורב איתך?

אז הרעיון הוא שגם במקרה הזה, במידה ואתה רוצה ליצור אווירה חיובית כמה שיותר, עליך לדעת לצמצם את רגעי הקונפליקט וחוסר ההתאמה, לא רק על ידי זה שתנסה למנוע אותם מראש, אלא גם על ידי זה, שאם הם כבר קרו, תנסה לצמצם אותם כמה שיותר. וזאת, על ידי זה שתשדר כמה שיותר הכלה והסכמה עם הקונפליקט, כדי לשדר לאדם השני שהוא לא בקונפליקט איתך.

לדוגמא, נניח שאתה מציע למישהו לטייל איתך. ונניח שהוא מסרב. אז במקרה כזה, ככל שתראה יותר שאתה מבואס מזה ולא מרוצה מזה, ככה אתה גורם לאדם השני יותר לשנוא אותך. כי אתה יוצר אצלו בראש התניה, שהוא לא באמת אוהב אותך ושהוא מסוגל רגשית להיות איתך בקונפליקט רגשי. ולכן, אם תדע להכיל את חוסר ההסכמה ולשדר, שזה בסדר מבחינתך שלא תלכו לטייל, הרי שבעצם העברת לאדם השני מסר, שאומר, שהוא לא נמצא איתך בקונפליקט.

כי אתה לא רוצה להרגיל את האדם השני שאתה רוצה שהוא יאהב אותך, אתה לא רוצה להרגיל אותו להרגיש שהוא נמצא איתך בניגוד אינטרסים ובניגוד רצונות. ולכן בכל פעם שנוצר קונפליקט כלשהו וחוסר הסכמה כלשהי, עליך מיד לשדר שהכל בסדר ושאין שום קונפליקט.

עוד דוגמא: נניח שאתה רוצה לפגוש מישהו ולא מסתדר לו. אז ככל שתשדר לו שיש כאן יותר קונפליקט וחוסר הסכמה ביניכם, ככה אתה יוצר לו התניה יותר גדולה, שהוא לא מסתדר איתך ושהוא בחוסר הסכמה איתך. ושעושה לו רע להיות איתך ושיש ניגוד אינטרסים ביניכם ושיש פוטנציאל יותר גדול, לכך שלא תסתדרו בעתיד וכיו"ב. ולכן עליך לשדר, שזה בסדר גמור מבחינתך רצונו של האדם השני, כדי לצמצם את תחושת הקונפליקט כמה שיותר.

ונכון שזה אולי עלול לגרום לך להרגיש שאתה מוותר על הרצון שלך ושאתה מבטל את הרצון שלך ועוד כל מיני תסביכים אחרים שהסברתי עליהם במקום אחר, אבל כאן אני מתמקד בלהסביר משהו פשוט ביותר. והוא, שכדי שמישהו ירצה אותך, צריך להיות לו טוב איתך. וכדי שיהיה לו טוב איתך, הוא צריך להיות כמה שיותר בתחושת חיבור איתך ולא בתחושת קונפליקט איתך (למרות שצריך גם תחושת קונפליקט שתהיה, אבל זה רק במינון הנכון).

ואם יש סיטואציה שמישהו נמצא איתך בחוסר הסכמה / קונפליקט / מריבה, אז ככל שתעצים את המריבה, ככה אתה יוצר אצל האדם השני את התחושה, שהוא בריחוק ממך, עם כל ההשלכות של זה. ורצוי שתכיל / תשדר שאתה מכיל / תעביר כל מסר אפשרי, שישדר לאדם השני, שהוא לא באמת בחוסר הסכמה איתך, ושאתם תמיד בהרמוניה. כדי לא לחזק אצלו את תפישת המציאות, שהוא בקונפליקט איתך.

או לדוגמא, נניח שאתה מדבר עם מישהו על משהו, ואתה רוצה לדבר על נושא מסוים והוא מעביר לנושא אחר ואתה מרגיש לא בנוח מכך, עליך לזרום עם השיחה להיכן שהאדם השני רוצה שהיא תזרום. אחרת, תשדר לו קונפליקט ותחושת ריחוק וניגוד.

ועוד דוגמא, נניח שמישהו מספר עליך בדיחה, נניח שמישהו צוחק עליך, נניח שמישהו מסתלבט עליך, נניח שמישהו מקניט אותך, נניח שמישהו מעליב אותך, נניח שמישהו מנסה לפגוע בך, בכל המקרים האלו ושכיו"ב, אם תשדר שנפגעת ממה שקרה, בכך תגדיל אצל האדם השני את התחושה שהוא לא אוהב אותך. אבל אם תיקח את הסיטואציה ותגיב בהומור באופן כללי, או בהומור עצמי ותראה שלא באמת נפגעת ושאתה בסדר עם מה שקורה, בכך בעצם אתה מנטרל ומוציא את העוקץ של השנאה.

כי יש עובדה ויש פירוש. העובדה זה מה שקרה בפועל. אבל הפירוש הוא לא הכרחי. כי לא הכרחי לפרש את מה שקורה כמריבה בעוצמה גבוהה. ואפשרי לקחת את חוסר ההסכמה, ובאפשרותך לשדר שהוא הרבה פחות גרוע מבחינתך, מכפי מה שהאדם השני חושב שהוא גרוע מבחינתך. ז"א אפילו אם לא נפגעת מהאדם השני, אתה לא רוצה שהוא יחשוב שהוא פגע בך ושנפגעת ממנו. כי אז במוח שלך, הוא במצב של מריבה וחוסר אהבה איתך. ואתה רוצה להימנע מזה. ולכן קח את הסיטואציה, ותסובב את התגובה שלך, שתשדר לצד השני, שמבחינתך הכל בסדר / כמה שיותר טוב.

ובמאמר מוסגר, נניח שילד נכשל במבחן. אז העובדה היא שהוא נכשל במבחן. אבל האם הוא אמור להרגיש מכך שהוא כישלון וכיו"ב, לא בהכרח. וגם כאן לדוגמא, באפשרותך לשנות אצל הילד את הפירושים שיש לו בראש, לגבי עצמו. כדי להקטין את תפישת המציאות השלילית, שהוא חושב על עצמו.

ואתן עוד דוגמא: נניח שמישהו הכין לך אוכל. ונניח שהוא גילה שבטעות הוא שם לך יותר מידי מלח באוכל ושהאוכל יצא מלוח מידי. גם במקרה כזה לדוגמא, עליך לשדר לצד השני, שמבחינתך המצב בסדר גמור (במסגרת ההיגיון ושישמע אמין לצד השני). כדי לא לגרום לאדם השני להרגיש שהוא עשה לך רע, גם בלי כוונה.

כי יש מצב שבו האדם השני מרגיש שהוא עושה לך רע, באופן מודע. כגון שאתה רוצה משהו והוא מתנגד לכך. שאז הוא מודע לכך שהוא עושה לך רע. ואתה שואף להימנע ממצבים כאלו. ובנוסף, אתה שואף גם להימנע ממצבים שהאדם השני יחשוב שהוא עושה לך רע, גם בלי כוונה רעה. כגון לדוגמא שהוא שם לך יותר מידי מלח באוכל.

ולמה אתה שואף להימנע גם ממצבים כאלו? תשובה: משום שברגע שיש במוח של האדם השני, את המחשבה שאומרת, שהוא עשה לך רע בלי כוונה, זה עלול ליצור אצלו מחשבה שהוא עושה לך רע באופן כללי. ומכאן יותר קצר שהוא יחשוב שהוא עושה לך רע גם עם כוונה. מה שיגרום לו להרגיש יותר בנוח בטריטוריה המחשבתית שבה הוא עושה לך רע.

כי אם מישהו לדוגמא יתרגל למחשבה שהוא עושה לך רע בלי כוונה, זה יצור אצלו לגיטימציה לתחושה שהוא עושה לך רע בלי כוונה, מה שיצור אצלו לגיטימציה לזה שהוא עושה לך רע באופן כללי, מה שיגרום לו להרגיש יותר בנוח לעשות לך רע גם באופן מכוון. ואתה לא רוצה שהאדם השני ירגיש שהוא עושה לך רע, גם לא בלי כוונה. כי אתה רוצה שהאדם השני יחשוב בתת המודע שלו, שהוא עושה לך טוב. ושהוא לא ירגיש בנוח עם המחשבה שהוא עושה לך רע.

ועוד אעמיק ואסביר: כי נניח שמישהו רוצה להרגיש שהוא בסדר איתך ושהוא בהרמוניה איתך. אז במקרה שכזה, בכל פעם שתעבור לו בראש מחשבה שאומרת לו, שהוא עושה לך רע כלשהו ושהוא בקונפליקט כלשהו איתך, הרי שבעצם הוא ירגיש רע מהמחשבה הזאת שהוא עושה לך רע. ואז, או שהוא יתכחש אליה, או שהוא יקבל אותה ויאלץ להרגיש בנוח עם זה שהוא עושה לך רע. שזה מה שאתה לא רוצה שיקרה. ולכן, תעזור לו, להתכחש אליה.

ושוב, ברגע שמישהו לא רוצה לעשות לך רע, אז ברגע שהוא יחשוב שהוא עושה לך רע דהיינו, משהו נגד רצונך, אז הוא ירגיש מזה רע, מזה שהוא חושב שהוא בחוסר הסכמה איתך. ואז, או שהוא יתכחש לזה שהוא בחוסר הסכמה איתך, או שהוא יקבל את זה שהוא יכול להיות בחוסר...

נושאים לעיונך: רוצה לדבר, מריבות, שליליות, לגרום לגבר להתאהב בך, לגרום למישהו לרצות אותי, לגרום לו לאהוב אותך, מריבה, איך לגרום לגברים לרצות אותך, לגרום לגברים להתאהב בך, לגרום לבן לרצות אותך, שאתה רוצה, איך לגרום לבחור לאהוב אותך, לא רוצה לעשות, איך לגרום לאישה לרצות אותי, הימנעות, לגרום לבחורה לאהוב אותך, באמצעות, לגרום לו להתאהב בך, איך לגרום למישהו לאהוב אותך, איך לא להחליש אהבה, רצונו של האדם
איך לגרום לבת להתאהב בי?, איך לגרום למישהו להתאהב בך?, איך לגרום להתאהב בי?, איך לגרום לנשים לרצות אותי?, התמודדות עם חוסר, לגרום לבן להתאהב בי, לא להחליש אהבה, התמודדות, איך לגרום למישהי לרצות אותי?, להתאהב רק בי, לשכנע מישהו לאהוב אותך, איך לשכנע מישהו לאהוב אותך?, איך לגרום לבת לרצות אותי?, איך לגרום לאנשים לאהוב אותך?, איך לגרום לגברים לרצות אותך?, איך לגרום לבן לרצות אותי?, לאהוב אותי, לגרום לאישה לרצות אותך, מריבה, לגרום למישהי, איך לגרום לאנשים לרצות אותי?, לאהוב רק אותך, מריבות / מאבקים, כימיה אישית, לגרום, איך לגרום למישהו להתאהב בי?, לגרום למישהי לאהוב אותך, לגרום לבן לאהוב אותי, חוסר הסכמה, לגרום לאישה לרצות אותי, איך לגרום לגבר להתאהב בי?, איך לגרום לנשים להתאהב בי?, לגרום לה להתאהב בי, לגרום לבן להתאהב בך, לאהוב אותך, קונפליקטים, איך לגרום להתאהב בך?, לגרום לאנשים לרצות אותך, איך לגרום לו להתאהב בי?, איך לגרום לבת לרצות אותך?, לא ליצור התניה, ליצור כימיה, איך לגרום לנשים להתאהב בך?, לגרום להתאהב בך, לגרום לרצות אותי, איך לגרום לבן להתאהב בי?, לרצות רק אותי, איך לגרום לגבר לרצות אותך?, לגרום לגבר להתאהב בך, איך לגרום לאישה לאהוב אותך?, איך לגרום לה להתאהב בי?, לגרום לבחור, איך לגרום לו לאהוב אותך?, לגרום לבחורה להתאהב בך, ליצור..., לעשות, איך לגרום לגבר לאהוב אותי?, להתאהב רק בך, איך לגרום לגברים לרצות אותי?, להתמודד עם מריבות, להתמודד, אישית, איך לגרום לבת להתאהב בך?, לגרום לו להתאהב בי, חיוביות, לגרום לבן לאהוב אותך, מה לעשות?, איך לגרום לגברים לאהוב אותי?, לגרום למישהו להתאהב בי, לגרום לה לאהוב אותי, לגרום לה, איך לגרום למישהי לאהוב אותי?, להחליש, לגרום לאישה לאהוב אותך, איך לגרום למישהו לרצות אותי?, לגרום לאישה להתאהב בך, איך לגרום לנשים לאהוב אותי?, ליצור עוגן חיובי, לגרום למישהי להתאהב בי, איך לגרום לבן לרצות אותך?, איך להתמודד עם..., איך לגרום לו לרצות אותך?, לגרום לגברים לאהוב אותך, מריבות, לגרום לגברים להתאהב בי, איך לגרום לבת לאהוב אותך?, לגרום לגברים להתאהב בך, איך לגרום לבן לאהוב אותך?, למישהו, לגרום לאהוב אותי, לגרום לה לאהוב אותך, איך לגרום למישהו לאהוב?, איך לגרום לה לאהוב אותי?, לגרום לה לרצות אותך, מה לעשות כשאתה?, לרצות אותי, שליליות, איך לגרום למישהו לרצות אותך?, לגרום לבחורה לרצות אותי, איך לגרום לגבר להתאהב בך?, איך לגרום לבחורה להתאהב בך?, לגרום לבחור לרצות אותי, איך לגרום לגבר לאהוב אותך?, לגרום לאנשים לרצות אותי, איך לגרום לבחורה לאהוב אותי?, לגרום לה להתאהב בך, לגרום למישהו לאהוב אותך, איך לגרום לאישה לרצות אותך?, לגרום לרצות אותך, לרצות רק אותך, איך לגרום לבן להתאהב בך?, לגרום למישהי לרצות אותך, איך לגרום לה להתאהב בך?, איך לגרום לגברים לאהוב אותך?, איך לגרום לה לאהוב אותך?, איך להתמודד עם חוסר?, לגרום לאישה להתאהב בי, לגרום לו להתאהב בך, לגרום לה לרצות אותי, להתמודד עם..., בזמן מריבה, איך לגרום לה לרצות אותי?, איך לגרום לבחורה לאהוב אותך?, איך לגרום לאישה להתאהב בי?, לגרום לגבר להתאהב בי, איך לגרום לאישה לאהוב אותי?, עוגן חיובי, לגרום לו, איך לגרום לבחור לאהוב אותך?, לגרום לו לאהוב אותי, איך לגרום למישהו לאהוב אותי?, איך לגרום למישהו?, לאהוב רק אותי, לגרום לו לאהוב אותך, איך לגרום לאנשים לרצות אותך?, לגרום להתאהב בי, לצמצם קונפליקט, לגרום לאהוב אותך, לגרום לבת להתאהב בך, לגרום לגבר לרצות אותי, לגרום לאישה, לגרום לו לרצות אותי, יש אהבה, ליצור עוגן, לשכנע מישהו, להתמודד עם חוסר, לגרום למישהו להתאהב בך, מה לעשות כשאתה מקבל לא..., לרצות אותך, להגיב כשפוגעים בך, איך לשכנע מישהו?, להתמודד עם חוסר הסכמה, איך לגרום לה לרצות אותך?, איך לגרום לבחור להתאהב בך?, התמודדות עם מריבה, לגרום לאנשים לאהוב אותי, איך לגרום לנשים לרצות אותך?, לשכנע מישהו לא..., לגרום לגבר, להתמודד עם מריבה, איך לגרום לרצות אותי?, ליצור התניה, לשכנע מישהו לאהוב, לגרום לו לרצות אותך, עוגן, לגרום לגבר לרצות אותך, להתנגד, לגרום לאנשים לאהוב אותך, מה לעשות כשלא מסכימים איתך?, עוגן שלילי, לגרום לנשים לרצות אותי, לגרום לבחור לאהוב אותי, כשפוגעים בך, להגיב להתנגדות, איך לגרום לאישה להתאהב בך?, איך לגרום למישהי לאהוב אותך?, איך לגרום לבת לאהוב אותי?, איך לגרום לנשים לאהוב אותך?, איך לגרום לו לאהוב אותי?, איך לגרום לאנשים לאהוב אותי?, איך לגרום לאישה לרצות אותי?, שלילי, איך לגרום לבחור לרצות אותי?, קונפליקטים, איך לגרום לאנשים להתאהב בי?, איך לגרום לבחורה לרצות אותך?, לא ליצור התניה שלילית, שלילית, התמודדות עם..., להתנהג, איך לגרום לרצות אותך?, איך לגרום לגבר לרצות אותי?, התמודדות עם מריבות, להתנהג בזמן מריבה, כימיה, לגרום לנשים להתאהב בי, לגרום לנשים לאהוב אותי, אהבה, ליצור התניה שלילית, לגרום לנשים להתאהב בך, לגרום לנשים לרצות אותך, איך לגרום לאנשים להתאהב בך?, איך לגרום לו להתאהב בך?, איך לגרום?, ליצור כימיה אישית, לגרום למישהי לאהוב אותי, התנגדות / ניגודים, לגרום למישהו..., לגרום לאישה לאהוב אותי, לגרום לבחורה לרצות אותך, לגרום לאנשים להתאהב בי, איך?, איך לגרום לבחור לאהוב אותי?, לגרום למישהו לרצות אותי, איך לגרום למישהי להתאהב בי?, איך ל..., לגרום לבת לאהוב אותך, איך להתנהג?, איך לגרום לגברים להתאהב בי?, לגרום לבחור לאהוב אותך, איך לא..., כשאתה מקבל לא..., לא ליצור עוגן שלילי, איך ליצור עוגן?, איך לא להחליש?, לגרום למישהו לא..., לגרום למישהו לאהוב, להגיב כשמסרבים לך, איך לגרום לבחור להתאהב בי?, איך לגרום לבחור לרצות אותך?, לגרום לבן לרצות אותי, איך להתמודד?, איך לגרום לגברים להתאהב בך?, איך לא להחליש אהבה?, לגרום למישהו לאהוב אותי, התמודדות עם חוסר הסכמה, איך לא ליצור התניה שלילית?, איך לגרום לבחורה להתאהב בי?, איך לגרום ל..., איך לגרום לאהוב אותי?, לגרום לבת לרצות אותך, לגרום למישהו לרצות אותך, לגרום לאנשים להתאהב בך, איך לגרום לאהוב אותך?, איך לגרום לו לרצות אותי?, לגרום לגברים לאהוב אותי, הסכמה, לגרום לבחור להתאהב בי, לגרום לבחור להתאהב בך, לגרום לנשים לאהוב אותך, לגרום לבחור לרצות אותך, לגרום למישהי להתאהב בך, איך ליצור?, איך לגרום לבן לאהוב אותי?, כשלא מסכימים איתך, איך לגרום למישהי להתאהב בך?, לגרום לבת להתאהב בי, איך ליצור כימיה?, לגרום למישהי לרצות אותי, איך לגרום לבחורה לרצות אותי?, איך לגרום למישהו לא..., לגרום לבן לרצות אותך, התנהגות, איך לגרום למישהו לאהוב אותך?, להגיב, לאהוב, איך לגרום למישהי לרצות אותך?, התניה, להסכים, התניה שלילית, חוסר, להקטין מריבות, כשמסרבים לך, לגרום לגברים לרצות אותי, לגרום לבחורה, לגרום לבחורה לאהוב אותי, לגרום לבחורה לאהוב אותך, לגרום לבחורה להתאהב בי, להתאהב בי, לגרום לבת לאהוב אותי, לגרום לבת לרצות אותי, לגרום לגבר לאהוב אותי, לגרום לגבר לאהוב אותך, לגרום לגברים לרצות אותך, להתאהב בךלזמן מוגבל!   1 ספר 125 ש"ח   2 ספרים 200 ש"ח   4 הספרים 250 ש"ח   050-3331-331
הצלחה אהבה וחיים טובים - הספר על: איך לחשוב בחשיבה חיובית? איך להיות מאושר ושמח? איך לטפל בהתנגדויות מכירה? איך לחנך ילדים? איך להצליח בראיון עבודה? איך להתמודד עם דיכאון ותחושות רעות? איך לשכנע אנשים ולקוחות? איך לשתול מחשבות? איך ליצור אהבה? איך לפתח יכולות חשיבה? איך לפרש חלומות? איך להצליח בזוגיות? איך למכור מוצר ללקוחות? איך להיגמל מהימורים? איך לקבל החלטות? איך ליצור מוטיבציה ולהשיג מטרות? איך למצוא זוגיות? איך להשיג ביטחון עצמי? איך לנהל את הזמן? איך לדעת אם מישהו מתאים לך? איך לגרום למישהו לאהוב אותך? איך להאמין בעצמך? איך לא להישחק בעבודה? איך להתמודד עם גירושין? איך לשנות תכונות אופי? איך להתמודד עם אובססיות והתמכרויות? איך להעריך את עצמך? איך לשפר את הזיכרון? איך לפתח חשיבה יצירתית? איך להצליח בדיאטה ולשמור על המשקל? איך להעביר ביקורת בונה? איך לעשות יותר כסף? איך לדעת איזה מקצוע מתאים לך ועוד...

שקט נפשי אמיתי - הספר על: איך לשכוח אקסים ולא להתגעגע? איך להתמודד עם הפרעות התנהגות אצל ילדים? איך להתמודד עם בעיות ריכוז והפרעת קשב וריכוז? איך להתמודד עם תסמינים של חרדה? איך להתמודד עם טראומה ופוסט טראומה? איך להתמודד עם לחץ? איך להתמודד עם שמיעת קולות בראש? איך להתמודד עם פחד קהל ופחד במה / פחד להתחיל עם בחורות / פחד להשתגע / פחד לאבד שליטה / חרדת נטישה / פחד מכישלון / פחד מוות / פחד ממחלות / פחד לקבל החלטה / פחד ממחויבות / פחד מבגידה / פחד מיסטי / פחד ממבחנים / חרדה כללית / פחד לא ידוע / פחד מפיטורים / פחד ממכירות / פחד מהצלחה / פחד לא הגיוני ועוד? איך להתמודד עם רגשות אשם ושנאה עצמית? איך להתמודד עם אכזבות? כעס ועצבים? מועקות נפשיות וייאוש? איך להתמודד עם כל סוגי הפחדים והחרדות שיש? איך להשיג איזון נפשי? איך להתמודד עם הזיות / דמיונות שווא / פרנויות / סכיזופרניה / הפרעת אישיות גבולית? איך להתמודד עם בדידות? איך להתמודד עם אהבה אובססיבית? איך להתמודד עם חרדות ופחדים של ילדים? איך להתמודד עם ocd / הפרעה טורדנית כפייתית / אובססיות / התנהגות כפייתית? איך להתמודד עם התקפי חרדה ופאניקה? איך להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? איך להתמודד עם מאניה דיפרסיה ועם מצבי רוח משתנים? איך להתמודד עם ביישנות וחרדה חברתית? איך להתמודד עם חלומות מפחידים וסיוטים בשינה? איך להתמודד עם עצבות? דיכאון ועוד...

להיות אלוהים, 2 חלקים - הספר על: האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ ויקומים מקבילים? מהי תכלית ומשמעות החיים? איך נוצר העולם? איך נוצר העולם? למה יש רע בעולם? למה העולם קיים? האם הכל אפשרי? האם יש אמת מוחלטת? למה חוקי הפיזיקה כפי שהם? מה יש מעבר לשכל וללוגיקה? איך נוצרים רצונות / מחשבות / רגשות? האם אפשר לדעת הכל? בשביל מה לחיות? האם יש או אין אלוהים? למה יש רע וסבל בעולם? איך להיות הכי חכם בעולם? אולי אנחנו במטריקס? מה יש מעבר לזמן ולמקום? מה המשמעות של החיים? האם יש משמעות לחיים? האם המציאות היא טובה או רעה? איך להיות מאושר? מי ברא את אלוהים? האם יש בחירה חופשית? איך להנות בחיים? האם באמת הכל לטובה? האם לדומם יש תודעה? האם יש הבדל בין חלום למציאות? איך להשיג שלמות ואושר מוחלט? האם יש נשמה וחיים אחרי המוות? למה לא להתאבד ועוד...

לפניך חלק מהנושאים שבאתר... מה מעניין אותך?

זוגיות ומערכות יחסים: זוגיות - ראשי זוגיות - כל הנושאים בגידות - כל הנושאים זוגיות טיפול זוגי בעיות בזוגיות גירושים להתגרש לגרום לבחורה פרידה לשכוח מישהו בגידות אחרי בגידה אקסים - כל הנושאים אקסים והחזרת אהבה - ראשי לגרום למישהו לאהוב אותך להתחיל עם בחורה פחד גישה דייטים למצוא זוגיות התאמה זוגית סקס מיניות חשק מיני משיכה פורנו התמכרות למין גמילה מסקס זהות מינית נטייה מינית הומוסקסואליות טרנסקסואליות טיפולי המרה א מיניות
חרדות ופחדים: חרדות ודיכאון - ראשי חרדות / פחדים - כל הנושאים חרדות פחדים פוביות פרנויה התקף חרדה תרופות נגד חרדה פחד קהל חרדת בחינות פחד מדחייה חרדת מוות פחד למות פחד מנטישה חרדה חברתית חרדה דתית פחד גישה פחד להתחיל עם בחורה פחד מכישלון
ביטחון הערכה ואהבה עצמית: ביטחון והערכה - ראשי אהבה עצמית הערכה עצמית ביטחון עצמי כעס עצמי שנאה עצמית קבלה עצמית אמונה עצמית ביישנות רגשות אשם אמונה עצמית
שכנוע / מכירות: שכנוע - ראשי איך לשכנע מישהו - כל הנושאים שכנוע לשכנע לקוחות מוצר למכור מכירות לקרוא מחשבות מניפולציות התנגדויות מכירה למכור מוצר יקר לשתול מחשבות להשפיע רטוריקה לגרום ללקוח הזדהות אנשי מכירות שכנוע עצמי דיבייטינג סוגסטיות לשכנע בחורות לשכנע ילדים התניה ראפור Nlp
ניהול למנהלים: ניהול למנהלים - כל הנושאים ניהול עובדים ניהול עובדים לשכנע עובדים לפטר עובדים משכורת לקוחות לשכנע לקוחות לסגור עסקה מוצרים לתמחר עסקים הקמת עסק לראיין ולהתראיין קריירה יעוץ פוליטי יעוץ תקשורתי ניהול משא ומתן קבלת החלטות - ראשי החלטות ולהחליט - כל הנושאים איך לקבל החלטה
יום יומי: התמודדות / להתמודד - כל הנושאים רגשות / תחושות - כל הנושאים להרגיש טוב / להרגיש רע - כל הנושאים רגשות הרגלים שינוי התנהגות שינוי הרגלים שינוי חשיבה אובססיות התמכרויות גמילה מחשבות טורדניות עישון - כל הנושאים עישון דיאטה ספורט תזונה בריאות התמכרות למין Ocd טורדנות כפייתיות דחיינות עצלנות שעמום סמים - כל הנושאים סמים ייאוש כעס לחץ מתח נפשי עצבנות דיכאון התאבדות אובדנות בדידות בעיות התמודדות כאבים אובדן התמודדות עם בעיות עצבות שליליות חשיבה שלילית ביקורת החלטות איך להחליט
חינוך ילדים והורות: חינוך ילדים - ראשי הדרכת הורים הורים יחסי הורים וילדים לחנך ילדים לשכנע ילדים להביא ילדים ילדים מתבגרים הפרעות קשב וריכוז של ילדים התנהגות של ילדים ענישה אלימות ילדים חרדות ילדים אוטיזם
אושר חיוביות ואהבה: אושר - ראשי חשיבה חיובית - ראשי אהבה - ראשי אהבה והתאהבות - כל הנושאים שמחה אושר להיות מאושר הנאה חיוביות חשיבה חיובית אהבה לאהוב אהבה עצמית התאהבות לגרום למישהו לאהוב אותך להתאהב להפסיק לאהוב החזרת אהבה
הפרעות נפשיות: הפרעות נפשיות - כל הנושאים הפרעות נפשיות פסיכיאטריה מחלות נפש פסיכוזה סכיזופרניה הפרעת אישיות טראומה פוסט טראומה אוטיזם טיפול תרופתי כדורים אישיות גבולית פיצול אישיות דה פרסונליזציה דיסוציאציה שמיעת קולות קשב וריכוז מאניה דיפרסיה ניתוקים פרנויות משוגע שיגעון גדלות הפרעת...
רוחניות ומודעות: רוחניות ומודעות - ראשי רוחניות מודעות עצמית הארה הארה רוחנית מורים רוחניים מורה רוחני תת מודע חומריות גשמיות חיפוש רוחני משמעות החיים - ראשי משמעות החיים מטרת החיים משחק החיים תכלית החיים צמחונות
התפתחות והצלחה: הצלחה - ראשי הצלחה / להצליח - כל הנושאים לפתח את השכל התפתחות אישית מוטיבציה כישלון מטרות הצלחה להצליח התמדה השגת מטרות יצירתיות לפתח שיחה תקשורת בין אישית
כסף ולהתעשר: כסף - ראשי כסף - כל הנושאים כסף אושר וכסף לעשות כסף להתעשר כסף בקלות להרוויח שוק ההון בחירת קריירה
סודות החיים: אלוהים - ראשי בריאת העולם - ראשי בחירה חופשית - ראשי להיות אלוהים - ראשי אלוהים - כל הנושאים בחירה - כל הנושאים אלוהים להיות אלוהים האם יש אלוהים מי ברא את אלוהים בריאת העולם המפץ הגדול פיזיקה החושים מי ברא את העולם יקומים מקבילים בחירה חופשית האם יש בחירה דטרמיניזם הספר להיות אלוהים מה זה להיות אלוהים
מושגים כללי: מילון מושגים מחשבות - כל הנושאים רצונות - כל הנושאים אין הבדל בין יש לאין מהות מהות וצורה מחוייב ואפשרי הנחות יסוד להטיל ספק אחדות ונפרדות אחדות שקרית שלמות אין סוף זמן ומקום הרצון שורש הרצון הכל אחד חסרונות ויתרונות מוחלטות צמצום פרדוקס קבלה מחוייב המציאות אפשרי המציאות עובדה ופירוש סיבה ותוצאה סיבתיות אקראיות ניתוח סיבתיות לוגיקה אמת שקר להיצמד לאמת אמת מוחלטת אובייקטיביות וודאות מציאות אחדות נפרדות טוב ורע יש ואין הפכים פוטנציאל
יהדות ודת: דת ויהדות - ראשי יהדות שמירת מצוות שכר ועונש חזרה בתשובה חזרה בשאלה דתיים אמונה באלוהים אתאיזם אמיתות התורה תורה מול מדע מי כתב את התורה
רבי נחמן וברסלב: רבי נחמן מברסלב ליקוטי מוהרן סיפורי מעשיות ברסלב ספרי ברסלב און ליין
שיטות טיפול: טיפול - כל הנושאים טיפול cbt טיפול nlp טיפול ocd טיפול בדמיון מודרך טיפול בהיפנוזה טיפול בהצפה טיפול בחשיפה טיפול דינמי טיפול היפנוטי טיפול הכרתי טיפול התנהגותי טיפול נפשי טיפול עצמי טיפול פסיכדלי טיפול פסיכולוגי טיפול פסיכותרפי טיפול פסיכיאטרי טיפול קוגניטיבי טיפול קצר מועד טיפול רגשי טיפול שכלי טיפול תרופתי Nlp אימון אישי תת מודע גישור הילד הפנימי חשיבה חיובית ביירון קייטי האופונופונו טיפול זוגי פסיכולוגיה פסיכיאטרים היפנוזה מיסטיקה גרפולוגיה אסטרולוגיה תקשור נומרולוגיה סיינטולוגיה


נושאים מומלצים לעיונך...

הדף ב: Facebook      הקבוצה ב: Facebook
YouTube
בכל דבר ועניין, ניתן ליצור קשר בווצאפ 050-3331-331
קבל תכנים נוספים שיעניינו אותך...
האתר www.EIP.co.il נותן לך תכנים בנושא אימון עסקי, אימון אישי ועסקי, קואצ'ר אישי, מאמן רוחני, אימון אישי לעסקים, קואצינג מומלץ, אימון אישי למציאת זוגיות, אימון אישי לזוגיות, אימון אישי לפרישה ועוד אלפי תכנים נוספים, על כל נושאי החיים - ללא הגבלה! לקביעת פגישה / ייעוץ טלפוני / הזמנת הספרים - חייג: 050-3331-331

© כל הזכויות שמורות לאתר www.EIP.co.il בלבד!
מומלץ ביותר, לצטט תוכן מהאתר במקומות שונים, ובתנאי שתמיד יצורף קישור לכתובת שבה מופיע התוכן המקורי ולאתר.

האתר נבנה על ידי אליעד כהן
דף זה הופיע ב 0.0625 שניות
עכשיו 14_11_2019 השעה 07:48:37
wesi1